Treść opublikowana przez ilo
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
Ok ok macie rację dzwoniłem do mechanika i potwierdził że tarcze razem z piastami :564:
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
To niech będą takie ale to chodzi o piaste że tam nie ma
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
wymieniłem taki element w/g mnie to tylko tarcza
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
Witam wymiemiłem ostatnio u siebie tarcze,klocki i łożyska bez wymiany piasty wszystko firmy meyle. Tarcze po 100. klocki para 120. łożyska para 100, narazie wszystko ok
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Witam co do sprężyny to są specjalne ściski co ją ścągają
-
gdzie w lublinie zawieszenie?
Jedź śmiało sprawdzą ci odrazu wszystko byłem ostatnio naprawdę dobre fachmany zajedź pod meblowy do tomaszowic to pogadamy pytaj o ryśka
-
[b5] wyłączenie ABS-u ...
Tak ma być wciśnięty do końca bo u mnie jak się trochę poluzował przy wymianie wahaczy to abs źle działał:już przy lekkim dotknięciu pedału hamulca się załączał
-
[A4 B6 1.9TDI AVF] Problem ze skrzynią autom. (sterownik)
Witam nie wim jak jest w audi ale widziałem jak znajomy w renówce wywalił kupe kabli z kostkami i wszystko czyścił bo coś mu biegi źle sie zmieniały potem już było ok. Może i tu jest ta sama sytuacja?
-
Jakie wahacze?
w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce tylko lej dobry tusz Lałem wcześniej olej strzykawką bo mi tak skrzypiało że wstyd było jeździć :smile:
-
Jakie wahacze?
w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce
-
Jakie wahacze?
napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis
-
Jakie wahacze?
Witam ja wymieniałem u siebie 2 dolne firmy HP czy to w miare dobra firma?
-
[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie
A czy nikt nie pomyślał o sprzęgle
-
[B5 ADR] Ile płynu chłodniczego ?
Jaki kupiłeś bo ja paraflu?
-
[B5 ADR] Ile płynu chłodniczego ?
Do 1.6 wchodzi 4 literki płynu
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
Witam ja też szykuje sie na wymianę płynu i też bym chciał jakiejś porady a co do temperatury to cały czas 90 nawet po krótkim postoju.
-
[B6 1.9TDI] pytanie o oznaczenie silnika i skrzynie biegow
Ciekawe czy będzie we wnęce bo co druga ma zdarte
-
[B6 1.9TDI] pytanie o oznaczenie silnika i skrzynie biegow
Witam mój ma oznaczenie ADP
-
jaka jest żywotność silnika 1600cm3
Oleju nie bierze, przyśpieszenie w miarę, zero wycieków, tylko ciekawe czy nie jest po jakimś remoncie.
-
jaka jest żywotność silnika 1600cm3
Widze Hutto że mamy takie same silniczki a na dodatek niedaleko od siebie mieszkamy Moja prawdopodobnie ma już ponad 400tyś tak wynika z papierów celnych bo na liczniku dużo mniej Możesz zajechać do meblowego w Tomaszowicach to pogadamy :smile:
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Moja ma już ponad 400000. Na liczniku ma 140000 he he znalazłem ten przebieg na papierach celnych pocieszam się tym że może gość co ją sprowadzał zawyżył przebieg żeby mniej zapłacić Narazie wszystko jest ok. tyle tylko że u Siwca wymienię dolne wachacze
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Witam Atak wogóle to można jakoś przesmarować krokowy czy trzeba wymienić?
-
czy orginalny silnik?
Przypomniało mi się jeszcze jedno czy przy silniku 1.6 prędkościomierz jest do 260km?
-
zgrzytanie , terkotanie przy nagrzanym aucie !HELP!
Nie ja ale dwóch znajomych
-
zgrzytanie , terkotanie przy nagrzanym aucie !HELP!
Wszystko ok. tylko że na tych pojezdzisz tyle co trwa jedna wymiana oleju :smile: