Treść opublikowana przez Labiel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na jutrzejszy spot to bym się pisał.
-
Wyciek w okolicach chłodniczkom oleju
Tak też myślałem żeby ją wyjąć i sprawdzić pod ciśnieniem, tym bardziej że mam wymianę oleju.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lipton, mogę być już u kobiety.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mogę
-
Wyciek w okolicach chłodniczkom oleju
No właśnie kurde ciężko to określić. Mam na przykład jakby ślady przy podstawie, tam gdzie chodnica łączy się z podstawą. No ale przecież tam płynie olej a nie płyn więc musiało to zostać naniesione.
-
Wyciek w okolicach chłodniczkom oleju
Za tydzień dopiero będę w chacie więc zalukam. Wyciek nie jest duży ale warto byłoby to rozwiązać.
-
Ciężko pali [ADR]
U mnie też tak było że raz jednym się udało, raz drugim. Raczej bym olał i przeczyścił wtyczkę przy pętli.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra, udało się. Auto już pod blokiem, aku w mieszkaniu pod prostownikiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie odpalił Zjechało go do zera. Niestety był już chyba wcześniej niedoładowany przez te ciągłe krótkie odcinki. Wytargałem go do biura, coś tam podładowałem prostownikiem i mam nadzieje że jakoś odpali. Będę w przyszłym tygodniu w chacie to podładuje tego a założę ori który mam w zapasie. Biorę aku i idę targać do auta.
-
Auto nie odpala!! Pomocy!! A4 B5 1,8 95r
To 1,8 a nie 1,8T. Na puszce filtra powietrza nic nie ma. Tam jest jedna podwójna cewka już ze wszystkim. Odłączona przepływka też nie powinna myć wpływu na odpalanie - przejdzie w tryb awaryjny i jakoś będzie chodził.
-
Auto nie odpala!! Pomocy!! A4 B5 1,8 95r
1. Błędów nie musi pokazać. Diagnostyka ADR jest dość skromna. 2. Pompa po przekręceniu kluczyka nie włącza się, zaczyna działać dopiero jak się kręci rozrusznikiem. 3. Kontrolka immo gaśnie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie kumpel mi powiedział że zostawiłem auto na pozycyjnych Jak myślicie, odpalę, nie odpalę bo stoi tak już prawie 7h
-
Wycie z komory silnika
17 z tego co pamiętam. Ale uwierz mi, to nie jest takie łatwe bo cholernie mało miejsca jest między rozrządem a chłodnicą.
-
Wycie z komory silnika
Łatwo powiedzieć Może w 1,6 jest więcej miejsca ale w 1,8/1,8T trzeba się nieźle nakombinować żeby zablokować napinacz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Żeby LPG dobrze działało to i PB musi dobrze działa. Pewnie "ręcznie" dałoby się jakoś wystroić LPG żeby było ok, ale to takie kombinowanie trochę. Ja jednak ogarnąłbym wtryski PB.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratuluje
-
Ciężko pali [ADR]
Jak będzie immo zablokowane to auto odpali ale zgaśnie zaraz. Problem ten jest znany w autach z tego rocznika. Do przeczyszczenia wtyczka przy pętli. Sam to przerabiałem po zakupie auta. Co do długiego kręcenia to ile masz paliwa w baku? Kiedy filtr paliwa wymieniany? Przydałby się sprawdzić wydolność pompy i ciśnienie jakie podaje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spod pokrywy to cieknie chyba w każdym VAGu. Sprawdź jeszcze czy nie masz olanego filtra oleju bo lubi siadać oring między podstawą filtra oleju a chłodnicą oleju.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daj linka to też sobie zamówie :-) Wpisz w allegro lutownica 12v - wyskoczy pełno bardzo podobnych aukcji.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lutownica zamówiona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A faktycznie, widzę że takowe są. Trzeba więc co nie co zakupić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A czy my mamy auta na tor? Po za tym na torze szlak trafia opony bardzo szybko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aku jak to w PB niewielki. Z tego co pamiętam ledwie 44Ah. Gdzie te czasy gdzie w ON miałem 80Ah A resztą, w chacie mam jeszcze jeden aku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aku wytrzyma?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba faktycznie zacznę grzebać pod blokiem Kuźwa, tylko jak tu lutować bez 240V.