Treść opublikowana przez trepek
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
Robisz tak: 65pin w silniku 2.8 dochodzi do przekaźnika K21, ktory steruje podawaniem napięcia do pompy paliwa oznaczonej na rysunku M11 (lewy dolny róg). W 1.8 masz nieco gorzej, bo pompa paliwa (lewy dolny rog) podpieta jest pod przekaznik na gorze po lewej pod nozke 87F. Aby zlokalizowac ten przekaznik zobacz, gdzie wychodzi kabelek z pinu nr 4 w WIAZCE Z SILNIKA 1.8. A gdzie jest ECU na schemacie... ten prostokat na srodku gdzie wszystkie kabelki sie schodza
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Panowie, jaki jest objaw zuzytych walkow i jak wygladaja wizualnie dobre walki a jak zuzyte?
-
Gdzie szukać masy z ECU
Na PW mi przypomnij to po 18 napisze Ci wszystko dokladnie co i jak. Obadaj piny 46 i 65.
-
Podratowanie układu wtryskowego.
Chociażbyś czarował to i tak turbina będzie się zapiekać przy PSJ. NyDyRyDy inaczej. Możesz jedynie wtryskiwacze na nowych końcówkach zapodać co nieco przedłuży interwały pomiędzy czyszczeniami turbiny.
-
Podratowanie układu wtryskowego.
Pozbyc sie PSJ i tyle.
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
Schemaciki dla Ciebie: 1.8 Oraz 2.8
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Naczelny, nawet nie zartuj...
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Czemu Poziek nie jedziesz?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
A powiedzcie mi, bo juz nie pamietam, w Bukowinie mozna dostac goraca wode poza sniadaniem/kolacja?
-
pompa wtryskowa
Cisnie mozna ustawic na samochodzie.
-
[B5 ADR] POPIELATE AUDI SZAFIRA [aschgrau]
Zawias 1BE by sie przydal :-) Albo 1BV.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach? znowu bedzie malowal tera pojdzie calak on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj Czyli tak jakbys sie za kobiete pierwszy raz bral. Delikatnie i z czuciem, odpowiednio rozgrzej bo jak nachalnie zrobisz to popeka i bedzie d*pa
-
pompa wtryskowa
Cisnienie w pompie do podbicia.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
@arturoo Co Ty... nowicjusz czy jak?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Znaczy, przepojka do spirytusu?
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Alternator to przecież rodzaj prądnicy :-)
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
A od kiedy to alternator Waty daje? Całą szkołę na wagarach byłeś? A teraz trochę matematyki, maksymalnie alternator poda 120A, przy instalacji pod 12V otrzymujesz 1440W do zagospodarowania.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Nic, spokojnie to przyjął. Spisaliśmy oświadczenie, gdzie opisałem, że uszkodziłem samochód. Rysunek poglądowy całego zdarzenia i tyle. Wszystko będzie ściągnięte z mojego OC.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Też tak uważam, że fiaty i fordy mają "miałką" blachę, bo Audi praktycznie nie ruszyło to szurowanie, lakier dzielnie wszystko przyjął, blacha również :-) @trepkowa Twardy samochód to i twardy gość
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Fiatowi o mało co abym zderzaka nie urwał Stilo z roku 2002 albo 2003 a wykwitów rdzy że dajcie spokój...
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
RS body raczej nie będzie ;-) Ale szukam jakieś 2.5 TDI na części
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Wiele strat w samochodzie nie ma. Umyłem bok, później nitro, pasta lekko ścierna i generalnie są tylko smugi w newralgicznych miejscach oraz wgniotka na rancie 5x5cm. Ciągłość lakieru nie została przerwana także będzie jeszcze pacjent żył kolejne 20 lat A tak wogóle ten bok jest pechowy... poprzedni właściciel tak samo przerysował tą stronę. A to białe, co tak dużo tego jest, to Fiat się starł
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Aaa... j**ane prawe małe lusterko i pomysły szwabskich inżynierów. Podczas parkowania równoległego do ciasnej szpareczki między samochodami nie zauważyłem wystającej d*py Fiata Stilo.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Buu... Fuckin k**wa shit...
-
Pompa wtryskowa TD PASSAT cieknie z tłokorozdzielacza. wymiana oringa
Nawet nie wiedzialem, ze moj temat zniknal :-) Dobrze kombinujesz. ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- Nie mam pojecia, czemu moj temat zostal skasowany. Zawsze wychodzilem z zalozenia, ze wiedza nalezy sie dzielic by rozwijac intelektualnie "się" oraz osoby, z którymi dzielę się wiedzą EDIT: Jest dalej temat: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/rozbieranie-rozdzielaczowej-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-a-226552/