Treść opublikowana przez malik
-
Jaki laptop do domu?
Słyszałem, że czerwone są dobre.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Bitch Pleeeease! Co to wogóle ma być? Z kim on się zadaję, że mierzą innych wypasem telefonu komórkowego
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Dawaj! Dawaj! Mnie swierzbi na maksa na zmianę koloru. Cały czas się jednak zastanawiam czy matt czarny czy biały.
-
Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)
Oryginalna mapa w ASO kosztuje 1400PLN. Więc 200 to chyba niezbyt wygórowana cena
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Mam szklaną panoramę praktycznie przez całą długość dachu więc tutaj sporo można odliczyć. Na filmikach instruktażowych wygląda to tak prosto Na pewno lepszy i tańszy patent niż oklejanie folią.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
W filmiku na pierwszej stronie koleś maluje S4 jadąc równo po lampach, które są przecież plastikowe. Zdziera to później bez najmniejszego problemu i nie zostaje najmniejszy ślad. Powierzchnia kloszy nadal jest gładka i lśniąca. No to jak jest w takim razie z tymi plastikami? Zastanawiam się nad zamówieniem tego ustrojstwa i zrobieniem Q7 na matowy biały Ale chyba ze dwa galony będzie trzeba
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
A wracając do tematu katalizatorów, DPFów, klapek w dolotach, norm emisji spalin i innego gówna, którym ekoterroryści zabijają motoryzację a za które my frajerzy musimy płacić niekiedy podwójnie polecam świetny artykuł o tzn. żarówkach energooszczędnych. Nóż się w kieszeni otwiera Świetlówka kompaktowa, czyli my, ekofrajerzy... - frycz66: "Polska: "Nie każde oszustwo jest przestępstwem"" - Salon24 Była już bańka "dotcomowa" która pękła w 2000r. Była bańka "finansowa" która pękła w 2008r. Czas na pęknięcie bańki "eko". Już niedługo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten wątek powoli zarasta pajęczynami
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem? Sila wyzsza. W pracy kazali mi pracowac na iMac'u, a iPad to najlepszy tablet na rynku No tak. Oni mi kazali i nie mam wyjścia Przyznaj się, że Ci się za***iście podoba i się jarasz to odpuszczę
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
koledzy mu śmierdzą kuva
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jakoś szybko się nudzę autami
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Doczytaj dokładnie. Problemem nie jest silnik tylko skrzynia. Silnik można kręcić dużo mocniej ale co z tego jak mi ro***bie skrzynie przy pierwszym ogniu. Nowsze skrzynie znoszą większy moment dlatego poliftowe Q7 i A8 mają wyniki po 900Nm i 400Ps. ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- OK, można i tak. Ja uważam jednak DPF za chory wymysł i jeden z wielu zamachów ekoterrorystów na motoryzację. Więcej z tego problemów niż korzyści. Od dawna planowałem wywalenie a problemy z czujnikiem przyśpieszyły tylko tą decyzję. W przyszłym roku mam nadzieję, że przejdę na A7 3.0TDI. Pierwsza rzecz jaką zrobię po zakupie to wywalenie DPFów i program u Witka
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tzn. jaki spokój? To teraz mam właśnie spokój jak nie mam tego badziewia w aucie wogóle Przy moim przebiegu DPFy już raczej i tak nie działały.W Polsce na szczęście Euro5 jeszcze nie obowiązuje.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Skrajne ustawienia dają 130mm różnicy z tego co pamiętam.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Wszystko pieknie z małym, ale.. Niestety amory szybciej padają, bo jak się domyślam obniżony jest poprzez "oszukane" pomiary Tak, poprzez oszukane pomiary w VAG. W Q7 jest zdecydowanie większa tolerancja pneumatyki niż w A6 czy A8. Tutaj problemy pojawiają się dopiero jak się zjedzie o 40-50mm. 20mm jest zupełnie bezpieczne.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Caly czas 2cm w dół. za***iście wygląda i trzyma się w zakrętach ale na dynamic plomby wypadają na wybojach. Jak wożę rodzinę to daję na comfort i jest git
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
fak... to az tak sie ceny zmienily? Ja za wymiene dwoch zaplacilem chyba 1,2tys jakies 1,5roku temu :-/ a tak w ogole to bardzo teraz kopcisz czy nie widac roznicy? Nic nie widać. Polecam! Z miejsca masz 15ps więcej i mniejsze spalanie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Diagnozowałem to dokładnie i równie dokładnie przenalizowałem sprawę na forach. Przeczytaj jeszcze raz co Paweł napisał. Czujniczek to prawie żaden koszt. Ale za robociznę związaną z jego wymianą krzyknęli mi w ASO ponad 1500PLN. Bo niestety tak nieszczęsliwie jest zamontowany. Tak samo sprawa wygląda w A8 4.2TDI. Miałem już dosyć powracającego błędu pomimo resetów. Silnik wchodzi wtedy w tryb awaryjny i auto nie jedzie. A poza tym zadaj sobie fundamentalne pytanie. Na ch*j mi DPFy? Sama koncepcja to są jakieś chore, mokre sny ekologów! A poza tym przy moim przebiegu już dawno przestały pewnie działać Kumpel ma BMW i opowiadał mi historię o nowych normach emisji spalin w DE i jakichś klapkach domykających doloty żeby zmniejszyć jeszcze bardziej spalanie na jałowym biegu. Tylko, że te klapki lubią się urywać i rozpieprzać silnik. Masakra! Coraz więcej tego gówna nam w autach instalują zabijając motoryzację.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tak, zrobiłem to kompleksowo na Mineralnej bo jak wiesz poza mechaniką trzeba jeszcze wywalić czujniki z programu ECU. Od mniej więcej 3 tygodni pojawiał mi się błąd jednego z czujników. Resetowałem go ale sukinkot wracał. Doszedłem do wniosku, że trzeba wywalić parchy bo i tak przy tym przebiegu to już pewnie nie robią tego co mają robić. Aha, u mnie są dwa DPFy. Wszystko w tym silniku jest zdublowane, turbiny, filtry powietrza, itd A program to tak przy okazji Buba, peace! Nic już nie chcę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
cos mi tu nie bardzo pasuje, bo w serii to auto ma 760Nm (u Ciebie nawet 785Nm). to troche dziwne, zeby Audi instalowalo skrzynie na granicy momentu obrotowego silnika. U mnie tyle wypluło już po wycięciu obydwu DPFów. Dlatego seria była taka mocna. Podszedłem do tego kompleksowo i wraz usunięciem DPFów postanowiłem zrobić program. Zobacz na film z digiservice ile standardowo powinna mieć Q7 4.2TDI. Na oko wygląda na identyczną jak moja.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tia... a panowie na parowcowej to niech zaczna wklejać wykresy z ramką z prawej strony. Bez tego taki wykres między bajki można włożyć. No ale czego się nie robi, żeby przyciągnąć klientów. Zamiast się napinać to poczytaj trochę o tej Twojej "renomowanej" firmie i ich praktykach A tu kolejny przykład modu Q7, 4.2TDI. Chyba u mnie nie wyszło tak tragicznie.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Dasz radę sprawdzić ? Skrzynia Aisin, 6A JVH 09D skrzynia automatyczna VW Touareg, Audi Q7 TR-60SN | PRND I wszystko jasne. Max moment obrotowy to ~750Nm. U mnie już jest zrobione 825Nm czyli teoretycznie za dużo.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Dasz radę sprawdzić ? Skrzynia Aisin, 6A JVH