Treść opublikowana przez kazuyaet
-
[B6 AWX] Czujnik Halla
To wkońcu który jest G28 a który G40 bo w poscie który napisałem jest zamieniona nazwa wzgledem dospu kolegi Musashiego
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi autko spala miedzy 6 a 6.5 litra na setke (obliczenia po przejechamiu 7000 km) 50% miasto 50 % trasa Styl jazdy: w granicach zdrowego rozsądku Przykładowa trasa: Łódz-Kalisz=5,5 litra na setke Autko po chipie Moc 139 koników:)
-
[B6 AWX] Czujnik Halla
Witam Serwis mi podał tak G28=Nadajnik impulsów wałka rozrządu=038 906 433 A G40=Nadajnik impulsów wał korbowy=038 907 319 E Na fotkach w temacie wyżej widnieje zamienione nazewnictwo Prosze o fachową korekcje kto ma racje. Być może przez to powstała pomyłka związane z tematem artykułu. Pozdrawiam
-
problem z kompem
Tą 9550 można bez problemu kręcić do taktowania jakie posiada karta 9600 Pro. Miałem kiedyś 9550 i tak robiłem bez problemu wytrzymuje podkrecanie, oczywiście w granicach rozsadku
-
[B6 BAU] Wykres po chipie
A badałeś przekłamanie przy 250 jakie jest. Ja w A4 B6 felga 15 rozmiar 195/65/15 śiśnienie 2 atmosfery przekłamanie przy 100 km/h wynosił 7 a przy 150 km/h wynosiło 12-13 Ciekawe ile z tego 250 zostało naprawde
-
[B6 ASN] Czy jest widoczna roznica miedzy 17" a 18" ?
Jakie macie do tych 17 i 18 hamulce. Po zmianie opon na szersze zawsze trzeba pomyśleć o hamulcach zwłaszcza przy 18 jak seryjnie były 15 czy 16
-
[B6 AVB] Proszę o analize logów
Bardzo prosze o ocene ostatniego zdjecia w temacie ( było robione w czasie jazdy) kąt synchronizacji wychyla sie dość znacznie. Prosze o szybką odpowiedz dziś jade wieczorem do mechaniku musze jakoś mu to wytłumaczyć. Autko jest po chipie ma to jakiś związek z tym. Mam jeszcze dodatkowe pytanie czy ta rozbierzność może być spowodowana awarią czujnika halla lub tłumikiem drgań?[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 11:07 _________________________________________________Wymieniłem dziś termostat temperatura okolo 92
-
Spociki Łódzkie
Sztupecki nie regeneruje turbin. MOże tylko zrobić czyszczenie zmiennej geometrii
-
[B6 AVB] Proszę o analize logów
Co ma być poprawione w tym rozrządzie(rzebym wiedział co mechanikowi powiedzieć i czy trzeba znowu przodek rozbierać) Temperatura na vag wynosi 81.9 ale na wzkażnikach w autku cały czas pokazuje 90 stopni Zmieniłem dziś na nowe logi i dodałem BS w grupie 000 003 i 004 Pod tym linkiem jest podane temperatura płynu chłodzącego dla silnika AVB wynosi około 80 stopni http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16828.0.html;highlight=temperatura+płynu
-
[B6 AVB] Proszę o analize logów
Rozrząd wymienialem 3 miesiące temu Możesz nakierować mnie po czym zanalizowałeś tą wymiane termostatu i ką synchronizacji żebym wiedział na przyszłość. Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Proszę o analize logów
Witam To jest mój pierwszy post tego typu, wiec proszę o wyrozumiałość jak coś źle wykonałem Proszę o analizę logów A4 B6 1.9 AVB 26.05.08-zrobiłem nowe logi i dodałem grupy Basic Settings Proszę o ponowną analizę Autko miało wymieniany -zawór recyrkulacji spalin -przepływomierz -nowe turbo grupa 000 grupa 000BS grupa 001 grupa 003 grupa 003BS grupa 004 grupa004BS grupa 007 grupa 013 Jeszcze jedno foto . Przedstawia ono grupę 004 podczas jazdy kąt synchronizacji wychyla sie dużo bardziej niż podczas biegu jałowego Bardzo prosze o odpowiedz w tej sprawie Pozdrawiam Dziękuję za pomoc
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
Piękna
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Nie ma nic w tym trudnego w necie jest wiele sposobów na to. Jak pisalem jest jeszcze wiele ciekawych programów do mierzenia predkości, elasyczności sa nawet takie co mierzą ci czas okrąrzenia . Ja takimi programami mierzyłem sobie przekłamanie licznika : wyszło mi jak 100 na liczniku to 93 na GPS'ie przy 150 miałem 138 Pomiary GPS pokrywały mi sie z przekłamaniami z hamowni. Naprawde warto zgłebić temat
-
[B6 AVB] Napinacz paska alternatora 1.9 TDI
Każdy sposób jest dobry, ja akurat zrobiłem tak. Im wiecej sposobów tym lepiej.
