Treść opublikowana przez ilo
-
[ALL B6] Listwa podświetlenia rejestracji
Żeby wymontować całą listwę to trzeba zdemontować tapicerkę na klapie Też będę to robił u siebie bo za cholerę nie mogę odkręcić tych śrubek żeby wymienić żarówki
-
[B6 ASN] Jak wymienić świece żeby czegoś nie uszkodzić ?
Może to coś pomoże bo u nas na każdej świecy są cewki
-
[ALL B6] dziwny dzwiek po zgaszeniu silnika
Tak ma być, było omawiane nawet tutaj. To co słyszysz to są klapy od nawiewów
-
[ALL B6] Demontaż navi w bagażniku - potrzebny schemat
Jak niema jak jest Dałem zrzut ekranu żebyś wiedział gdzie szukać Dane wpisałem na pałe bo nie wiedziałem jaka skrzynia i most
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
1 - Nakrętka zatrzaskowa (4x) 2 - Śruba (4x) 3 - Śruba (2x) 4 - Osłona ozdobna 5 - Dolna część podłokietnika 6 - Śruba 7 - Nakrętka rozprężna (4x) 8 - Osłona drzwi t Wymontowanie: – Zdjąć część dolną podłokietnika -5-. – Wykręcić śrubę -3- (2x) z osłony drzwi -8-. – Wykręcić śrubę -6- z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę ozdobną -4-. – Zdjąć osłonę ozdobną -4- do przodu. – Wykręcić śrubę -2- (4x) z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę drzwi -8- → Rys. – Unieść osłonę drzwi -8- ok. 20 cm w górę i wyjąć z ramy głównej drzwi. – Odczepić cięgło elastyczne opancerzone wewnętrznej klamki drzwi → Rys. – Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe → Rys. t Zamontowanie: Zamontowanie odbywa się w odwrotnej kolejności. Zwrócić przy tym uwagę na: – W celu zamontowania muszą być zamocowane nakrętki zapadkowe -1- (4x) dla nakrętek rozprężnych -7- (4x). – Przy zamontowaniu należy wcisnąć osłonę drzwi pośrodku do głównej ramy drzwi.
-
[ALL B6] Demontaż panelu klimatronika
- [B5 AFN] Problem z komputerem
Tak potwierdzam u mnie jest tak samo, a tak wogóle ten temat już był- Strefa Śmiechu
Przyznać się który to http://pl.youtube.com/watch?v=kgxsxsiyJ7E&feature=related- Jaka sonda lambda do A5 1.8 ADR?
Albo się pomyliłeś z cytatem albo każesz uzupełnić profil userowi którego już tu nie ma :>- [B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)
ee tak ja mam 2001r. i mam kolor:) Potwierdzam, u mnie też jest pełny a autko 2001 To, że masz pełny to nie jest jednoznaczne z tym, że tez kolorowy Ok, miałem na myśli kolorowy :>- [B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)
ee tak ja mam 2001r. i mam kolor:) Potwierdzam, u mnie też jest pełny a autko 2001- Polska instrukcja do Audi A4 B6 - mam
Czy coś wiadomo w tym temacie?- [ALL B6] brudny bagnet oleju
Bo to są też takie objawy. Nie ubawa Ci płynu ze zbiorniczka?- [B5 ALZ]kontrolka imobilajzera nie gasnie
No to na to wychodzi że imo nie odczytuje kluczyków. Wpisz w szukajkę immobilajzer i na pewno coś znajdziesz- [B5 ADR] Co oznaczaja skroty ADR /APT /ARG
Prawdopodobnie masz ADP- [ALL B6] brudny bagnet oleju
A może kolega robi małe przebiegi na zimnym silniku ?- [B5 ALZ]kontrolka imobilajzera nie gasnie
Na pewno wina kluczyka i poszukaj na forum bo było- [ALL B6] A4 S-Line 3.0 v6 220KM Quattro
Witam następną furkę z mruczącym silniczkiem- [B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO RHD by Booster
Autko super. Kolor jeden z najładniejszych który mi się podoba. Tylko jakoś kierownica nie podoba mi się z tej strony :>- [B6 AFB] Osłony silnika
Witam a prawa autorskie za użycie zdjęcia? oczywiście żartuję. Wydaje mi się że nie będzie pasowało ale jeszcze niech ktoś się wypowie- [B6 ASN] Dzisiejszy zakup
Dzięki za miłe słowa Gazu nigdy bym nie założył do żadnego samochodu a co mówić do niuni- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
578- [B6 ASN] Zapaliła się kontrolka motorelektronik
Witam. Wszystko było ok jak nie zatankowałem samochodu. Po 100km wyskoczyła mi kontrolka silnika (rysunek silnika z wiatraczkiem). Samochód jedzie tak jak wcześniej, po diagnozie wyskakuje ok. Wiem że napiszecie żebym podpiął pod VAG i tak oczywiście zrobię ale pytanie moje jest takie czy to może być od złego paliwa? i jakie są prawdopodobne awarie? Pozdrawiam. Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie- [B5 AEB] Problem bardzo powazny
Stoi samochód pół roku i nie sprawdziłeś tego? :gwizdanie: Może być wina sondy, przecież od tego szarpnięcia to i kolektor mógł pęknąć- [B6 ASN] Dzisiejszy zakup
Tutaj w tym temacie możesz sobie poczytać. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_prosil_bym_o_ocene_auta-t49005.0.html Chodziło głównie o sprzedawcę że nie chciał jechać ponad 100 km do serwisu audi bo nie miał czasu. Po wizycie u niego miał rację na placu same bryki i dużo ludzi - [B5 AFN] Problem z komputerem