Treść opublikowana przez ilo
-
Internetowa gra online
U mnie już ok.
-
Internetowa gra online
Niestety nie działa, e-mail poszedł
-
Internetowa gra online
Przerwa jest ale tylko dla nas bo nowi mogą się zarejestrować i grać. Sprawdziłem to sam Ciekawe dlaczego autor gierki nawet nie raczy nic napisać :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Potwierdzam, nie można się zalogować
-
Internetowa gra online
http://xracer.pl/index.php?ref=145 :gwizdanie:
-
CAR POWER MOVIES
Dorzuciłbym jeszcze coś takiego: http://video.google.pl/videosearch?q=christine&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=pcBySvnhEaC5jAeD1uWnBg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4#
-
[B6 AVF] Bi-Xenon problem drgania soczewki ..??
Potwierdzam, identycznie jak u kolegi. Po dodaniu gazu przestaje
-
[B7 BLB] kupilem
Weźcie to zamknijcie i nie karmcie trola
-
[B6 AYM] Silniczek klimy
Pofatyguj się i poszukaj na forum bo już był ten temat. Jest tak u każdego że po wyjęciu kluczyka klapy się jeszcze odzywają
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Ja na torentach nie mogę znaleźć
-
[B6 AMB] Check engine - chyba cewka
Chyba w tym silniku nie ma przewodów ?
-
[B6 ALT] Spalanie oleju
Marku bez obrazy, ale na tym forum na temat tego silnika jest tyle tematów a przeważnie o zjadaniu oleju
-
[B7 BPG] Migająca kontrolka Check Engine i dziwne obroty silnika
Ja bym obstawiał że cewka na którejś świecy powiedziała papa.Na oko to mechanik sobie może gdybać i wymieniać wszystko po kolei :gwizdanie: Jedź na VAGA i Ci wszystko wyjdzie
-
Zameldowanie a "ROD" lub inne tego typu
Nie znam się na tym ale takie coś znalazłem: Meldunek na działce jest możliwy jeśli zamieszkujemy tam cały rok. Musi to też być prawdziwy dom, a nie altanka z desek.
-
[ALL B5] Temperatura silnika a włączenie klimy
Raczej nie masz się co martwić, u mnie jest 3.0 i jak załączę na wolnych to delikatnie na moment obroty spadają
-
Spotkania na drodze
Hugo Lublin ul. Zemborzycka 11.30
-
[B6 ASN] Jaki olej do 3.0V6 (ASN, AVK, BBK) ?
Tak potwierdzam, sprawdziłem w książce. Zalecana wystarczająca norma to 503.00
-
[B6 ASN] Jaki olej do 3.0V6 (ASN, AVK, BBK) ?
Powiem Ci szczerze że nie wiem bo za bardzo się na tym nie znam ale obdzwoniłem dużo firm i najwięcej polecali mi właśnie taki
-
[B6 ASN] Jaki olej do 3.0V6 (ASN, AVK, BBK) ?
Ja do siebie kupiłem taki: Motul SPECIFIC 504.00/507.00 5W30 i taka specyfikacja do nas idzie http://www.allegro.pl/item610480065_motul_specific_504_00_507_00_5w30_5l_f_ra_g4_vw.html
-
[B6 BEX] Po każdym tankowaniu muszę długo kręcić zanim zapali
Trochę dziwne ale ja bym stawiał na coś związanego z odpowietrzaniem baku
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
Podepnę się do tematu. Mam pytanie do bardziej znających się w tych sprawach, czy u mnie jest na pewno 1be bo tak mam w kodach wyposażenia, czy może poprzednik coś zrobił? Koła 17
-
[B5 ADP] Gwałtowny skok obrotów chwilę po uruchomieniu silnika
Na tym forum wszystko jest, trzeba trochę poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html
-
[B6 ASN] Moja ślicznotka A4-3.0v6 -Manual -Nowe Fotki
Witam następnego ASN Czekam na fotki
-
[ALL] 0-200km/h.
Szkoda bo nawet nie załapałem się na tą listę
-
[ALL] 0-200km/h.
Kurde nigdzie nie mogę znaleźć ile mam katalogowo do 200 bo do 100 mam 6,9 . chętnie bym to sprawdził w realu tylko gdzie? :>