Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. U mnie już ok.
  2. Niestety nie działa, e-mail poszedł
  3. Przerwa jest ale tylko dla nas bo nowi mogą się zarejestrować i grać. Sprawdziłem to sam Ciekawe dlaczego autor gierki nawet nie raczy nic napisać :gwizdanie:
  4. Potwierdzam, nie można się zalogować
  5. http://xracer.pl/index.php?ref=145 :gwizdanie:
  6. Dorzuciłbym jeszcze coś takiego: http://video.google.pl/videosearch?q=christine&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=pcBySvnhEaC5jAeD1uWnBg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4#
  7. Potwierdzam, identycznie jak u kolegi. Po dodaniu gazu przestaje
  8. Weźcie to zamknijcie i nie karmcie trola
  9. Pofatyguj się i poszukaj na forum bo już był ten temat. Jest tak u każdego że po wyjęciu kluczyka klapy się jeszcze odzywają
  10. Ja na torentach nie mogę znaleźć
  11. Chyba w tym silniku nie ma przewodów ?
  12. ilo odpowiedział(a) na Marek86232 temat w 2.0
    Marku bez obrazy, ale na tym forum na temat tego silnika jest tyle tematów a przeważnie o zjadaniu oleju
  13. Ja bym obstawiał że cewka na którejś świecy powiedziała papa.Na oko to mechanik sobie może gdybać i wymieniać wszystko po kolei :gwizdanie: Jedź na VAGA i Ci wszystko wyjdzie
  14. Nie znam się na tym ale takie coś znalazłem: Meldunek na działce jest możliwy jeśli zamieszkujemy tam cały rok. Musi to też być prawdziwy dom, a nie altanka z desek.
  15. Raczej nie masz się co martwić, u mnie jest 3.0 i jak załączę na wolnych to delikatnie na moment obroty spadają
  16. Hugo Lublin ul. Zemborzycka 11.30
  17. Tak potwierdzam, sprawdziłem w książce. Zalecana wystarczająca norma to 503.00
  18. Powiem Ci szczerze że nie wiem bo za bardzo się na tym nie znam ale obdzwoniłem dużo firm i najwięcej polecali mi właśnie taki
  19. Ja do siebie kupiłem taki: Motul SPECIFIC 504.00/507.00 5W30 i taka specyfikacja do nas idzie http://www.allegro.pl/item610480065_motul_specific_504_00_507_00_5w30_5l_f_ra_g4_vw.html
  20. Trochę dziwne ale ja bym stawiał na coś związanego z odpowietrzaniem baku
  21. Podepnę się do tematu. Mam pytanie do bardziej znających się w tych sprawach, czy u mnie jest na pewno 1be bo tak mam w kodach wyposażenia, czy może poprzednik coś zrobił? Koła 17
  22. Na tym forum wszystko jest, trzeba trochę poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html
  23. Witam następnego ASN Czekam na fotki
  24. ilo odpowiedział(a) na jacue temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda bo nawet nie załapałem się na tą listę
  25. ilo odpowiedział(a) na jacue temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurde nigdzie nie mogę znaleźć ile mam katalogowo do 200 bo do 100 mam 6,9 . chętnie bym to sprawdził w realu tylko gdzie? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.