Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) No popatrz trepek... jeszcze mnie nie znają a już chcieliby się z Toba wymieniać Zwierzałeś się komuś czy jak? Oj tam... bo mi jeszcze Ciebie podbiorą ;-)
  2. Ocynk ocynkowi nie rowny. Kiedys przy Audi 80 cala karoseria wjezdzala pierw do wanny z kwasem a pozniej z cynkiem i przepuszczali przez karoserie prad przez 40s. Lepiej sie po prostu nie da cynkowac jak galwanizacja. Dzisiaj jedynie pod cisnieniem pokryja karoserie cynkiem i tyle P.S. Albo mi sie wydaje albo pierwsze b5 bylo lepiej ocynkowane niz polifty.
  3. ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) Sebastian, ciii... jade z dziewczyna a ona jest na tym forum Chcesz by na dzien dobry scianke dzialowa postawila w pokoju miedzy Nami?
  4. rosół i kurczaka to masz co chwila w domu A moze nie ma i stad wybral
  5. trepek odpowiedział(a) na kuba1989 temat w 1.9TDI
    Skrzynia pasuje, wymieniasz całą wiązke silnika z kompem.
  6. Jak Magic87 nie ma innych planów to mogę być z nim w pokoju :-) Jak rok temu. A4-TOMEK - spokojnie, coś obalimy
  7. Trzeba by samochód pokryć jakąś farbą co będzie brudzić inne auta ;-) A tak na poważnie to przeźroczystą folią okleić.
  8. Uff to dobrze bo nie dałabym rady Cię przytargać spowrotem Ja zawsze dochodzę! Gdzie mam dojść
  9. Pedały czy jak? Nie można już po męsku, normalnie pod prysznicem schylać się po mydełko?
  10. Skoro juz dwojek nie ma to raczej nikt sie nie bedzie obrazal jak rok temu
  11. Sasasa, daleko nie trzeba bedzie chodzic z flaszeczkami po pokojach ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Rozpiska pokoi bedzie w watku informacyjny?
  12. Aktualnie rozgladam sie za zawieszeniem 1BE do swojego zetorka stad pomyslalem o Twoim, jak na gwinta przechodzisz.
  13. trepek odpowiedział(a) na kondi169 temat w 1.9TDI
    Do strony kabiny. Paliwo ma plynac przez niego do baku.
  14. Po pierwsze należy wyjść od tego, jak działa dwumasa i po co ona jest. Jazda z niskimi obrotami sama w sobie dwumasy nie zabije ale każda próba przyśpieszenia z tak niskich obrotów jest zabójcza dla niej (jak również jazda pod górkę na takich obrotach). W sumie na tym mogę zakończyć swoją wypowiedź oraz wskazówki. P.S. Praca silnika na jałowym nie niszczy dwumasy bo obciążenie silnika jest zerowe jak również sprzęgło jest ODŁĄCZONE!
  15. Nooo... W Krakowie z maczetami biegaja, zaraz bylbys bez jednego czlonka swojego ciala
  16. Jakos mialem do tej firmy pecha. W sumie mialem ich 3 zegarki z serii Iron Man oraz Expedition i zawsze sie psuly. Do takiego stopnia, ze wymieniali mi na nowe (zawsze wtedy bralem inny zegarek w sklepie wiec i dostawalem nowa gwarancje). Albo ja taki harpagan albo pecha mialem.
  17. Po niemilych przezyciach z Timex'em kupilem cos od Casio: Na wiosne bedzie 4 rok jak go mam. Zawsze przy samochodach w nim pracuje, dwa swapy zrobilem z zegarkiem na reku i... dziala Do tego z setke pomp wtryskowych. Dobre szkielko ma bo nie rysuje sie. Ale mysle, by na niedziele do kosciola i do garnituru cos sobie kupic innego, cos drozszego.
  18. A masz taki przekaźnik?
  19. Musisz wziąć jeden jak i drugi przekaźnik w rękę i upewnić się, że napewno kabelek spod pina 65 wchodzi w nóżkę z numerem 85 przekaźnika (nózki przekaźnika są ponumerowane na jego rewersie). Schematy naprawdę nie są trudne, przypatrz się. I później, jak sterownik wyśle odpowiedni sygnał do przekaźnika, przekaźnik się zwiera i nóżką 87 leci prąd do pompy paliwa.
  20. A z tej wtyczki moze leciec do przekaznika, sprawdz to.
  21. A w czarnej wtyczce był przekaźnik? Bo ja nie wiem co to jest za wtyczka, jak ona wygląda i ile ta wtyczka mi pinów.
  22. Okazało się, że kolega nie ma silnika ADR tylko AFY. Schemat dla 1.8: 66 pin w silniku 1.8 steruje pompa paliwa. EDIT: A nie, wybaczcie. 65 pin steruje przekaznikiem, ktory to puszcza dopiero prad na pompe paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.