Treść opublikowana przez petrus
-
Wyświetlacz
było coś na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3641.msg48952#msg48952
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
mówimy tu o bezpieczeństwie, być może macie racje że lepsze na tył jeśli chodzi o w padanie w poślizg, ale ja nigdy nie założe już nowych na tył a starych na przód odkąd przy 140km/h strzeliła mi prawa opona na przodzie, chyba nie muszę pisać dalej co sie działo
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
co do bezpiecznej jazdy to nie tylko należy obserwować to co sie dzieje z przodu, czasami zdarza sie że trzeba dość gwałtownie hamować, ja automatycznie zerkam w lusterko wsteczne, widze że gość z tyłu nie da sobie rady,(szczególnie zwracam uwage na auta o dużej masie, wiadomo droga hamowania) wtedy szukam miejsca gdzie można uciec, oczywiście odbywa sie to wszystko w ułamkach sekundy, ale naprawde wiele razy uratowałem auto przed wjechaniem w tył, generalnie w ekstremalnych warunkach nie należy w padać w panike, czasami serce pdchodzi do gardła ale podstawa to zachować zimną krew
-
Strefa Śmiechu
Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko właścicielowi. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu. - Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper. - No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy. - Cóżeś ty im powiedział? - Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
święta racja, takich to
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
prawko mam od 15 lat, w tym 10 lat jezdziłem zawodowo i nie miałem nigdy żadnego wypadku, ale nie dlatego że uważam sie za dobrego kierowce, po prostu wiele razy miałem dużo szczęścia, ale robiąc 12000 km miesięcznie jest większe prawdopodobieństwo o wypadek niż normalnie ok 2000 km,jako doświadczony kierowca uważam że nikt nie jest nie omylny nawet ten najbardziej doświadczony, kiedyś dziwiłem sie jak można zasnąć za kierownicą, a jednak można, miałem takie zdarzenie raz w moim życiu i to wcale nie po długiej jeżdzie, gdy zaczeło rzucać autem zjeżdzając na pobocze w pore sie ocknąłem i wyprowadziłem auto, i gdy zobaczycie kiedyś auto na drzewie, to wcale nie oznacza że musiał zapierniczać jakiś nie doświadczony kierowca, a co do młodych kierowców, zaraz po zdaniu prawka, to oczywiście zgadzam się z tym całkowicie, oczywiście nie dotyczy to wszystkich, a i jeszcze jedno, to co odróżnia dobrego kierowce od złego to nie technika, ale WYOBRAZNIA
-
Kod błędu na klimatroniku
Gdy rano odpalę auto, to wyskakuje na klimatroniku błąd 22.3 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ale po już po krótkiej jezdzie pojawia się 0, więc coś jest z tym nie tak?
-
Auta angielskie i europejskie...różnice
przypuszczam że mają na na myśli to, że kiedy zrobisz przekładke to już nie będzie to samo tzn. będzie zawsze coś piszczeć, trzeszczeć podczas jazdy, bo to jednak jest skladane nie po fabrycznemu, więc części już nie są spasowane jak oryginalnie
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
tak jak kolega zauważył QuickTime otwiera, zapomniałem nadmienić, i co myślicie o tym dzwięku?
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
nie jestem zwyczajny tego dzwięku, chyba miałem zbyt dużo Opli, zdecydowanie za dużo,ja dzwięk słyszę z filmiku klikając na niego, więc nie wiem dlaczego ty nie słyszysz
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
w ogóle nie słychać czy nie słychać tego dzwięku, a jeśli słychać to jest to normalny dzwięk? bo jeśli tak to ja chyba jestem naprawde przewrażliwiony
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
ten głośniejszy dzwięk to właśnie to przerywane huczenie, jakby jakaś pompa chodziła, a wtle głos silnika
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
a oto filmik http://ultrashare.net/hosting/fl/d74c31d51f
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
no dobry pomysł, tylko dzisiaj już nie dam rady za chwile wyjeżdżam do roboty, zapodam jutro
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
właśnie sprawdziłem i dziurki żadnej nie znalazłem, centralnie huczy z końcówki tłumika, i to przerywane huczenie, nie wiem, może podjadę do jakiegoś mechaniora
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
jak w temacie, gdy silnik chodzi na wolnych obrotach i gdy wysiąde z auta i zbliże sie do rury wydechowej, słychać tak jakby delikatne huczenie, tzn. przerywany głos sowy, nie wiem ja k inaczej określić ten głos, nie jest to głośne, ale zastanawia mnie ten głos, bo w poprzednich autach tego nie miałem, więc jeśli miał ktoś takie spostrzeżenie prosze o odpowiedz, a może jestem przewrażliwiony temat poprawiony
-
Kody klimatronika - rozszyfrowanie
kanał 49 90c jest to temperatura płynu chłądzącego więc jest oki, napewno sprawdzałeś ją na rozgrzanym silniku lub chwile po jego unieruchomieniu, natomiast zastanawia mnie kanał 51 tam nie powinno być zero, u mnie na rozgrzanym silniku kanał 51 pokazuje ok. 77c, a i na zimnym przypuszczam że nie ma mniej niż temperatura otoczenia [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 13:51 _________________________________________________sorry, oczywiscie odwrotnie 51 temp. płynu chłodzącego
-
Przy tankowaniu do pełna gwałtowny wypływ paliwa z baku
dobre
-
[B5 ADR] Problem podczas ruszania
nie katuj zimnego silnika przygazówką, szkoda silnika
-
Przy tankowaniu do pełna gwałtowny wypływ paliwa z baku
chyba masz racje, słyszałem o takich przypadkach ale jeszcze nigdy nie zdarzyło sie mi to osobiście, a co do zadymy to nie ma co robić awantury, nie zawsze to wina osób które sprzedają paliwo, dzięki za info, bo już myślałem że mam coś nie tak z autem
-
A4 Assistance
wysłane, jeśli tylko ktoś będzie ptrzebował pomocy w okolicach Warwickshire (Anglia) służe pomocą
-
Przy tankowaniu do pełna gwałtowny wypływ paliwa z baku
Tankowałem dzisiaj auto do pełna, pistolet normalnie odstrzelił, po sekundzie gwałtownie wywaliło paliwo ze zbiornika, nie wiem, chyba z litr tego było,przy okazji chlapiąc mi na spodnie , nie spotkałem sie nigdy z takim zjawiskiem, nie wiem, zle sie czuł że sobie żygnął
-
Przybliżony koszt serwisu w ASO
- [All B5] Dolne listwy drzwi
napisz po ile chodzą, mam ten sam problem- Przybliżony koszt serwisu w ASO
Chyba sie zastanowie z tym ASO, bo przypuszczam że w godzine ani w dwie tego nie zrobią, załamka, a jeszcze doliczyć części dam sobie spokój z ASO, dzięki za info - [All B5] Dolne listwy drzwi