Treść opublikowana przez krzysaudi
-
Fabryczny subwoofer
Na pewno nie jest to trzęsienie ziemi . Ja dołożyłem DLS-a bo mi brakowało . Chociaż fabryczny gra tak aby tylko dodać głębi , a nie żeby masować plecy.
-
Zapamiętano dane o kolizji błąd 00595 i 00003
Poradzi sobie śmiało crash eraser Smoka . W Twoim airbagu jest procesor cr16mcs . a eraser to obsługuje . Kris
-
[B5 1Z] Air Bag naprawa
Do góry - przynajmniej te co widziałem tak miały .
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Praca we własnej firmie - czyli 24h na dobę w gotowości bojowej
-
Ile tak naprawde pali 1.9TDI ?
Mój AFN ( ale to jest inna generacja silników niż Twój ) na dystansie 1200 km zrobionych 3 tygodnie temu wciągnął 60 litrów paliwa . Czyli wyszło 5 l/100km i tyle samo pokazał na fisie . Trasa zrobiona w Polsce . I takie spalanie mnie cieszy !!! Kris
-
Zapamiętano dane o kolizji błąd 00595 i 00003
Powinien być w tunelu środkowym . Podaj jego numery . Możliwe że można go zrobić ( crash ) bez wyjmowania z autka . Jest do tego odpowiednia zabawka
-
[ALL] Kolejne problemy z klimą panel zwariował
Podeślij mi ten sterownik to zrobię go tobie za free w ramach pomocy forumowej . Kris
-
Dlaczego z subwooferem gra gorzej???
W tej tubie nie masz regulacji basu . Ja sam mam podobne wrażenia jak wsiadam do A3 żony , która ma system bose z tubą . U mnie gra lepiej . W a3 zmieniłem głośniczki wysoko tonowe na hertza żeby było słychać wysokie tony bo ori grały strasznie głucho . Bas jest porównywalny bo i u mnie jest tuba fabryczna jednak w bose brakuje mi czegoś ... Dzwiek jest bardziej przestrzenny w bose a ja wolę tradycyjne stereo niż kina domowe i to mnie drażni w a3 . Kris
-
[ALL] Kolejne problemy z klimą panel zwariował
Wgrać do starego klimatronika do pamięci 93c46 wsad i masz po problemie . Wsadzik mogę podesłać na meila - tylko musisz mieć programator pamięci 93c46 . Ot i cała naprawa . Robiłem klientowi takie coś w tygodniu . W tych sterownikach często sypał się soft i były przez o problemy . Pozdrawiam. Kris
-
Sterownik klimatronika w zwyklym nawiewie
I na tym pewnie skończy się ta robota A jesli nie to poproszę o fotki .
-
Sterownik klimatronika w zwyklym nawiewie
Pewnie . Wkładasz inny tunel - wkładasz wiązkę od klimatronika - sam klimatronik - dodatkowo tzw rezystor nadmuchu podpinasz pod silnik nawiewu ( jest to uklad elektroniczny ) do tego jeśli chcesz mieć regulację ciepło/zimno i żeby inne nawiewy działały jak powinny wsadzasz tunel nawiewów od wersji z klimatronikiem ot cala zabawa . Sam robiłem kiedyś dawno temu tak w audi 80/b4 i estetyka była zaje.....sta . Wszystko mi smigało poza klimą - bo jej po prostu nie było. Kris
-
Rozkodowanie na stale delta
Witam. Da rade to zrobić . Procesor hc05 i do dzieła . Pozdrawiam. Krzysiek.
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Ja tak miałem po lakierowaniu swojej B5-ki . Lakiernik dał ciała . Zrobiłem to w ten sposób : czyszczenie do gołej ( nagiej ) blachy - brunox , podkład taki czarny antykorozyjny który dostałem od swojego lakiernika i lakier czarny na to - mam czarne autko więc wygląda wszystko ok-ej . I tak ma autko śmigać wg. mojego lakiernika kilka lat . Jak będzie w praktyce to trudno mi powiedzieć - ale na razie nic nie wychodzi . Krzysiek
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Ja trzaskam od 30 do 40 tyś rocznie . Krzysiek
-
Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty
Jak kolego wklejasz fotki - bo mi nie wychodzi
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
Autko bajerka Bezrelingowiec . :)
-
[ B5 ] w TeDeI - parówka .
Panowie i Panie - jak umieścić fotki - żeby nie było linków w temacie ??
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
W tym sterowniku po kablu jest mozliwość wgrania pamięci , więc gdyby kasowanie nie pomogło to zawsze można by było wgrać od nowa zawartość pamięci .Z takimi błędami robiłem air w a6c5 .
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
Crash eraser smokowy by pomógł w tym momencie bez wyciągania sterownika z autka Krzysiek
-
[ B5 ] w TeDeI - parówka .
Dzięki Foto robione kalkulatorem ...Gwint supersport czy jakoś tak . Soczewki bi-halogen ze skoda roomster . Auto dziadek - 96 roczek . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/903ddf0a70b41093.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cfd6e826ee4a1f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ae2877380659dd1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7a33d485af917e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7a33d485af917e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df6a41d9e666e6d2.html
-
[ B5 ] w TeDeI - parówka .
Witam . Takie male a4 b5 w tdi 110 . Po delikatnych zmianach typu podświetlane nawiewy , lampka od polifta , radio concert Cd z a4 b6 i kilka duperelek . Oczywiście nie zabrakło gwintu - jednak nie zostało autko mocno obniżone , bo ze wzgledu na moją pracę muszę czasem dojechać do klienta . Tutaj profesjonalna naprawa wykonana w niemczech http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24046c07304a5645.html Tutaj po spotkaniu się ze śniegiem . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f4ff4e032b348e9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092e1c4c6cb41820.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7c7db22ca02f884.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dde0c18855ebbd6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7919bcde08f9ef64.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb94c1d4ca1b2a0a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5737a39cd2e1c6c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06f2f1b79196a379.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dd29cbc9f22bc6c.html
-
[ALL B5] Montaż zderzaka przedniego od s4 do przedlifta
U mnie poszło bez problemu - lakiernik to ogarnął . Możesz miec problem jedynie z belką zderzaka , ale dobry lakiernik za ciebie to rozwiąże . Kris
-
[B5 1Z] Rączki drzwi,czy malować?
Tylko polerka . Ja w 2 sztukach wcześniejszych zdarłem pod ciepłą wodą tą gumową powłokę i polerowałem automaxem Efekt super bo jak pisał poprzednik już nie ma co zejść
-
[ALL B6] Odcięcie Prądu
My dajemy rady co i jak , a kol. Panda nie wie o co chodzi . MASZ SPRAWDZIĆ CZY W MOMENCIE GDY RADIO JEST WŁĄCZONE NA PRZEWODZIE remote JEST NAPIĘCIE 12V !!!!! Jeśli tego nie ma to masz już wyjaśnioną zagadkę zniknięcia dzwięku ze wzmacniacza. Krzysiek
-
[ALL B6] Odcięcie Prądu
To jak nie ma prądu na remote na włączonym radio - to na co czekasz . Atakuj radio albo przewód . Sprawdz czy wychodzi z radia to napięcie .