Treść opublikowana przez Hugo
-
A4 Assistance
rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!! Pierwsza strona tego tematu . w pierwszym moim poście , na czerwono dużymi literami jest taki fajny napis Keżor jak dotre do domu , to Ci puszcze liste
- A4 Assistance
-
Bez klimatyzacji????
No jasne że były
-
lusterka aluminiowe - kod lakieru
Takie matowe lusterka były w RS4
-
pasta na rysy szyb
Też jestem ciekaw.Testował ktoś ??
-
Poszukuje spojleru od S4
Róźni się i znając życie to będzie krzywa i niedpasowana.Oryginalna lotka od S4 w ASO to myśle , że spokojnie z 1000zł Poszukaj na www.ebay.de tam najszybciej trafisz
-
blad 1262 - vag
Zawór regulacji bypassa przepustnicy do spalin – N75
-
chrom nakładki na lusterka
Kiepskie , po zimie wyglądają tragicznie , są niedopasowane do lusterek.Już lepiej dołozyć i kupić całe obudowy In-Pro
-
A4 Assistance
jest poniedziałek a assistanc'a ni mo Hugo pamiętasz o nas :?: Za 10 minut wysyłam , bo dopiero doszedłem do siebie po zlocie
-
[ALL] Jakie felgi
A OZ , które miałem na aucie podobają Ci się ?? Bo jak tak to moge Ci dać na nie zajebistą cenę.Uwierz mi będzie za***ista mówisz o 18"? jak tak to odpada. Tak o 18 , ale skoro nie chcesz to nie namawiam.Pozdro
-
[ALL] Jakie felgi
A OZ , które miałem na aucie podobają Ci się ?? Bo jak tak to moge Ci dać na nie zajebistą cenę.Uwierz mi będzie za***ista
-
CHIP TUNING W A4 2.5 TDI V6 w automacie
no tak, ale jak to wygląda w przypadku modyfikacji mocy i momentu ? Jak wtedy z tą wytrzymałościa ? Pytam, bo słyszałem że właśnie wtedy mogą być z taką skrzynią problemy... Ale sam nie mam pojęcia Z tego co ja wiem , to skrzynia automatyczna jest w stanie prznieść większy moment obrotowy niż skrzynia manualna.Jak jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić
-
CHIP TUNING W A4 2.5 TDI V6 w automacie
Automatyczna skrzynia jest bardziej wytrzymała niż manualna
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo KKK K04 Kolektor wydechowy od TT Blow Off Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT Układ dolotowy zrobić 2,5' układ wydechowy Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Modyfikacje 1.8T
-
[ALL] Jakie felgi
Sądze , że są lekko łysawe już Na sezonik wystarczą
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Polak wszystko wymyśli A na pomysł wpadł zapewne po kilku głębszych
-
Koło zapasowe w Quattro
Jak średnica będzie się zgadzała , to będzie OK
-
[B6 1,9] Nadmiar dymu z rury wydechowej
Przecież to TDI to musi dymić :mrgreen: Wydaje mi się , że za bardzo się przejmujesz.To normalne , że przy odpalaniu puszcza bąka
-
Na jakiej częstotliwości pracuje kluczyk-pilot??
433 MHz
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
CTV Tuning Dożynkowa 44 tel 602 669 936 zadzowń i się umów na spotkanie.Alan obejrzy autko i ustalicie szczegóły.Powiedz , że jesteś odemnie albo z klubu A4 to będzie rabacik P.S Moje autko też dłubnął , a wynik masz w moim podpisie
-
olej Midland
Proszę bardzo.Cytat wypowiedzi kolego z AKP : "Midland?? powiedzmy tak..mam w rodzinie warsztat i ......... zacznijmy od tego ze midland BYŁ rozlewany w szwajcari...jakies rok temu został juz lany w łodzi A szczerze mówiac to sie dziwie ze on jeszcze jest na naszym rynku byly słuchy ze maja go zniesc, latem moze bym jeszcze zalał ..zima raczej nie Chciałbym zaznaczyc ze po zimie w Poznaniu jest pare spraw w sadzie spowodowane tym olejem... Duzo przedstawicieli zrezygnowało baaardzo szybko z tego oleju... Może i sa jakies dobre zdania na ten temat...ja nie ryzykuje , bo sam widziałem auto które wruciło po mindlancie do warsztatu i na remoncik czekał... "
-
palenie w samochodzie
W Lublinie Policja wystawiła na aukcje auta pokradzieżowe i pochodzące z przestępstw.Koleś wylicytował fure za dobrą kase i zadowolony pojechał do domu.Ale coś w aucie śmierdziało i próbował ten smród zwalczyć.Odświeżacze nie pomagały , choinki zapachowe też.Pojechał na pranie tapicerki.Niestety to też nie przyniosło żadnego efektu.Załamay facet pojechał na Komende porozmawiać na temat smrodu w aucie Jakież było jego zdziwienie , gdy policjant powiedzał mu , że prze tydzień czasu w bagażniku leżał trup :shock: Niestety tego zapachu w żaden sposób nie dało się zwalczyć i koleś załamany musiał pożegnać się z autem
-
przekładka zegarów od S-line w B6 - co z immo ?? ELEKTRYCY!
Napisz PW do CTV.On wymieniał zegary u siebie i jest obcykany w te klocki
-
Licznik dzienny kilometrow wyswietla na samym poczatku"
Musisz podpiąć auto pod Vaga i wykasować inspekcje serwisową