Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Robisz tak: 65pin w silniku 2.8 dochodzi do przekaźnika K21, ktory steruje podawaniem napięcia do pompy paliwa oznaczonej na rysunku M11 (lewy dolny róg). W 1.8 masz nieco gorzej, bo pompa paliwa (lewy dolny rog) podpieta jest pod przekaznik na gorze po lewej pod nozke 87F. Aby zlokalizowac ten przekaznik zobacz, gdzie wychodzi kabelek z pinu nr 4 w WIAZCE Z SILNIKA 1.8. A gdzie jest ECU na schemacie... ten prostokat na srodku gdzie wszystkie kabelki sie schodza
  2. Panowie, jaki jest objaw zuzytych walkow i jak wygladaja wizualnie dobre walki a jak zuzyte?
  3. Na PW mi przypomnij to po 18 napisze Ci wszystko dokladnie co i jak. Obadaj piny 46 i 65.
  4. Chociażbyś czarował to i tak turbina będzie się zapiekać przy PSJ. NyDyRyDy inaczej. Możesz jedynie wtryskiwacze na nowych końcówkach zapodać co nieco przedłuży interwały pomiędzy czyszczeniami turbiny.
  5. Pozbyc sie PSJ i tyle.
  6. Schemaciki dla Ciebie: 1.8 Oraz 2.8
  7. A powiedzcie mi, bo juz nie pamietam, w Bukowinie mozna dostac goraca wode poza sniadaniem/kolacja?
  8. trepek odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    Cisnie mozna ustawic na samochodzie.
  9. Zawias 1BE by sie przydal :-) Albo 1BV.
  10. Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach? znowu bedzie malowal tera pojdzie calak on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj Czyli tak jakbys sie za kobiete pierwszy raz bral. Delikatnie i z czuciem, odpowiednio rozgrzej bo jak nachalnie zrobisz to popeka i bedzie d*pa
  11. trepek odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    Cisnienie w pompie do podbicia.
  12. @arturoo Co Ty... nowicjusz czy jak?
  13. Alternator to przecież rodzaj prądnicy :-)
  14. A od kiedy to alternator Waty daje? Całą szkołę na wagarach byłeś? A teraz trochę matematyki, maksymalnie alternator poda 120A, przy instalacji pod 12V otrzymujesz 1440W do zagospodarowania.
  15. Nic, spokojnie to przyjął. Spisaliśmy oświadczenie, gdzie opisałem, że uszkodziłem samochód. Rysunek poglądowy całego zdarzenia i tyle. Wszystko będzie ściągnięte z mojego OC.
  16. Też tak uważam, że fiaty i fordy mają "miałką" blachę, bo Audi praktycznie nie ruszyło to szurowanie, lakier dzielnie wszystko przyjął, blacha również :-) @trepkowa Twardy samochód to i twardy gość
  17. Fiatowi o mało co abym zderzaka nie urwał Stilo z roku 2002 albo 2003 a wykwitów rdzy że dajcie spokój...
  18. RS body raczej nie będzie ;-) Ale szukam jakieś 2.5 TDI na części
  19. Wiele strat w samochodzie nie ma. Umyłem bok, później nitro, pasta lekko ścierna i generalnie są tylko smugi w newralgicznych miejscach oraz wgniotka na rancie 5x5cm. Ciągłość lakieru nie została przerwana także będzie jeszcze pacjent żył kolejne 20 lat A tak wogóle ten bok jest pechowy... poprzedni właściciel tak samo przerysował tą stronę. A to białe, co tak dużo tego jest, to Fiat się starł
  20. Aaa... j**ane prawe małe lusterko i pomysły szwabskich inżynierów. Podczas parkowania równoległego do ciasnej szpareczki między samochodami nie zauważyłem wystającej d*py Fiata Stilo.
  21. Nawet nie wiedzialem, ze moj temat zniknal :-) Dobrze kombinujesz. ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- Nie mam pojecia, czemu moj temat zostal skasowany. Zawsze wychodzilem z zalozenia, ze wiedza nalezy sie dzielic by rozwijac intelektualnie "się" oraz osoby, z którymi dzielę się wiedzą EDIT: Jest dalej temat: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/rozbieranie-rozdzielaczowej-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-a-226552/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.