Treść opublikowana przez ELLIOTT
-
Napinacz paska alternatora ( klikanie na zimnym)
Wymień na nowy oraz pasek osprzętu najlepiej conti. A tak na marginesie zacznij od uszczelnieniu silnika. Zarzygane wszystko masz, aż przykro patrzeć..
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Opaski norma to shit i pod wpływem temperatury będzie puszczać(na łączeniu zaworka z przewodem co idzie w kolektor przy przepustnicy). Rada moja jest taka aby wymienić ten wąż, wszystko porządnie odtłuścić i spiąć na tretytkę lub opaskę ori. Sam walczyłem z tym dosyć długo. Po wymianie okazało się, że jeszcze czujnik ciśnienia oleju potrafił robić mgiełkę olejową. Po zabiegu sucho i spokój na dłuższy czas. Edit: możesz przy okazji wymienić oring chłodniczki oleju, standard w 1.8t.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Lepiej kupić Ravenol VST. Ten Twój olej to HC(nic szczególnego)
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Widmo w podczerwieni pokazuje grupę HC VHVI. Badanie dostępne na oilclubie
-
N75 zminia na pierburg
Logi trzeba zrobić, żeby potwierdzić..
-
Tuning BFB 1.8T 163km
Z hybrydami jest tak, że zależy kto robi, druga sprawa kto stroi, trzeci element to kierownik za kierownicą. Najlepsza opcja to hybryda na 270 p&p(rozsądny wybór względem ceny). Ganiam po DE i jakoś nie martwię się czy dojadę..
-
Opinie o oleju POM
Takiego oleju nie ma. Pewnie chodzilo o pmo..
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Meguin Super Leichtlauf 5W-40
-
Chip V-Tech proszę o opinię
Vtech i ich gotowce oraz wykres pod klienta
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W formulacji Ravelona z USVO nie uświadczysz HC. Tam mieszanina jest PAO+mPAO+ jeszcze jakaś odmiana PAO
-
Zawór DV
Nie zwróciłem uwagi na datę..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Powinna wejść na styk
-
1.8t tuning
Chopie przestań spamować..
-
Pacjent cfm przeładowanie hybrydy
Geremi
-
Pacjent cfm przeładowanie hybrydy
Nie ma reguły, czasami materiał niestety ma prawo poddać się. Podobny przykład, może mieć miejsce po regeneracji turbo w firmie x. Jakiej firmy tip kondom?
-
Podniesienie mocy w bexie
Wystarczy dsmic, zamiast icka heble.
-
Podniesienie mocy w bexie
Po co przelot do takich mocy? DivaynEays ma 300 z małym plusem ładnie zrobiony wydech i nie drży ryja w trasie. Wszystko trzeba zrobić z głową a koszt okolice 2k z tego co pamiętam na naszej gminie. 270Kunia to już z big tipem trzeba oraz przepływka 3" do tego potrzebna. Kwatro to już sprawa indywidualna komu potrzebne. 250+ to już robią się koszta jednak Najlepsze wyjście w Twoim przypadku, jeździć na tym co masz teraz, z czasem jak turbo będzie prosiło się o regeneracje, zrobić hybrydę + wtryski 430cc + poprawić dolot i tyle. Warto pomyśleć o heblach bardziej niż o wydechu.
-
Zamienność dwumasu w 1.8T BEX
ori czy zamiennik?
-
Rdza na tłokach
uszczelki dekla do wymiany, świece pływają w oleju..
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dokładnie, ale ludzie jak widać są nadgorliwi.. Sami pchają się niepotrzebnie w koszta.
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
Łukaszu, tylko saabowe są w cenie bexowych przy dobrych wiatrach
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
Wrzuć wtryski z saaba 360-370cc, są do wyrwania do 200zł komplet, dsmic styknie na takie moce spokojnie i ugrasz te 300nm do 5.3-5.5k może ciut więcej niuta, zależy od wielu zależności(możesz sam ogarnąć montaż jeśli masz czas i chęci, wyjdzie taniej).. Robienie softa na 280cc to jazda prawie jak kaszlakiem, do tego smic sam to można yerba mate parzyć..
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Przecie pierun ma tak ładny warsztat, reklamy no i kartę gwarancyjną.. No nie wierzę ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
503.01 mają tylko oleje 0w30 i to nie wszystkie. Jeśli chcesz 5w30 kup Ravenol VMP, jeśli 5w40 VST
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jedni lubią mineralkę lać(motula). drudzy syntetyk typu ravenol vst Dla każdego coś znajdzie się, kwestia opłacalności cenowej..