Treść opublikowana przez trepek
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Dokładnie. Sam jak oddawałem B6 do poprawek lakierniczych to dostałem pytanie - szybko czy na lata. Wybrałem opcję "na lata", cena x2 ale po 2 i pół roku widzę, że jaki lakier był ładny po odebraniu od lakiernika tak jest do tej pory. Nie ma zacieków, niedoróbek, przebarwień, różnych odcieni, nic nie schodzi, ruda nie wychodzi.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@staniek Szkoda ze dopiero wczoraj rzucila mi sie w oczy aluminiowa zwrotnica. Zapodalbym do siebie bo ta zeliwna jest pierunsko ciezka.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
No właśnie nie wiem czy wkładać u siebie gumowe podkładki z tyłu czy wystarczą talerzyki z b5 z przodu? Bo tył mam rozebrany a talerzyki z b5 mam już w garażu ;-) I dylemat. Ale chyba nic nie będę pod tył wkładał.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Czemu w każdej b6 tak siedzi d*pa nisko?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A dziękuję, powoli ogarniam strucla ;-) We wakacje ogarnę przedni zawias, tutaj juz chyba pójdzie szybciej. P.S. Spotkał się ktoś z aluminiowymi zwrotnicami z tyłu?
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Cena za malowanie konkret, byleby była odpowiednia jakość jak i terminowość.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Gratki! Lusterka aluminiowe? Co to za kolor? Zapodaj z przodu jakiś męski zacisk typu 320 albo 345 ;-)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Po wczorajszej przerwie wróciłem do pracy: - malowanie ostatnich detali (usunięcie rdzy, podkład, kolor): - sanki uzbrojone w górne wahacze (wahacze przykręcone tak jak ELSA podaje - środek tulei od strony zwrotnicy na wysokości 142mm w stosunku do dolnej krawędzi mocowania stabilizatora): - zastosowałem oryginalny zamiennik (jak etka podaje) tej dziwnej nakrętki samowciskającej się: - dolne wahacze uzbrojone w nowe czujniki ABS: - porównanie tulei zwrotnicy: Ponad 2h mocowałem się aby wprasować tuleję do zwrotnicy :/ Ale co najważniejsze - sanki i dyfer przykręcone w samochodzie Teraz będzie już z górki.
-
Czy wahacze w tylnych Sankach różniły się?
Jedyne różnice jakie mogą być to to, że jeden wahacz miał od spodu otwory pod dolne osłony (pakiet na bezdroża czy coś).
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jakiś różowy akcent musiał być :p Z tyłu z czujnikami jak to z czujnikami - kabel uciąć, zwrotnica w rękę, czujnik w imadło i ukręcamy. Środek czujnika wbijamy do środka ;-) Stąd nowe czujniki wpadają. P.S. Dwa widoczne stabilizatory to "gratis" do haka czyli te z wersji 1BE/BV (przód cięższy, tył 18mm).
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Takze ten... tylni stabilizator będzie oczojebnie różowy Dzisiaj ogarnąłem tuleje w drugim wahaczu, już dochodzę chyba do wprawy bo usunięcie starych tulei plus wprasowanie nowych zajęło mi nieco ponad 2h Jutro dojdą ostatnie części. Jakieś śrubki i czujniki ABS. W sobotę planuję zacząć to składać.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To jeszcze trzeba zaopatrzyć się w połówkę chleba ;-)
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Polecam @Galetto Też mi ogarniał immo.
-
tuleje w tylnym wahaczu
W jednym wahaczu tuleję zmienione. Raportuję, że obeszło się bez strat a te podwójne bardzo łatwo poszły. Pierw wprasowałem zewnętrzną, podczas wprasowywania wewnętrznej na zewnętrzną dałem metalowy krążek (aby rownomiernie dociskal), w szczelinę tulei zawinąłem sznurek i sru.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Butelka pełna czy pusta? Domyślam się, że po robocie pewnie pusta
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No i rzuciles @trepkowa pomysla...
-
tuleje w tylnym wahaczu
Jak wpracowaliscie tuleje gumowa w zwrotnicy?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@kamil-vag Specjalnie dla Ciebie szybka fotorelacja Sanki wróciły z piaskowania: Ja się wziąłem za czyszczenie reszty rdzy z pozostałych części a @trepkowa za odtłuszczanie i podkładowanie: Doszedł mi również zestaw do wyciskania tulei więc wziąłem się za pracę i jeszcze zdążyłem jedną tuleję wprasować, szło gładko jak po dupci niemowlaka ;-) P.S. Na pierwszym zdjęciu widac trepki Trepkowej, nie moje :p
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Jajecznica na sniadanie
-
tuleje w tylnym wahaczu
Dzisiaj zacząłem tuleje wyciągać - nawiertanie dziurki i obcięcie gumy dookoła. Później mały brzeszczot i tuleja w ręce. Na przyszłość muszę więcej otworów wiercić.
-
tuleje w tylnym wahaczu
A jakby podgrzac miejscowo wahacz przed wlozeniem tulei?
-
tuleje w tylnym wahaczu
@soul87 Jaki smar?
-
tuleje w tylnym wahaczu
A nie można zastosować jakieś metalowej podkładki aby równomiernie rozkładała siłe podczas wprasowywania? A co do tulei 45mm to mozna uzyc tloczka hamulcowego Przynamniej tak mysle. Zobacze jak to wyjdzie w praniu.
-
tuleje w tylnym wahaczu
Ja zainwestowałem w takie coś: ZESTAW ŚCIĄGACZY ŚCIĄGACZ TULEI WAHACZA ŁOŻYSK 27e 7738275618 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 354,99 zł - ZESTAW ŚCIĄGACZY ŚCIĄGACZ TULEI WAHACZA ŁOŻYSK 27e (7738275618). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!