Treść opublikowana przez hubec
-
[ALL B6] Rozładowywuje akumulator
sadze ze w aso mogli sie juz z takim czyms sie spotkac i wbrew pozorom naprawa nie musi byc taka droga a "dobry elektryk" bedzie musial sprawdzac kabelek po kabelku chyba ze mial juz cos takiego w karierze ale elektryk tez nie musi byc tani najlepiej pojechac do tu i tam i porozmawiac a wtedy podejmiesz decyzje co i gdzie zrobisz
-
[B5 1Z] Słabo chłodzi klimatyzacja
to niech sprawdzi ci sprezarke i parownik bo moze byc tam masa syfu albo juz cos pada
-
[ALL B6] Wymiana AIRBAG w fotelu kierowcy
tylnia oslone ciezko sie zdejmuje a poza tym nie jest to plastik tylko dykta wiec trzeba uwazac zeby nie polamac zaczynasz sciaganie od dolu .dol podciagasz do gory i delikatnie w swoja strone a reszta to juz sama praktycznie schodzi bo od dolu bedziesz mogl zobaczyc uchwyty[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 22:05_________________________________________________przed wyjeciem i szarpaniem poduszki nie zapomnij odlavczyc jej od kostki
-
[B6 BFB] Mieszanie olejów
chcesz powiedziec ze do turbo sie nie leje semisynetyka ?? poza tym było to dolanie do syntetyka semi s. Jesli bylo by to mieszanie nawet pół na pół to klasa oleju sie nie zamieni na tyle.. i i tak bedzie wyzsza od semi s. czekam na odpowiedz kolegi odnosnie bezpieczeństwa i jak najszybszej zmiany oleju.. pozdrawiam oprocz zmiany lepkosci zmienia sie gestosc oraz zmiana optymalnej temp. pracy oleju a poza tym kto zaleca mieszanie roznych olejow roznych marek zastanow sie kolego nad krytyka innych najpierw pomysl a pozniej mow i pisz
-
[ALL B6] Rozładowywuje akumulator
proponuje zebys odwiedzil aso mysle zo ta opcja wyjdzie cie taniej niz kilka nastepnych akumulatorow
-
[ALL B6] Rozładowywuje akumulator
a masz cos nie oryginalnego podlaczone np jakis alarm odciecie pompy paliwa
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
kolego to dziwne ja mam mape i 08/09 i 09/10 i polski jak tralala chodzi elegancko nie ma zadnego problemu
-
[B6 AWX] System Bose
to musi pasowac bo tam zadnych cudow z tym nie ma
-
[ALL B6] Rozładowywuje akumulator
poradzil bym ci sprawdzenie komputera bo przecierz on wszystkim steruje sprawdz tez wszystkie przekazniki i panel z bezpiecznikami[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 10:23_________________________________________________no i przede wszystkim zrob vag-a
-
[B6 AVJ] Po zapłopnie od razu chodzi wentylator
kolego sprawdz czujnik ten co masz przy chlodnicy co idzie od wentylatora bo moze byc w nim jakies zwarcie i dlatego wentylator non stop ci chodzi
-
[B6 AWX] System Bose
ale te glosniki to wyciagniete sa z a4 czy kompletnie cos innego zakupiles
-
[ALL B7] Pełnowymiarowe koło zapasowe nie mieści się
a czasem schowek na zapas to nie masz na 16" tak jak jest w b6
-
[B6 BFB] Mieszanie olejów
pytanie kiedy ostatni raz sprawdzales poziom i czy bierzesz pod uwage ze jednak autko cos tam bierze jak kazde a po tej dolewce to proponuje wymienic olej jak najszybciej ze wzgledow bezpieczenstwa
-
[B5 AHU] Skrzypiący wentylator chłodnicy
za 100zl to rewelacji nie bedzie przygotuj sie na 150 - 200 zl podobna cena jak do bmw
-
[B5 AHU] Skrzypiący wentylator chłodnicy
kolego jezeli to lozysko to latwo to sprawdzci na wolnych obrotach paluszkiem zatrzymasz wetylator
-
[B5 APT] Pytanko o akumulator
jezeli chceszmiec pewnosc ze autko bedzie sprawne to wyciagnij aku albo odlacz klemy (zaczynamy od minusa w ramach przypomnienia) bo to roznie z tymi prostownikami kumpel mial z tym nie mila przygode jak w zime padl mu aku i na podlaczonym chcial szybko podladowac zeby odpalic no i pech chcial ze poszlo przepiecie i komputer ch...j strzelil ale rob jak uwazasz
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
gitara autko oby dlugo sluzylo
-
[B6 AVF] Czy ten zderzak będzie pasował do sedana
kolego to jak masz avanta (czyt. kombi) to raczej od sedana to ciezko bedzie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego w aso kosztuje od 150 w gore a w zwyklym warsztacie ok 50 zlotych tylko jesli masz komputer to niech zresetuja ci i ustawia licznik kilometrow do nastepnej wymiany[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________a jezeli bez kompa to mysle ze w 20 30 zl sie zmiescisz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale gdzie w aso czy u henia w garazu
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
kolego wejdz spowrotem na peb i pod linkem masz haslo zaczyna sie na litere "j" i wpisz te haslo przy rozpakowywaniu i poleci jak zloto
-
[B7 BKE] Zadymia przy ruszaniu
sprawdz IC czy nie zbiera tam sie moze jakas kropelka oleju[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_lekko_kopci_przy_obciazeniu-t84149.0.html
-
[ALL B6] Navi Plus RNS-D nie czyta wszystkich płyt
wlasnie mam zamiar jutro jechac do fachowca przeczyscic laser moze w tym tkwi problem a chce dowiedziec czy to faktycznie to[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:42_________________________________________________laser wyczyszczony mapka smiga jak mazenie
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
kempas dobrych mechaniorow mamy mamy na warynskiego w starej gumowce
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
kempas to co ty masz za mechaniora :>