Treść opublikowana przez Pelex
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
Niewiem jak z multi funkcja ale mi już wystarczy kombinacji ze zwykłą kierą tylko poliftową narobiłem sie przy niej troszke i zostal mi tylko do podłączenia tempomat który już został aktywowany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko rozumie Pucek ale tobie naprawdę nie wiele brakuje jak z barburka policzysz, a reklama na NK nie jest dla Ciebie tylko dla tych co jeszcze nie wiedza ze istnieje tak przewspaniała społeczność jak nasza A ta S4 od Kosiniaka jest nie zła nawet z ta bananowa skórką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałeś Mironowóz kupić nic innego nie jest warte aż tak wielkiej uwagi dobrze to wiesz [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 22:52_________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/1434052/gallery/album/2/22 Taka mała reklama :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu Pucek ty jesteś gorszy od najgorszej Baby tak marudzisz że to jest nie możliwe jak miałeś super okazje wziąć furkę od Mirona to się nie zdecydowałeś a teraz przebierasz jak baba w butiku z używana odzieżą po prostu masakra Ci dogodzić Ciesz się że Piterry tu nie ma bo jak wróci to CI pojedzie tak że se 1,6 na pełnym wtrysku w białym kolorze kupisz i też będziesz zadowolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje na już przetwornice do HID-ów jeżeli ktoś ma na sprzedaż to proszę o kontakt pod numery 798-013-130 502-098-901 Proszę o poważne potraktowanie sprawy bo jest pilna, wyjeżdżam na wczasy a moja Audiczka jest ślepa na jedno oko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klubowicz jest nie modny i zarezerwowany tylko dla jednej osoby A co do dolotu ja miałem dokładnie tak samo pęknięte i niech Ci Sparki powie jaka zadyma za mną była a mocy tyle co nic tak jakby w ogóle turbo nie pompowało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: nie mogę z was czytam to i ze śmiechu pękam Krolu jak to możliwe że ty tej dziury w dolocie wcześniej nie zauważyłeś przecież auto wtedy dymi jak oszalałe
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
Nie, nie musisz oczywiście jak wiesz ja zmieniłem na poliftową czteroramienno w skórce i też jestem z niej zadowolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ale do.....eś z Landrynem :polew: W B6 gazu nie było bo za późno poznał D4rk najlepszego specjalistę od gazu w tej części Świata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeSkowi tam lekko wytłumaczyłem żeby nie widziwiał
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
SoMeS nie szalej proszę Cię po co Ci coś czego nawet w 50 procentach nie wykorzystasz nawet jeśli uda Ci sie podpasować wieloklin w co wątpię pewnie trzeba zmienić całą kolumnę to i tak biegów nie będziesz zmieniał na pewno w kierownicy i całej reszty funkcji też pewnie nie uruchomisz, poduszka i te sprawy zejdź na ziemi i kup kiere z esy podobna kaska a i bardziej kozacko wygląda
-
[ALL B5] Prośba o zdjęcia kompletnych uchwytów rolety A4 B5 Avant
w rolecie są końcówki owalne i dokładnie w tym jest problem bo jak sobie za mocno naciśniesz tył rolety to haczyki lecą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O widze że szykuje się grupowa wymiana termostatów, też podobno musze to wymienić ale może załapie się na następna grupową wymianę przed zimą Mam pytanko do wszystkich : Czy ktoś z was ma może odkurzacz piorący i czy prał już wypoczynki domowe rogówki fotele materiałowe ? mam potrzebę wyprania swoich prywatnych ale nie mam nikogo kto by to mi zrobił dobrze i w rozsądnej cenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś szukał w miare tanich palników chyba Gregory http://moto.allegro.pl/item703170582_hid_zarnik_xenon_h7_palnik_ksenon_4_12k_koszalin.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadzam się z Keżorem M@ark możesz nawet kropki stawiać jak Krolu gdy jest obrażony Dzięki Majki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Rudi ten czujnik temperatury nie jest drogi i myślę że od ręki dostaniesz go w sklepie na Jana Śliwki w Gliwicach SoMeS pewnie że pomogę jak sam go uruchomię bo na razie czasu nie było żeby w ogóle dopasować kość do tego mojego tempomatu ale jak już coś wymyśle to potem będzie z górki :gwizdanie: A za dwa tygodnie to mnie niema jestem na wczasach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to dawaj jedziemy na parę autek weźmiemy sprzęt do vagowania parę lewarków i troszkę narzędzi, porozkręcamy go w kilku miejscach to może koleś zrozumie że z nami nie ma żartów i odda auto za pół ceny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka z rańca MAXXXX263 niezła historia Rudi no nareszcie bo jeszcze pare kilometrów a z oleju została by tylko woda
-
[B5 ADP] Czy możliwe jest podłączenie tej kierownicy ?
Kolego taśma jest inna w tej nowej kierownicy ale da sie ją wsadzić na starą obudowy kolumny kierowniczej tylko trzeba dobrze wyrezać otwory i wszystko będzie grało a co do połączenia poduszki oraz sygnału dźwiękowego to jest też różnica bo w starej kierze był osobno sygnał dźwiękowy i osobno airbag a tu są one na jednej kości ale oczywiście da sie to rozdzielić
-
[ALL B5] Prośba o zdjęcia kompletnych uchwytów rolety A4 B5 Avant
Nie źle ale ja to zrobiłem jeszcze inaczej a mianowicie jako uchwytów do rolety użyłem taśmy stalowej firmy ENSTO jest dość twarda ale w miarę formowalna przewierciłem dziurki w boczkach i w taśmie przykręciłem do plastiku i teraz zostało tylko przykleić pęknięte rożki z uchwytów rolety które udało mi sie zachować ale jeżeli ktoś ich nie ma to łatwiej będzie uformować np. POXYLINE do tych już zrobionych uchwytów i nie obciążać roletą tej formy z POXYLINY jak znajdę troszkę czasu to zrobię fotki i pokaże wam jak to wygląda dodam że taśma ma ok 0,5 mm grubości więc jest bardzo cienka i prawie nie widoczna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Magiczna kula aż mnie zatkało ze śmiechu Wydaje mi sie że klient zmienił forum po takim komentarzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk ładne cycki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek co to za ogłoszenie masz kupca przecież to czemu wystawiłeś furę ?
-
[B5 AFN] Drgania silnika
Kolega sebo77 napisał że drgania występują tylko jak furka jest juz dobrze rozgrzana więc nie sądze żeby jakikolwiek element wydechu czy zawieszenia silnika (poduszek) miał z tym związek. Podejrzewam że zaczyna się cos dziać z pompą wtryskową zwłaszcza że napisał jak go troszkę pogoni to potem przy ponownym odpalaniu są problemy z nierówna pracą, mam podobnie z tym odpalaniem że pracuje tak jakby na wszystkie cylindry nie palił równo ale mam wycieki z pompy i myślę że to jest przyczyną złego odpalania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek może mu słoń na maskę nadepnął dlatego jest wymieniona A tak poważnie fajny wypasik ale brak podłokietnika