Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. Żeby wymontować całą listwę to trzeba zdemontować tapicerkę na klapie Też będę to robił u siebie bo za cholerę nie mogę odkręcić tych śrubek żeby wymienić żarówki
  2. Może to coś pomoże bo u nas na każdej świecy są cewki
  3. Tak ma być, było omawiane nawet tutaj. To co słyszysz to są klapy od nawiewów
  4. Jak niema jak jest Dałem zrzut ekranu żebyś wiedział gdzie szukać Dane wpisałem na pałe bo nie wiedziałem jaka skrzynia i most
  5. 1 - Nakrętka zatrzaskowa (4x) 2 - Śruba (4x) 3 - Śruba (2x) 4 - Osłona ozdobna 5 - Dolna część podłokietnika 6 - Śruba 7 - Nakrętka rozprężna (4x) 8 - Osłona drzwi t Wymontowanie: – Zdjąć część dolną podłokietnika -5-. – Wykręcić śrubę -3- (2x) z osłony drzwi -8-. – Wykręcić śrubę -6- z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę ozdobną -4-. – Zdjąć osłonę ozdobną -4- do przodu. – Wykręcić śrubę -2- (4x) z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę drzwi -8- → Rys. – Unieść osłonę drzwi -8- ok. 20 cm w górę i wyjąć z ramy głównej drzwi. – Odczepić cięgło elastyczne opancerzone wewnętrznej klamki drzwi → Rys. – Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe → Rys. t Zamontowanie: Zamontowanie odbywa się w odwrotnej kolejności. Zwrócić przy tym uwagę na: – W celu zamontowania muszą być zamocowane nakrętki zapadkowe -1- (4x) dla nakrętek rozprężnych -7- (4x). – Przy zamontowaniu należy wcisnąć osłonę drzwi pośrodku do głównej ramy drzwi.
  6. Tak potwierdzam u mnie jest tak samo, a tak wogóle ten temat już był
  7. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przyznać się który to http://pl.youtube.com/watch?v=kgxsxsiyJ7E&feature=related
  8. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Albo się pomyliłeś z cytatem albo każesz uzupełnić profil userowi którego już tu nie ma :>
  9. ee tak ja mam 2001r. i mam kolor:) Potwierdzam, u mnie też jest pełny a autko 2001 To, że masz pełny to nie jest jednoznaczne z tym, że tez kolorowy Ok, miałem na myśli kolorowy :>
  10. ee tak ja mam 2001r. i mam kolor:) Potwierdzam, u mnie też jest pełny a autko 2001
  11. Czy coś wiadomo w tym temacie?
  12. Bo to są też takie objawy. Nie ubawa Ci płynu ze zbiorniczka?
  13. No to na to wychodzi że imo nie odczytuje kluczyków. Wpisz w szukajkę immobilajzer i na pewno coś znajdziesz
  14. Prawdopodobnie masz ADP
  15. A może kolega robi małe przebiegi na zimnym silniku ?
  16. Na pewno wina kluczyka i poszukaj na forum bo było
  17. Witam następną furkę z mruczącym silniczkiem
  18. Autko super. Kolor jeden z najładniejszych który mi się podoba. Tylko jakoś kierownica nie podoba mi się z tej strony :>
  19. ilo odpowiedział(a) na piotrcar temat w Audi A4 B6
    Witam a prawa autorskie za użycie zdjęcia? oczywiście żartuję. Wydaje mi się że nie będzie pasowało ale jeszcze niech ktoś się wypowie
  20. ilo odpowiedział(a) na ilo temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki za miłe słowa Gazu nigdy bym nie założył do żadnego samochodu a co mówić do niuni
  21. Witam. Wszystko było ok jak nie zatankowałem samochodu. Po 100km wyskoczyła mi kontrolka silnika (rysunek silnika z wiatraczkiem). Samochód jedzie tak jak wcześniej, po diagnozie wyskakuje ok. Wiem że napiszecie żebym podpiął pod VAG i tak oczywiście zrobię ale pytanie moje jest takie czy to może być od złego paliwa? i jakie są prawdopodobne awarie? Pozdrawiam. Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie
  22. Stoi samochód pół roku i nie sprawdziłeś tego? :gwizdanie: Może być wina sondy, przecież od tego szarpnięcia to i kolektor mógł pęknąć
  23. ilo odpowiedział(a) na ilo temat w Audi A4/S4 B6
    Tutaj w tym temacie możesz sobie poczytać. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_prosil_bym_o_ocene_auta-t49005.0.html Chodziło głównie o sprzedawcę że nie chciał jechać ponad 100 km do serwisu audi bo nie miał czasu. Po wizycie u niego miał rację na placu same bryki i dużo ludzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.