Treść opublikowana przez ilo
-
Ciekawy test na półkule mózgu
muwie ci popatrz dobrze na odbicie i zacznie sie kręcic w drugą stronę chyba że ja tak tylko mam
-
Ciekawy test na półkule mózgu
ha już wiem jest to jakieś złudzenie optyczne jak chcesz żeby zaczeła się kręcic w drugą stronę to spójrz na odbicie na dole
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek ?
może i tak jak piszesz ale coś nie jestem pewien :no:było już o tym na forum i zawsze jak się włączy ogrzewanie tylnej szyby pewnie masz podpięte na krótko bo jaki sens by miało grzanie w lecie ale mogę sie mylic
-
[B5 ADR] chciałbym sprawdzic stan wahaczy i amorów
Popieram to co kolega napisał, ja byłem na dwóch stacjach diagnostycznych i zawsze było ok.nie mogli zlokalizawac skrzypienia dopiero w warsztacie mi pokazali dwa dolne wahacze były już dziury wytarte aż strach pomyślec jak by się coś urwało :bicz3:
-
A4 Assistance
Wysłane Pozdrawiam
-
Ile postow??? - Czy musze na sile tworzyc
ja nie cierpie :> ale kocham czytac
-
Ile postow??? - Czy musze na sile tworzyc
to ja nawet nie wiedziałem że tak jest
-
kto lepszy na autostradzie ?
Pewnie masz jakiegoś patcha
-
kto lepszy na autostradzie ?
1899 a sie namęczyłem nfs łatwiejszy
-
nasze breloczki
O już mam co do niektórych dorobione kluczyki :>
-
Strefa Śmiechu
LSD nie występuje w postaci tabletek. OOOO mamy znawcę :drool:
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Witam u mnie przy silniczku 1.6 za50 zeta robie max 110 km zaciśnij zęby i jeździj przeciesz masz
-
Spotkania na drodze
Witam może to nie spotkanie na ulicy ale na parkingu Lublin ul nałęczowska na przeciwko cpn pod WOMP bordowe a4 nasze ramki i naklejka wydech do góry Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
Czytam i nie mogę uwierzyc że jeszcze nikt nie napisał treści typu:tyle już o tym było,użyj opcji szukaj a naprawdę o falowaniu to było tyleeeeeeeeeeee :>
-
Strefa Śmiechu
http://4funvideo.blogspot.com/2007/07/banned-commercial-men-in-toilet.html
-
[B5 ADR] Układ wspomagania
Witam ja bym stawiał na luźny pasek od pompy do wspomagania to taka najtańsza opcja do naprawy
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
u nas to na bank 150%
-
Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
popieram dawaj ten numer
-
[A4 B5 ALF] Zawór od ekologii
To znaczy jak pyka cały czas to otwiera sie i zamyka tak często czy to normalne
-
[A4 B5 ALF] Zawór od ekologii
Też jestem bardzo ciekawy co to jest w moim przypadku to raz jest cisza a raz to nie klika tylko stuka głośno
-
Historia naszych nicków
Mój nick jest z tąd moja córcia jak zaczynała mówić to zrobiła sobie zamiast rysiek to ilo i tak zostało
-
[A4 B5] rozstrzygnięcie sporu o zawiechę
Umnie padły po 200 km. miały luzy i mechanik wymienił na inne oczywiście za darmo
-
[B5 ADP 95'] Sporo problemów
Witam nie musi być poślizgu żeby pasek piszczał
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
Przyjedź do nas do Lublina CTV ci wszystko sprawdzi zrobisz sobie wycieczke przez całą Polskę
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Witam u mnie Wojtek jest już ponad 400 000 udokumentowane i jeździ nie bierze oleju może był robiony remont tego nie wiem nie mam żadnych problemów