Treść opublikowana przez blaster99
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
Podepne sie do tematu.. U mnie sprawa wyglada nastepujaco: jade sobie moim afn en po ok 6-7 km temp dochodzi mi do 90 i albo sie trzyma caly czas albo spada do ok 80 i za chiny nie pojdzie wyzej...az do nastepnego wystudzenia silnika, czasem przejade 200km na 90stopniach a czasem po 15 km temp spada do 80 raz nawet 70 ... to bedzie czujnik czy termostat na wasze oko ??
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Do konserwacji skory dobrych srodkow jest wiele... Nalezy przy tym wszystkim pamietac by troche czesciej konserwowac te fotele na ktorych o dziwo rzadziej siadamy, w przeciwnym razie jest narazona na nieporzadane skutki
-
[B5 AVG] Jak zapalać TDI
ja mam dwie lub trzy swiece spalone... czy to moze byc przyczyna tego ze czasem nie rowno zapali i troche zatrzesie silnikiem? byl tu tez poruszony temat kata wtrysku, jak to sie dzieje ze kat samoistnie sie przestawia i trzeba go regulowac ?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
fajnie to wszystko wyszlo... w srodku by wszystko bylo pico bello musisz skorzany podlokietnik i oskorowac boki w drzwich... ogolnie :oklaski:
-
a4 b5 moje aut
niektore foty naprawde fajnie zrobione.. valeo sa zdecydowanie ladniejsze niz angelsy a i ksenony fajnie sie prezentuja
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
Fajny bo srebrny i sedan he he Zalecam jakiegos virusa bo 90 kucy to zdecydowanie za malo na nasze ciezkie a-czworki :th:
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Pasuje, nie pasuje, kazdy ma prawo zrobic ze swoim audi co chce..buggy ma fajna audiczke po II lifcie i to on decyduje jak ona ma wygladac. mimo iz w ogole nie jestem zwolennikiem tunningo optycznego (poza felgami) musze przyznac ze nowe zderzaki sa zalozone starannie i dobrze dopasowane do karoseri (rowne szczeliny)
-
[B5 AHU] Proszę o komentarz - ekonomiczna jazda dieslem
daj jeszcze taki wykres dla afn-a. z gory dzieki
-
[B5 ANB] Moje Audi a4
fura idealna, od koloru po wyposazenie ... moze to niegrzeczne pytac o pieniadze ale ile Cie kosztowała? bo warta sie sporej sumk :>
-
[B5 AVG] Nie pali na rozgrzanym silniku - co zrobić ?
moze to pocztajcie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic288120.html
-
Konwerter CAN
Podpinam sie do posta. dobra cena.. gdyby ktos sprawdzil i dal znaka bede wdzieczny
-
[B5 AVG] Nie pali na rozgrzanym silniku - co zrobić ?
zgadzam sie z Toba w 100%. Brat mial identyczne objawy tylko ze w silniku AHF, koles pogrzebal przy sofcie i pali na dotyk - czy zimny czy cieply. dodam ze wczesniej "super mechanicy" wpedzili go w koszta ponad 1000 zl (grzebali mu przy głowiczce czy czyms takim ...) wiec na twoim miejscu bym sie nie martwil zbytnio.
-
[B5 1Z] Przyspieszanie automatem
faktycznie, przy całym gazie nie sa wyczowalne ..,.
-
[B5 1Z] Przyspieszanie automatem
chyba wiem o czym kolega carlos mowi. tez mam automata 4 biegowego i zauwazylem ze wystepuja hmmm jakby to nazwac, "male biegi" tzn. auto przyspiesza a obroty troche spadaja a po chwili wlacza sie nastepny bieg i wtedy obroty bardziej wyraziscie sie obnizaja
-
[B5 AFB] cisnienie po odkreceniu korka oleju
wprawdzie mam silnik AFN ale sprawdzilem i u mnie odpycha lekko korek... czy to zle?? czego to jest obkawa?
