Treść opublikowana przez stempel72
-
[B6] RNS-E pobiera dużo prądu
Dokładnie-Rns-e włacza się odrazu po otwarciu drzwi. Wepnij miernik, zamknij auto i poczekaj. Też odłącz kostkę od wzmaka w bagażniku i wepnij się miernikiem V w pin 6 i zobacz po jakim czasie wyłącza Ci się sterowanie systemem. Może nie wyłącza się wcale ?
-
Czy Ori BOSE, można podłaczyć bez wzmaka.
To miłej zabawy
-
[ALL] Wgniotek na błotniku.
Byłem właśnie w PZU i jutro mam oględziny rzeczoznawcy. Podobno to jest tak, ja zgłaszam szkode z polisy OC parkingu, a właściciel parkingu występuje o ściganie sprawcy. Bo Policja z góry mi powie że on i tak się nie przyzna (przerabiałem już taki temat, było nawet nagranie z monitoringu). Więc zobaczymy ci się z tego wykluje. Powiem Wam lepszy przypadek. Ide sobie z wózkiem po pasach, a jakieś Renault Megane WA 29223 mało mi dzieciaka nie rozjechało. Wjechał na chodnik, wyszedł z auta i mówi mi że jest kompletnie najebany !!!! Co było widać, ledwo gadał. Zadzwoniłem na 112 DWA RAZY, przejechały obok niego 3 patrole, jeden się zatrzymał na środku ronda jak on się turlał do auta i odjeżdzał i nikt GO k...a nie zatrzymał. POLICJA poszła spokojnie po chińczyka(żarcie), zgłosiłem im to osobiście, w tym czasie pijany kierowca odjechał, a oni na to że nie dostali zgłoszenia !!! AAA pani ze 112 powiedziała, że kluczyków nie mogę mu zabrać, anie mu doj**ać bo mnie zaskarży Poprostu Państwo Prawa i Sprawiedliwości. Pózniej jeszcze dzwoniłem na 112 i podobno Pan nie został zatrzymany Szczerze to pierwszy raz miałem taką sytuację i pierwszy raz widziałem pijanego kierowcę na żywo, poprostu drzeszcze mi przeszły po plecach, a miałem zajebistą chęć mu wklepać.
-
[ALL] Wgniotek na błotniku.
No właśnie. Dziś się z tym Panem umówiłem, za pośrednictwem właściciela parkingu i w jego obecności. A ten powiedział, że ma to gdzieś i żeby zgłosić na policje, a on i tak się nie przyzna, a poza tym to auto służbowe (Opel Omega WU 33121) A dokładnie było widać, że uderzył krawędzią tylnych drzwi. Powiedziałem mu że jak ma robić komuś szkody to żeby tu więcej nie przyjeżdzał - a on na to że to grożba karalna Dostałem od właścicielki parkingu nr. polisy i mam z tym podjechać do PZU (ja też tam mam polise) i zobaczę co oni powiedzą. Bo na Policji to pewnie spędzę w razie co z pół dnia.
-
[ALL B7] Zmiana języka na Polski
pav7, może za podaj jakiś link.
-
GPS zabezpieczający przed kradzieżą
Nadajnik GPS jest tak zamontowany, że ciężko się do niego będzie dobrać bez rozbebeszenia połowy auta i poszukiwań
-
[B5 AQD] Sprawność amortyzatorów
Stacje diag. to niestety pokazują prawdę jak jest sprawność 0% i amor wyżygany. Moim zdaniem, jeśli auto na nierównościach zachowuje sie poprawnie, tył na zakręcie nie ucieka, nie ma wycieków to bym sobie odpuścił wymianę dobrego na lepsze.
-
Czy Ori BOSE, można podłaczyć bez wzmaka.
To między glośnikami wygląda podobnie do mikrofonu, ale mogę się mylić. Trochę do tego jeszcze brakuje, gł. wysokotonowe np. Popytaj też o wiązkę, żebyś miał wtyk do wzmacniacza. Jak nie ma mikrofonu, to Bose przy głośniejszym graniu się wyłącza, ściszasz i się włącza. Poza tym na wybojach Ci się radio samo nie podgłaśnia. Jak dasz inny sub i dodatkowy wzmacniacz problem wyłączania się znika. Ale z racji na brak mikrofonu będziesz miał 3 piknięcia z navi po otwarciu drzwi-u mnie tak jest, ale narazie nie podłączałem Vaginy i nie wiem czy to napewno to. Ogólnie powiem Ci że ja na Twoim miejscu bym kupił porządny wzmacniacz i dobre głośniki i olał to Bose.