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Znajomi nakupili produktów Manty w supermarkecie wgrali Windowsa, Automape i wiele programów np. czas przyspieszenia do setki czy elastyczności. Za tę cene warto tylko trzeba soft zmienić bo ze standardowej to nie bedziesz zadowolony.
- [B6 AVB] Turbo do AVB
-
[B6 AVB] Turbo do AVB
Dzieki Chyba pozostane przy turbinie nowej a orginalnej. Nigdzie nie moge znależć nowej od AWX,a w dobrej cenie, Trafila mi sie 038145702J ale podobno to nie to samo co 038145702G
-
[B6 ALL] Demontaż i czyszczenie podsufitki - sedan
Nie kombinuj pourywasz zatrzaski pózniej złożysz i bedzie ci trzeszczeć. Najlepiej zaprowadz do zakładu czyszczącego autka to ci to zrobią bez rozbierania.
-
[ALL B7] Jak pozbyć się emblematów z tylnej klapy ?
Jak autko postoji na słońcu i sie nagrzeje to też łatwiej odejdzie.
-
[B6 AVB] Napinacz paska alternatora 1.9 TDI
Mi sie akurat nie udalo. co musialeś rozkręcić.
-
[B6 AVB] Zamienniki turbo do AVB
Podzwoniłem tu i tam po firmach zajmujących sie turbinami. Wszyscy stwierdzili że to jest to samo. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Po formatowaniu dysku dalej nie moge sie polaczyc z autem
Witam Tak jak napisałeś to ci nikt nie pomoże. Napisz jaki masz system operacyjny i jaki masz interfejs najlepiej podaj link na allegro jeśli masz Viste postaram sie pomuc. Ktoś ci doradził formatowanie dysku. Nie słuchaj takich bzdur akurat w tym przypadku do programu Vag nic nie pomaga. Jeśli masz system operacyjny zapaprany i pogrzebane w plikach systemowych to wiadomo ze nowy system zawsze potrzebny
-
[B6 AVB] Zamienniki turbo do AVB
Witam Jakie są róznice miedzy turbinami: 028145702R - 028145702RV225 - 028145702RV500 - 028145702RV550 - 028145702L co oznacza np v550 na końcu Czy są one zamiennikami jedna drugiej
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Chwila W koncu jakoś dobra odpowiedz hmm . Na pompie wtryskowej widze ze duzo osób stosuje ale w temacie jak widać chodzi o pompowtryski wiec chcielibyśmy posłuchać kogoś kto te środki testował na PD. Dziś dzwoniłem do zakładu zajmującym sie praktycznie tylko Audi to powiedzieli mi ze do pompowtrysków to sie zbytnio nie nadaje. Jak ktoś stosował to na pompowtryskiwaczach niech napisze i podzieli sie uwagami.
-
[B6 AVB] Turbo do AVB
Witam Szykuje mi sie zabieg czyszczenie kierownic w mym turbo, ten zabieg bedzie mnie kosztował 450 zł. Jestem umówiony w zakładzie na początek czerwca. Jeszcze troszke czasu mi zostało wiec zastanawiam sie nad wymianą na nową. Gdzie znajde dobrą oferte, jeśli ktoś zna dojście za dobrą cene to chetnie sie pokusze . Istnieje także możliwość założenia turbiny AWX'a tylko potrzebna jest jakaś przejściówka,jeśli ktoś wie prosze o info jak to zrobić. Prosze o info gdzie moge kupić najtaniej?