Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. muwie ci popatrz dobrze na odbicie i zacznie sie kręcic w drugą stronę chyba że ja tak tylko mam
  2. ha już wiem jest to jakieś złudzenie optyczne jak chcesz żeby zaczeła się kręcic w drugą stronę to spójrz na odbicie na dole
  3. może i tak jak piszesz ale coś nie jestem pewien :no:było już o tym na forum i zawsze jak się włączy ogrzewanie tylnej szyby pewnie masz podpięte na krótko bo jaki sens by miało grzanie w lecie ale mogę sie mylic
  4. Popieram to co kolega napisał, ja byłem na dwóch stacjach diagnostycznych i zawsze było ok.nie mogli zlokalizawac skrzypienia dopiero w warsztacie mi pokazali dwa dolne wahacze były już dziury wytarte aż strach pomyślec jak by się coś urwało :bicz3:
  5. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłane Pozdrawiam
  6. ja nie cierpie :> ale kocham czytac
  7. to ja nawet nie wiedziałem że tak jest
  8. Pewnie masz jakiegoś patcha
  9. 1899 a sie namęczyłem nfs łatwiejszy
  10. O już mam co do niektórych dorobione kluczyki :>
  11. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    LSD nie występuje w postaci tabletek. OOOO mamy znawcę :drool:
  12. ilo odpowiedział(a) na tadziktoja temat w Audi A4 B5
    Witam u mnie przy silniczku 1.6 za50 zeta robie max 110 km zaciśnij zęby i jeździj przeciesz masz
  13. Witam może to nie spotkanie na ulicy ale na parkingu Lublin ul nałęczowska na przeciwko cpn pod WOMP bordowe a4 nasze ramki i naklejka wydech do góry Pozdrawiam
  14. ilo odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Czytam i nie mogę uwierzyc że jeszcze nikt nie napisał treści typu:tyle już o tym było,użyj opcji szukaj a naprawdę o falowaniu to było tyleeeeeeeeeeee :>
  15. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://4funvideo.blogspot.com/2007/07/banned-commercial-men-in-toilet.html
  16. Witam ja bym stawiał na luźny pasek od pompy do wspomagania to taka najtańsza opcja do naprawy
  17. u nas to na bank 150%
  18. To znaczy jak pyka cały czas to otwiera sie i zamyka tak często czy to normalne
  19. Też jestem bardzo ciekawy co to jest w moim przypadku to raz jest cisza a raz to nie klika tylko stuka głośno
  20. Mój nick jest z tąd moja córcia jak zaczynała mówić to zrobiła sobie zamiast rysiek to ilo i tak zostało
  21. ilo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Umnie padły po 200 km. miały luzy i mechanik wymienił na inne oczywiście za darmo
  22. ilo odpowiedział(a) na Hincó temat w 1.6
    Witam nie musi być poślizgu żeby pasek piszczał
  23. Przyjedź do nas do Lublina CTV ci wszystko sprawdzi zrobisz sobie wycieczke przez całą Polskę
  24. Witam u mnie Wojtek jest już ponad 400 000 udokumentowane i jeździ nie bierze oleju może był robiony remont tego nie wiem nie mam żadnych problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.