-
[ALL] Wgniotek na błotniku.
Myślicie, że oni mnie nie oleją z takim drobiazgiem ? Mam tylko jego nr. rejestracyjny.
-
[ALL] Wgniotek na błotniku.
Wgniotek na błotniku, na parkingu strzeżonym. Mam rej. klienta, który mi uszkodził auto (minimalnie, ale zawsze). Co mogę zrobić, żeby uzyskać odszkodowanie ? Czy poprostu szkód parkingowych się nie zgłasza ?
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
No tak, różnica w szybkości 10-12 cali wynosi pare ms zakładając ten sam model głośnika. To dopiero trzeba miec ucho żeby to usłyszeć. Osobiście też uważam, że do auta wystarczy 25 cm sub. najlepiej w closed. Impuls powala.
-
Czy Ori BOSE, można podłaczyć bez wzmaka.
Możesz podłaczyć głośniki bez ori wzmacniacza Bose. Ja też się nad tym zastanawiałem. Jak na razie mam na ori + dodatkowy wzm z gł. basowym. Fabryczny sub oczywiście odłączony. Jak miałbym ochotę z tym dłubać to kupiłbym 4 kanałowy wzmacniacz i dwa kanały w mostku na sub, a dwa pozostałe jako stereo i pod nie bym podpiął głośniki przód i tył równolegle. Wtedy jako front masz głośniki w drzwiach, a jako rear działa sub. Ten wzmacniacz Bose w klasie D mi jakoś nie podchodzi z brzmieniem. W poprzednim aucie miałem Clariona i to naprawdę grało. A jak masz możliwośc to bierz cały kpl. podłączysz i zobaczysz. Ps. Czy ten Twój zestaw tez ma mikrofon ?
-
Koledzy pomózcie!
Daj fotki tego Olufsenka Ile Cie to kosztowało ? Jakbyś chciał się pozbyć wysokotonowych z podszybia to biore.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tak wiem, ale jak te piny licząc ? Jak patrzę w gniazdo we wzmaku to mam tu oznaczone piny od 1 - 22 i druga czesc od 23 do 32. A we wtyku lecą po kolei 1-32 i tak tez sa na tym niemieckim pdf opisane. I pin 24 jest tak opisany: Otwarte: aktywne wyciszanie, związanych z pin 6: off wyciszanie Pin 6 to radio remote - co to oznacza?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Moglibyście coś na temat mikrofonu więcej napisać. |Generalnie chciałbym go wyłączyć jak się da VAGiem, lub poprostu odłączyć. Mój wzmacniacz ma 32 piny. Napiszcie mi też czy podajecie nr pinów w kostce wzmacniacza, czy we wtyku. I jeszcze jeden problem. Dlaczego ten system nawet z dodatkowym subem nie chce zagrac głośniej, może to też sprawka tego mikrofonu, że po przekroczeniu iluś tam dB lub poziomu zniekształceń obcina sygnał ? Proszę o wyjaśnienie.
-
Koledzy pomózcie!
To jest drobiazg. Po odkurzaczu nawet nie powinno być śladu. Mam nadzieję, że wiesz jak to zrobić ?
-
[ALL B5] Podłączenie wzmacniacza
Masz w tym radyjku sterowanie anteną ? To podłączasz pod antenkę.
-
[INNE] RNS-E i poprawa jakości dzwięku
Też z tym walczę.
-
[INNE] RNS-E i poprawa jakości dzwięku
Wywalić RNS-E.
-
[B5 ADR] Nie odpala gdy silnik jest goracy. 1.8 (125KM)
pan przemądrzały kierownik, odpal kule i wróż dalej
-
[B5 ADR] Nie odpala gdy silnik jest goracy. 1.8 (125KM)
Opisujecie co padło u Was, a kolega i tak nie wie co dalej. Musisz podłączyć VAG bo inaczej będziesz działał po omacku, a mechanicy Cie oskubią, co też już uczynili.
-
[B5 ABC] Brak tłumika końcowego
http://www.bosal.com.pl/index2.php Albo użyj
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
A może znajdz taki z przepływem 100/Cpsi - bedzie niewiele droższy. Ten jest bardzo mały, może szybko się wysypać, zatkać, stopić itd.
-
[B5 ABC] Brak tłumika końcowego
http://www.supersprint.pl/
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Czyli graty do tego sa tanie w porównaniu do Rs-a