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Ostro pojechałes! nie lubie wiejskiego tunningu ,ale tu wszystko z głową, naprawde dobra robota. kiedys chcialem kupic czerwone B5, dokladnie tornadored (rot) ,niestety ktos mnie ubiegł. moim zdanie koniecznie nakladki na lusterka, no i widzialbym takie dwa czarne paski przez al'a Corvette(czy jak to sie pisze)
-
Radio Concert nie gra lewy przedni głośnik - co może być ??
radio powinno bardzo dobrze sciagac. gdy dobrze ustawie auto to slucham radiostacji lokalnej nadajacej z odleglosci 70 km ktora kumple w innych autach lapia dopiero w samym miescie Co do niegrajacego przedniego głośnika to włóż radyjko do auta jakiegos kolegi. Moj brat mial concerta ktory u niego nie dawal sygnalu na prawy przod, natomiast gdy wlozylem go do mnie bylo ok, z kolei moje radio u niego dawalo sygnal na wszystkie glosniki. z tym ze ja mam bose co zapewne tlumaczy ten stan rzeczy. zapewne końcówka mocy leży! Jako ze nie jestem ekspertem najlepiej jeszcze sie dowiedz dokładnie
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
wielkie dzieki, tez wydawalo mi sie ,ze najpierw glosniki. pozdro
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
faktycznie, same dywaniki o niczym nie swiadcza..rozmawialem o tym z bratem i mowil ze takie dywaniki po 2 latach normalnej ekjsploatacji u kolesia ktory kupil nowa a4 w salonie nadawaly sie do wymiany... w ogole to jeszcze raz gratuluje autka
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
dzieki chłopaki za odzew! wieczorem bede z tym walczył [br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 17:18 _________________________________________________do tej pory nie miałem czasu sie tym zajmować, ale ustawilem sie z kumplem na jutro.. chodzi o to ze mam glosniki w tylnej półce i nie wiem jak je wyciagnac, dlatego chce polke zdemontowac, dopiero potem brac sie za glosniki. da sie je zdemontowac bez sciagania polki???
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Ach ten V6! Wspaniale mruczy, z checia zamienilbym swojego AFNa gdyby nie to ze sa to kosztowne silniki w utrzymaniu, a ja jeszcze studiuje Ogolnie auto bardzo ładne, nic dodac nic ująć! Ktos tu pytał o przebieg, dlatego zastanawia mnie ta dziura w dywaniku kierowcy... moj samochod gdy go kupilem mial udokumentowane 161 000 km i dywanik kierowcy byl ( do tej pory jest) w bardzo dobrym stanie... nie wiem czy w ten sposob mozna oceniac takie rzeczy, jak uwazacie?
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
Jezeli ktos to robil bardzo prosze o w miare dokladny opis jak wyciagnac te półkę z tyłu bo nie chce nic na chama robic by uniknac ew uszkodzen z gory dzieki
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem po odpaleniu
jest zwarcie, a koles w warsztacie powiedzial ze czujnik to koszt rzedu 120 zl - niby nie duzo a jednak zawsze pare zlotych... co do swiec zarowych to na pewno 2 nie dzialaja bo sprawdzilem, z tym ze mechanik mowil ,ze to na 100% nie o to chodzi bo ona zaczynaja spalniac swoja funkcje dopiero przy -8 .... [br]Dopisany: 31 Październik 2007, 08:22 _________________________________________________Na cieplym nie rzuca juz tak tym silnikiem ale i tak uwazam ze odpalanie powinno odbyc sie plynniej (dodam ,ze pali na dotyk) . Zapomnialem tez napisac ,ze gdy jest jeszcze zimny i dodam mu troszke gazu i raptownie puszcze pedal silnik na chwile zatyka... pozatym zadnych niepokojacych objawow - jest dynamiczny, nie pije oleju, malo pali....
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem po odpaleniu
Zaraz po odpaleniu auta silnik przez chwilke zatrzesie (szczegolnie wyczowalne na zimnym). Bylem u mechanika on na szybkiego (mial sporo pracy) podpial auto do komputera i wyskoczyl komunikat o awarii czujnika temperatury paliwa (silnik dostaje info ze paliwo ma 99 C) Czy ten czujnik moze byc przyczyna trzesienia silnikiem przy odpa;eniu ? nie chce wywalac niepotrzebnie kasy... na co awaria takiego czujnika moze miec wplyw Edit by Baskecior: pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów.
-
1.9 Di -> Ostrołęka
straszne głupoty pleciesz, widac nigdzie nie byles i nic nie widziałes... juz mam za soba kilka wycieczek do helmuta po auto i do 5 000eur przebierasz ale w szrotach max 96 rok