Treść opublikowana przez ilo
-
[B6 AVF] Problem z odtwarzaniem DVD w NAVI
Właśnie też się nad tym zastanawiałem, bo jak włączę telewizor w swojej navi plus to są opcje av
-
[ALL B6] navi plus
Witam. Jeżeli można to podepnę się do tematu. Koledze pewnie chodzi o takie jak mam ja Mam takie same pytania, bo normalnie czarna magia. Czy chociaż da się spolszczyć menu samego radia, ustawień, tv. Czy to coś odbiera płyty dvd? no i na koniec chodzi o nawigację jak zrobić żeby była polska?
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
Tak, jest super. Żeby tylko dało się to jakoś spolszczyć menu w tej konsoli z navi i wogóle samą nawigację
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
Witam dzisiaj kupiłem nową niunię.Jednak się na nią skusiłem, mimo odradzania na zakupie kontrolowanym. Zdjęcia narazie z aukcji, później porobi się w plenerze. Przejechałem trochę kilometrów i narazie jest ok. Wrażenia niesamowite przesiąść się z silnika 1,6 na 3,0 v6
-
Czy jest na forum ktoś , kto pracuje w Plusie ??
Nie mów że znowu masz nękanie tak jak kiedyś jak spotkam znajomego to dam znać
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Jaki pic pierwsze zdjęcie jest dane dla przykładu jak to coś spalone wyglądało wcześniej
-
[ALL] Mój synek dziś kończy roczek !!!
Wszystkiego najlepszego dla synka no i dla Ciebie. Wiem co to za uczucie bo mam dwie córki a pierwszy roczek to dopiero impreza :>
-
Orange ..awaria ??
Tak zgadza się u mnie nie działało wczoraj wieczorem orange, przez jakieś trzy godziny
-
[ALL B5] Problem przy uruchamianiu silnika
To chyba jakaś plaga naszła u mnie to samo, odpalam i gaśnie nie ważne czy ciepły czy zimny to samo. Raz zapali od razu a czasami dopiero za 7
-
Passat B5 2,3 VR5 Pytanie o cewkę
Witam znajomy ma paska b5 silnik 2,3 vr5. Nie daje mu iskry na 1 cylinder. Pytanie jak można sprawdzic cewkę czy to ona jest winna czy może to coś innego? Dodam jeszcze że to nie wina kabla
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
To przekładaj śmiało nie trzeba żadnych sterowników ni tych podobnych rzeczy :>
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
Nic się nie stanie na bank tylko żeby Ci pasowała, jak masz wolne miejsce na płycie głównej to możesz załozyc dwie kości
-
[B5 ACK] Avant Quattro - nie potrzebny tuning ;)
Napisz proszę na temat tego silnika jakie wrażenia z jazdy i takie tam
-
[B5] 1,6 silnik nie dławi się przy ruszaniu bez gazu
no właśnie tyle tu już wszystkiego przeczytałem i pierwszy raz o czymś takim słyszę
-
Poszukuję piosenki
Wielkie dzięki można zamknąc
-
Podsłuch komórki
Też to zauważyłem miałem ostatnio wgrywane nowe oprogramowanie i w numerach alarmowych pojawił się nowy nr 08
- A4 Assistance
-
Poszukuję piosenki
Witam poszukuję piosenki może chociaż ktoś zna tytuł http://pl.youtube.com/watch?v=FKTzHM_iOTE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 ADP] czyszczenie przepusticy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5137.0.html :gwizdanie:
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
już wiadomo cały bok do wyklepania
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
to się dowiemy dopiero w poniedziałek :>
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
HAHAhA :> jaka ściema przyznaj się że oglądasz to ... niestety ja też często jestem na ten serial skazany ale jak jest meczyk to meczyk a nie M-ka No miał Mroczek dzwona ... czyżbyśmy A4 już nie zobaczyli bo o Mroczka nie ma co sie martwić... chłopaki wyklepią i pojeżdzi dalej jako nie tłuczony
-
Ciekawy test na półkule mózgu
przecierz to samo napisałem wyżej
-
Ciekawy test na półkule mózgu
teraz to i ja widze chyba sie starzeje