Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. Ok ok macie rację dzwoniłem do mechanika i potwierdził że tarcze razem z piastami :564:
  2. To niech będą takie ale to chodzi o piaste że tam nie ma
  3. wymieniłem taki element w/g mnie to tylko tarcza
  4. Witam wymiemiłem ostatnio u siebie tarcze,klocki i łożyska bez wymiany piasty wszystko firmy meyle. Tarcze po 100. klocki para 120. łożyska para 100, narazie wszystko ok
  5. Witam co do sprężyny to są specjalne ściski co ją ścągają
  6. Jedź śmiało sprawdzą ci odrazu wszystko byłem ostatnio naprawdę dobre fachmany zajedź pod meblowy do tomaszowic to pogadamy pytaj o ryśka
  7. ilo odpowiedział(a) na dewon24 temat w Audi A4 B5
    Tak ma być wciśnięty do końca bo u mnie jak się trochę poluzował przy wymianie wahaczy to abs źle działał:już przy lekkim dotknięciu pedału hamulca się załączał
  8. Witam nie wim jak jest w audi ale widziałem jak znajomy w renówce wywalił kupe kabli z kostkami i wszystko czyścił bo coś mu biegi źle sie zmieniały potem już było ok. Może i tu jest ta sama sytuacja?
  9. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce tylko lej dobry tusz Lałem wcześniej olej strzykawką bo mi tak skrzypiało że wstyd było jeździć :smile:
  10. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce
  11. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis
  12. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Witam ja wymieniałem u siebie 2 dolne firmy HP czy to w miare dobra firma?
  13. A czy nikt nie pomyślał o sprzęgle
  14. Jaki kupiłeś bo ja paraflu?
  15. Do 1.6 wchodzi 4 literki płynu
  16. Witam ja też szykuje sie na wymianę płynu i też bym chciał jakiejś porady a co do temperatury to cały czas 90 nawet po krótkim postoju.
  17. Ciekawe czy będzie we wnęce bo co druga ma zdarte
  18. Witam mój ma oznaczenie ADP
  19. Oleju nie bierze, przyśpieszenie w miarę, zero wycieków, tylko ciekawe czy nie jest po jakimś remoncie.
  20. Widze Hutto że mamy takie same silniczki a na dodatek niedaleko od siebie mieszkamy Moja prawdopodobnie ma już ponad 400tyś tak wynika z papierów celnych bo na liczniku dużo mniej Możesz zajechać do meblowego w Tomaszowicach to pogadamy :smile:
  21. Moja ma już ponad 400000. Na liczniku ma 140000 he he znalazłem ten przebieg na papierach celnych pocieszam się tym że może gość co ją sprowadzał zawyżył przebieg żeby mniej zapłacić Narazie wszystko jest ok. tyle tylko że u Siwca wymienię dolne wachacze
  22. Witam Atak wogóle to można jakoś przesmarować krokowy czy trzeba wymienić?
  23. Przypomniało mi się jeszcze jedno czy przy silniku 1.6 prędkościomierz jest do 260km?
  24. Wszystko ok. tylko że na tych pojezdzisz tyle co trwa jedna wymiana oleju :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.