Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. Wymień na nowy oraz pasek osprzętu najlepiej conti. A tak na marginesie zacznij od uszczelnieniu silnika. Zarzygane wszystko masz, aż przykro patrzeć..
  2. Opaski norma to shit i pod wpływem temperatury będzie puszczać(na łączeniu zaworka z przewodem co idzie w kolektor przy przepustnicy). Rada moja jest taka aby wymienić ten wąż, wszystko porządnie odtłuścić i spiąć na tretytkę lub opaskę ori. Sam walczyłem z tym dosyć długo. Po wymianie okazało się, że jeszcze czujnik ciśnienia oleju potrafił robić mgiełkę olejową. Po zabiegu sucho i spokój na dłuższy czas. Edit: możesz przy okazji wymienić oring chłodniczki oleju, standard w 1.8t.
  3. Lepiej kupić Ravenol VST. Ten Twój olej to HC(nic szczególnego)
  4. Widmo w podczerwieni pokazuje grupę HC VHVI. Badanie dostępne na oilclubie
  5. Logi trzeba zrobić, żeby potwierdzić..
  6. Z hybrydami jest tak, że zależy kto robi, druga sprawa kto stroi, trzeci element to kierownik za kierownicą. Najlepsza opcja to hybryda na 270 p&p(rozsądny wybór względem ceny). Ganiam po DE i jakoś nie martwię się czy dojadę..
  7. ELLIOTT odpowiedział(a) na sławek85 temat w Audi A4 B6/B7
    Takiego oleju nie ma. Pewnie chodzilo o pmo..
  8. Meguin Super Leichtlauf 5W-40
  9. Vtech i ich gotowce oraz wykres pod klienta
  10. W formulacji Ravelona z USVO nie uświadczysz HC. Tam mieszanina jest PAO+mPAO+ jeszcze jakaś odmiana PAO
  11. Nie zwróciłem uwagi na datę..
  12. Powinna wejść na styk
  13. ELLIOTT odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    Chopie przestań spamować..
  14. Geremi
  15. Nie ma reguły, czasami materiał niestety ma prawo poddać się. Podobny przykład, może mieć miejsce po regeneracji turbo w firmie x. Jakiej firmy tip kondom?
  16. Wystarczy dsmic, zamiast icka heble.
  17. Po co przelot do takich mocy? DivaynEays ma 300 z małym plusem ładnie zrobiony wydech i nie drży ryja w trasie. Wszystko trzeba zrobić z głową a koszt okolice 2k z tego co pamiętam na naszej gminie. 270Kunia to już z big tipem trzeba oraz przepływka 3" do tego potrzebna. Kwatro to już sprawa indywidualna komu potrzebne. 250+ to już robią się koszta jednak Najlepsze wyjście w Twoim przypadku, jeździć na tym co masz teraz, z czasem jak turbo będzie prosiło się o regeneracje, zrobić hybrydę + wtryski 430cc + poprawić dolot i tyle. Warto pomyśleć o heblach bardziej niż o wydechu.
  18. ELLIOTT odpowiedział(a) na bmajk temat w 1.8T
    ori czy zamiennik?
  19. ELLIOTT odpowiedział(a) na Lomax211 temat w 1.8T
    uszczelki dekla do wymiany, świece pływają w oleju..
  20. Dokładnie, ale ludzie jak widać są nadgorliwi.. Sami pchają się niepotrzebnie w koszta.
  21. Łukaszu, tylko saabowe są w cenie bexowych przy dobrych wiatrach
  22. Wrzuć wtryski z saaba 360-370cc, są do wyrwania do 200zł komplet, dsmic styknie na takie moce spokojnie i ugrasz te 300nm do 5.3-5.5k może ciut więcej niuta, zależy od wielu zależności(możesz sam ogarnąć montaż jeśli masz czas i chęci, wyjdzie taniej).. Robienie softa na 280cc to jazda prawie jak kaszlakiem, do tego smic sam to można yerba mate parzyć..
  23. Przecie pierun ma tak ładny warsztat, reklamy no i kartę gwarancyjną.. No nie wierzę ?
  24. 503.01 mają tylko oleje 0w30 i to nie wszystkie. Jeśli chcesz 5w30 kup Ravenol VMP, jeśli 5w40 VST
  25. Jedni lubią mineralkę lać(motula). drudzy syntetyk typu ravenol vst Dla każdego coś znajdzie się, kwestia opłacalności cenowej..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.