Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Dokładnie. Sam jak oddawałem B6 do poprawek lakierniczych to dostałem pytanie - szybko czy na lata. Wybrałem opcję "na lata", cena x2 ale po 2 i pół roku widzę, że jaki lakier był ładny po odebraniu od lakiernika tak jest do tej pory. Nie ma zacieków, niedoróbek, przebarwień, różnych odcieni, nic nie schodzi, ruda nie wychodzi.
  2. @staniek Szkoda ze dopiero wczoraj rzucila mi sie w oczy aluminiowa zwrotnica. Zapodalbym do siebie bo ta zeliwna jest pierunsko ciezka.
  3. No właśnie nie wiem czy wkładać u siebie gumowe podkładki z tyłu czy wystarczą talerzyki z b5 z przodu? Bo tył mam rozebrany a talerzyki z b5 mam już w garażu ;-) I dylemat. Ale chyba nic nie będę pod tył wkładał.
  4. Czemu w każdej b6 tak siedzi d*pa nisko?
  5. A dziękuję, powoli ogarniam strucla ;-) We wakacje ogarnę przedni zawias, tutaj juz chyba pójdzie szybciej. P.S. Spotkał się ktoś z aluminiowymi zwrotnicami z tyłu?
  6. Cena za malowanie konkret, byleby była odpowiednia jakość jak i terminowość.
  7. Gratki! Lusterka aluminiowe? Co to za kolor? Zapodaj z przodu jakiś męski zacisk typu 320 albo 345 ;-)
  8. Po wczorajszej przerwie wróciłem do pracy: - malowanie ostatnich detali (usunięcie rdzy, podkład, kolor): - sanki uzbrojone w górne wahacze (wahacze przykręcone tak jak ELSA podaje - środek tulei od strony zwrotnicy na wysokości 142mm w stosunku do dolnej krawędzi mocowania stabilizatora): - zastosowałem oryginalny zamiennik (jak etka podaje) tej dziwnej nakrętki samowciskającej się: - dolne wahacze uzbrojone w nowe czujniki ABS: - porównanie tulei zwrotnicy: Ponad 2h mocowałem się aby wprasować tuleję do zwrotnicy :/ Ale co najważniejsze - sanki i dyfer przykręcone w samochodzie Teraz będzie już z górki.
  9. Jedyne różnice jakie mogą być to to, że jeden wahacz miał od spodu otwory pod dolne osłony (pakiet na bezdroża czy coś).
  10. Jakiś różowy akcent musiał być :p Z tyłu z czujnikami jak to z czujnikami - kabel uciąć, zwrotnica w rękę, czujnik w imadło i ukręcamy. Środek czujnika wbijamy do środka ;-) Stąd nowe czujniki wpadają. P.S. Dwa widoczne stabilizatory to "gratis" do haka czyli te z wersji 1BE/BV (przód cięższy, tył 18mm).
  11. Takze ten... tylni stabilizator będzie oczojebnie różowy Dzisiaj ogarnąłem tuleje w drugim wahaczu, już dochodzę chyba do wprawy bo usunięcie starych tulei plus wprasowanie nowych zajęło mi nieco ponad 2h Jutro dojdą ostatnie części. Jakieś śrubki i czujniki ABS. W sobotę planuję zacząć to składać.
  12. To jeszcze trzeba zaopatrzyć się w połówkę chleba ;-)
  13. Polecam @Galetto Też mi ogarniał immo.
  14. W jednym wahaczu tuleję zmienione. Raportuję, że obeszło się bez strat a te podwójne bardzo łatwo poszły. Pierw wprasowałem zewnętrzną, podczas wprasowywania wewnętrznej na zewnętrzną dałem metalowy krążek (aby rownomiernie dociskal), w szczelinę tulei zawinąłem sznurek i sru.
  15. Butelka pełna czy pusta? Domyślam się, że po robocie pewnie pusta
  16. Dzisiaj tylko 2h ale jeden wahacz ma zmienione wszystkie tuleje
  17. No i rzuciles @trepkowa pomysla...
  18. Jak wpracowaliscie tuleje gumowa w zwrotnicy?
  19. @kamil-vag Specjalnie dla Ciebie szybka fotorelacja Sanki wróciły z piaskowania: Ja się wziąłem za czyszczenie reszty rdzy z pozostałych części a @trepkowa za odtłuszczanie i podkładowanie: Doszedł mi również zestaw do wyciskania tulei więc wziąłem się za pracę i jeszcze zdążyłem jedną tuleję wprasować, szło gładko jak po dupci niemowlaka ;-) P.S. Na pierwszym zdjęciu widac trepki Trepkowej, nie moje :p
  20. Jajecznica na sniadanie
  21. Dzisiaj zacząłem tuleje wyciągać - nawiertanie dziurki i obcięcie gumy dookoła. Później mały brzeszczot i tuleja w ręce. Na przyszłość muszę więcej otworów wiercić.
  22. A jakby podgrzac miejscowo wahacz przed wlozeniem tulei?
  23. @soul87 Jaki smar?
  24. A nie można zastosować jakieś metalowej podkładki aby równomiernie rozkładała siłe podczas wprasowywania? A co do tulei 45mm to mozna uzyc tloczka hamulcowego Przynamniej tak mysle. Zobacze jak to wyjdzie w praniu.
  25. Ja zainwestowałem w takie coś: ZESTAW ŚCIĄGACZY ŚCIĄGACZ TULEI WAHACZA ŁOŻYSK 27e 7738275618 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 354,99 zł - ZESTAW ŚCIĄGACZY ŚCIĄGACZ TULEI WAHACZA ŁOŻYSK 27e (7738275618). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.