Treść opublikowana przez Robertkra36
-
[B5 ADR] Zkład blacharsko-lakierniczy Polecam
Polecam zakład blacharsko-lakierniczy z Markuszowa 24km od Lublina w kierunku Warszawy Pełen profesjonalizm (rama, kabina lakiernicza) nie ma śladu po kolizji:) Cenowo też ok. Naprawdę polecam!!! Namiary tel. 888650111
-
Strefa Śmiechu
- [B5 ADR] Dopasowanie składu mieszanki
ok dzięki za podpowiedz wybiorę się do gazownika niech zrobi regulację i zobaczymy. Ja u siebie nie mam wskazania spalania ale mam takie wrażenie że auto raz się lepiej zbiera innym razem jest przymulone. Spalenie na poziomie 11l lpg na 100km- [B5 ADR] Dopasowanie składu mieszanki
hej Ciągle mi wyskakuje ten błąd 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie Czym może byś on spowodowany i jak go usunąć- [B5 ADR] Problem z elektrycznymi szybami
Hej Jeżeli prawe tylne drzwi są zamknięte to nie można otworzyć ani zamknąć szyby (domykanie z pilota też nie działa), ale jeżeli otworzymy te drzwi to wszystko jest ok. pozostałe szyby działają normalnie. Spotkał się ktoś z czymś takim???- [B5 AEB] Po przełączeniu na gaz słychać tykanie popychacza chydraulicznego
a czasem to nie słychać wtryskiwaczy gazowych??? one też tak tykają- 1 ZT układ otwarty
Pierwsza zasada termodynamiki dla układu otwartego!!! szukam szukam i nic Koledzy znacie może ??? pomożecie???- Gołoledź i kolejne audi mniej oby nie klubowe :(
http://motoryzacja.interia.pl/news/pod-tira-140-kmh,1219716- [ALL B5] Stukanie w silniku 1.8
stawiam na popychacze- [ALL] Odciśnięte ręce pod lakierem
HEJ Spróbuj zmatować to miejsce papierem 2000 albo 2500 na mokro a następnie przepoleruj pasta polerską Powinno pomóc- [ALL B5] Lakier do odprysków
HEJ Kolego jedz do najbliższej mieszalni gdzie dorabiają lakiery samochodowe i oni dorobią ci troszkę farbki na zaprawki :>- [B5 ADR] Rożnica w obrotach pomiedzy dwoma samochodami o tych samych silnikach
u mnie 4 bieg obr 4000 prędkość 120 km- [B5 ADR] Czujnik temperatury
dzięki- [B5 ADR] Czujnik temperatury
W którym miejscu jest umieszczony czujnik temperatury środek-G191 bo mam uszkodzony i muszę wymienic- [B5 ADR] Strata mocy
Cześć! Mam taki problem ze swoją A4 (1.8 125KM gaz sekwencyjny) mianowicie, gdy na zewnątrz jest ciepło tak ok. 20 stopni i więcej to samochodzik traci ok. 30% mocy zarówno na benzynie jak i na gazie. Gdy jest chłodno wszystko jest ok. podpinałem Audi pod kompa i zero błędów! Spotkaliście się z czymś takim ?- Pilna sprawa - jutro zdaje kat. E do B a nie wiem ........
prawo jazdy B+E pozwala prowadzać samochód do 3.5t + przyczepa do 3.5t- [ALL B5] Jak zamontować hak ?
Hej Ostatnio przerabiałem ten temat u siebie , więc trzeba zdjąć zderzak ( odkręcamy 4 śruby w bagażniku) następnie odkręcamy do zderzaka wsporniki i w ich miejsce mocujemy hak ( trzeba troszkę podciąć zderzak na dole) później wsuwamy zderzak z hakiem na swoje miejsce podpinamy elektrykę skręcamy śruby w bagażniku i gotowe :> udajemy się do diagnosty po zaświadczenie (35zł) a następnie do wydziału komunikacji żeby nam wbili w dowód- Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
rocznie ok 18 000 km- Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
wielkie dzięki YATES :th:- Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
Wie ktoś jak się to odczytuje???- [B5 AEB] Momenty dokrecania panewek :)
Dla twojego silniczka będzie tak: panewka łożyskowa stopy korbowodu 30Nm+90 stopni- [aeb sedan] Jak moge zapobiec pekaniu szyby? POMOCY
Musisz wymienić szybę!!! Jeśli miałeś oryginalną szybę to możesz zrobić fotkę i przy sprzedaży pokazać, żeby nie było, że przy dzwonie pękła.- Ile spala Audi A4 na 100km 1,8 125PS
Hej mi pali od 9-11 LPG ( 60% trasa 40% miasto) :>- Urodziła się córka ! ! !
Pogratulować!!! :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem z okolic Lublina. Od roku jestem posiadaczem A4 1.8 ADR 1996rok. W maju założyłem sobie LPG i jak narazie nie narzekam i myślę , że tak pozostanie.Śledzę to forum od jakiegoś czasu i muszę przyznac , że jest bardzo ciekawe i pomocne. :th: Teraz osobiście chciałbym korzystać z pomocy innych oraz dzielić się swoją wiedzą. - [B5 ADR] Dopasowanie składu mieszanki