Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Ja już dawno sprzedałem 3 lampy, a raczej same wkłady. Jeżeli masz dostęp do maszyn to już jest wielki sukces . Ja myślałem nad adaptacją "środków" od nowego Adui A3/S3 Sportback bo są "prawie" identyczne jak w B7 i "styl" poprowadzenia didó bardziej mi się podoba niż w A6 Avant (ale to kwestia gustu). Maskownica z blachy, koleś z USA też robił na cienkiej blaszce, w której zrobił otwory na ledy. A jak byś te wkłady z jakiegoś plastiku, coś podobnego jak jest w ORI lampach ?? Nie znam się na dokładnych specyfikacjach materiałów bo jestem głupi
  2. Nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Lampy zrobione "home made" przez gostka z USA nie wyglądają źle i są alternatywą dla lamp dectane (jedynych oficjalnie dostępnych na rynku). Audi nie zrobi Ori lamp do A4 B7, więc trzeba czekać albo modzić we własnym zakresie.
  3. Co do tych lamp firmy Dectane... Znajomy miał takie lampy w Passku B5. Lampy są bardzo kiepskiej jakości, klosze się rozklejają, diody szybko przepalają. Lampy nie są warte tych pieniędzy.
  4. Pozycja nr 6 to - Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM Będę zamawiał na bank coś z niemców ale jeszcze dokładnie nie wiem co. Ta obudowa kluczyka myślę, że może być ciekawym gadżetem. Szukam jeszcze różnych "bajerów"
  5. Jak zrobisz to daj znać. Ja się pisze na takie coś i pewnie wielu innych też. Napisz jakie koszt wchodzą w grę jak będziesz miał więcej info.
  6. Jak napisał wcześniej Malik jest to obudowa-nakładka. Przekładasz elektronikę i gra muzyka Jeżeli tak wygląda kluczyk (link) do B6 to są takie nakładki. Szukaj w innych rzeczach tego sprzedawcy. http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8N-A4-S4-A3-S3-A6-S6-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260415380118QQcmdZViewItemQQptZAutozubeh%C3%B6r?hash=item3ca1f75a96&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|301%3A0|293%3A1|294%3A30 Trochę dziwnie ta nakładka na kluczyk wygląda. Taka plecionka wiklinowo-carbonowa Ciekawe jak to jest dostać carbonową nakładką na AirBag w twarz ?? No chyba, że Audi będzie montować takie poduszki z takimi nakładkami ...to warto będzie "walić" w poduchę Mercedes już pomyślał
  7. Witam, Buszowałem na ebay'u i znalazłem kilka ciekawych gadżetów z "carbonu" 1. Długopisy z logo audi - cena 34,95 Euro 2. Nakładka na AirBaga - cena 249 Euro 3. Karbonowe "manetki", "łoptaki" do zmiany biegów S-Tronic DSG - cena 279 Euro 4. Karbonowa obudowa lusterka wstecznego - cena 149 Euro 5. Kratki karbonowe od S6 - cena 399 Euro 6. Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM 7. Karbonowa obudowa kluczyka - cena 9 euro Będę ją zamawiał jakoś na przełomie czerwiec-lipiec. Chętni niech piszą na priv. http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8J-A4-S4-A3-S3-A5-S5-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260411061677QQihZ016QQcategoryZ57350QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  8. Fajne te diody: Postojówki 1 W !!! Wysokiej Mocy W5W/T10 NEW!! http://www.allegro.pl/item626970399_postojowki_1_w_wysokiej_mocy_w5w_t10_new.html Będąc w "Kimoto" żarówka W5W, która była z nowej "dostawy" miała pobór prądu 0,8 W i FIS "szczekał", więc myślę, że te 1W mogą też nie zdać egzaminu
  9. Byłem dziś w "KIMOTO" i sprawdzałem diody W5W mierząc ich pobór mocy. Nie udało się dobrać odpowiedniej pomimo, że niektóre diody miały duży pobór mocy to FIS "szczekał"
  10. ba$ior odpowiedział(a) na bajk temat w Audi A4 B6/B7
    Jak znajdę chwilę czasu to się tym zajmę - wrzucę może topic po prostu do działu "Moja A4" Jeśli chodzi o dźwięk to bez szaleństw - zależało mi na tym, aby nie było głośno - bardziej zależało mi na podniesieniu mocy - stąd wybór padł na millteka. Video co do millteka - Spox. Moc to podstawa A ile teraz Twoje B7 ma HP ?? Będziesz je "hamował" ??
  11. ba$ior odpowiedział(a) na bajk temat w Audi A4 B6/B7
    Hej Ziomuś zapodaj jakieś foty auto i ewentualnie jakiś "sound" Millteka
  12. Ja również zamówiłem te Ledy "Ring". Jutro powinny dojść, więc zapodam fotki jak to u mnie wygląda w połączeniu z diodami od S6 i Xenonami
  13. Witam, Trochę nowych fotek przednich lamp można zobaczyć pod tymi linkami: http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00489.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00486.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00471.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00141.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00480.jpg
  14. U Panie kochany fajnie wygląda. Tył ładnie siedzi ale na przedzie jest jeszcze mały GAP Jak się teraz prowadzi, opisz trochę różnice w stosunku do seryjnej zawieszki S4.
  15. Trochę się ruszyło w temacie Ledów na tył. Tu cały "nowy" wątek z opisem tego co oferuje twórca tych lamp. http://audizine.com/forum/showthread.php?t=282910 Tu filmiki: http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/?action=view&current=Audi_0003.flv http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/Tail%20Lights/?action=view&current=MOV02906.flv
  16. Znalazłem pierwszego "pacjenta", który wszczepił te lampki.
  17. Stary super furka. Jakieś fajne fele 17" S-line od Ba$iora byś wzioł i będzie GIT
  18. Panowie, Tak sobie myślę, że trochę za dużo kombinacji w stosunku do efektu. Diody w DRL to rozumiem, jest fajny, ciekawy efekt (warto montować rezystorki itp) ale w postojach nie ma super efektu. Jest jeden niebieski "punkcik", który wygląda "c**jowo" przy xenonie. Takie "punkty" to widuje w hondach.... No ale jeżeli ktoś mi pokaże, że to fajnie wygląda w B7 z xenonem to się piszę
  19. Ja to jestem ciekaw czy w B7 bez "FIS f*ck UP'a" się obejdzie ??
  20. He he. Można kupić avanta A4, A6 lub A3 Sportsback, Audi Q, Q7 ale żeby TT tak zniszczyć ?? Przecież to się pija z celem... Eee c**jnia jednym słowem (bana dostane za przekleństwa ??).
  21. No commentos...a może tylko jeden comment pod zdjęciem "loty" i pick-upa TT... Można i gorsze rzeczy zrobić z Audi...
  22. No Piotrz auto wygląda bardzo fajnie, a jak podregulujesz zawiesinke to będzie Mega
  23. He he dobre. W Mrągowie nikogo nie widziałem z Klubu :gwizdanie: Mali nie musi pucować EsKi - ma od tego ludzi (czarnych ludzi). Ale jak ktoś jest chętny na wynajem domu czerwiec-lipiec-sieprien to pisać
  24. Fajnie to wygląda. Mam nadzieje, że w B7 nie będzie FIS szczekał :gwizdanie:
  25. Siemka, Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ?? Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.