Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ilo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ilo

  1. Wczoraj na Popiełuszki w Lublinie A4 avancik EBE 4XXX, oczywiście z wlepką Pozdrawiam właściciela
  2. podjedz gdzieś na spota w Lublinie i chłopaki zobaczą co tam słychac... Spoko, właśnie w Lublinie jestem umówiony tylko czy się nic nie stanie ?
  3. Mam pytanie odnośnie tej awarii, bo u mnie przytrafiło się to samo i są identyczne objawy. Czy można przejechać około 30 km. żeby podpiąć pod vaga? czy lepiej zamówić w domu taką usługę ?
  4. ilo odpowiedział(a) na ilo temat w Audi A4 B6
    Dziękuję
  5. ilo opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam potrzebuję numeru cewek i sondy przed katem Według numeru vin model 2002
  6. Przecież już napisałeś o płynie, to jest ten wyciek czy go nie ma jak dolewasz płyn
  7. Tak, a tam na końcu nie wchodzą Ci w jedną puchę? Tylko że u mnie jest jeszcze inaczej bo idzie wał
  8. Raczej bym się nie przejmował bo to pewnie para wodna, chyba że dym jest ciemny. U nas rurki spotykają się w jednym tłumiku pod spodem a potem rozchodzą się znowu na dwie, możesz spróbować jedną zatkać ręką
  9. Nie nie musisz czekać, to normalne
  10. Dziś w Lublinie około 9-tej na solidarności czerrrrrwona b piątka taxi z naklejką Pozdrawiam
  11. Nie gadaj przecież to limitowana wersja :> Tak na poważnie to jakieś nieporozumienie, żeby nie było przy tym silniku obniżone seryjnie
  12. J tak jak pisałem w starym temacie, obracam w którą stronę chcę
  13. Widzę że temat kręcącej laski wraca http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawy_test_na_polkule_mozgu-t18409.0.html
  14. Mieszkam od miasta jakieś 10 kilometry, pamiętam jak z kumplami wychodziliśmy po starsze siostry, które wracały ostatnim autobusem z Lublina ok. 23-ciej a było nas trzech. Podjechali wtedy ułazem i kazali się rozejść bo więcej jak dwóch to już było zgromadzenie :> . Pamiętam też czołgi jak jechało ich gdzieś z 10 sztuk jeden za drugim. ten huk i dudnienie pamiętam do dziś
  15. Witam i pozdrawiam następnego właściciela ASN-a . Plus za kółka, tylko nie wyobrażam sobie jazdy na naszych drogach. Ja mam 17 i trzęsie. Mi to osobiście nie przeszkadza tylko moja połowa się dąsa jak dowiedziała się że jest obniżone
  16. Nic mi o tym nie wiadomo ale na pewno nie, u mnie jest pasek
  17. ilo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ha, można klikać więcej razy. Poszło znowu
  18. Stóweczka :>
  19. Tam na górze masz kolego FAQ forum "Silniki Pb" lub szukajke, jest wszystko opisane
  20. Tak myślałem że pozycja 3 to coś nie tak
  21. 1. Świadectwo odbioru techniczne pojazdu 2. Wniosek o homologację o ruchu drogowym 3. Blokowanie 4. Dowód zapłaty podatku rejestracyjnego 5. Faktura do odsprzedaży :> I to wszystko 15 s Google
  22. Już raz tak zrobiłem i pomogło na 2 dni
  23. To Wam działa ta gra? bo mi tylko ze dwa dni działało po tej zmianie i znowu nie mogę się zalogować. Pisałem do Allcona ale cisza :gwizdanie:
  24. Wpisz sobie w szukajkę i zobacz ile razy było już na ten temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.