Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. Właśnie też się nad tym zastanawiałem, bo jak włączę telewizor w swojej navi plus to są opcje av
  2. Witam. Jeżeli można to podepnę się do tematu. Koledze pewnie chodzi o takie jak mam ja Mam takie same pytania, bo normalnie czarna magia. Czy chociaż da się spolszczyć menu samego radia, ustawień, tv. Czy to coś odbiera płyty dvd? no i na koniec chodzi o nawigację jak zrobić żeby była polska?
  3. ilo odpowiedział(a) na ilo temat w Audi A4/S4 B6
    Tak, jest super. Żeby tylko dało się to jakoś spolszczyć menu w tej konsoli z navi i wogóle samą nawigację
  4. Witam dzisiaj kupiłem nową niunię.Jednak się na nią skusiłem, mimo odradzania na zakupie kontrolowanym. Zdjęcia narazie z aukcji, później porobi się w plenerze. Przejechałem trochę kilometrów i narazie jest ok. Wrażenia niesamowite przesiąść się z silnika 1,6 na 3,0 v6
  5. Nie mów że znowu masz nękanie tak jak kiedyś jak spotkam znajomego to dam znać
  6. Jaki pic pierwsze zdjęcie jest dane dla przykładu jak to coś spalone wyglądało wcześniej
  7. Wszystkiego najlepszego dla synka no i dla Ciebie. Wiem co to za uczucie bo mam dwie córki a pierwszy roczek to dopiero impreza :>
  8. Tak zgadza się u mnie nie działało wczoraj wieczorem orange, przez jakieś trzy godziny
  9. To chyba jakaś plaga naszła u mnie to samo, odpalam i gaśnie nie ważne czy ciepły czy zimny to samo. Raz zapali od razu a czasami dopiero za 7
  10. Witam znajomy ma paska b5 silnik 2,3 vr5. Nie daje mu iskry na 1 cylinder. Pytanie jak można sprawdzic cewkę czy to ona jest winna czy może to coś innego? Dodam jeszcze że to nie wina kabla
  11. To przekładaj śmiało nie trzeba żadnych sterowników ni tych podobnych rzeczy :>
  12. Nic się nie stanie na bank tylko żeby Ci pasowała, jak masz wolne miejsce na płycie głównej to możesz załozyc dwie kości
  13. Napisz proszę na temat tego silnika jakie wrażenia z jazdy i takie tam
  14. no właśnie tyle tu już wszystkiego przeczytałem i pierwszy raz o czymś takim słyszę
  15. Wielkie dzięki można zamknąc
  16. Też to zauważyłem miałem ostatnio wgrywane nowe oprogramowanie i w numerach alarmowych pojawił się nowy nr 08
  17. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ja też
  18. Witam poszukuję piosenki może chociaż ktoś zna tytuł http://pl.youtube.com/watch?v=FKTzHM_iOTE
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5137.0.html :gwizdanie:
  20. już wiadomo cały bok do wyklepania
  21. to się dowiemy dopiero w poniedziałek :>
  22. HAHAhA :> jaka ściema przyznaj się że oglądasz to ... niestety ja też często jestem na ten serial skazany ale jak jest meczyk to meczyk a nie M-ka No miał Mroczek dzwona ... czyżbyśmy A4 już nie zobaczyli bo o Mroczka nie ma co sie martwić... chłopaki wyklepią i pojeżdzi dalej jako nie tłuczony
  23. przecierz to samo napisałem wyżej
  24. teraz to i ja widze chyba sie starzeje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.