Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Na jutrzejszy spot to bym się pisał.
  2. Tak też myślałem żeby ją wyjąć i sprawdzić pod ciśnieniem, tym bardziej że mam wymianę oleju.
  3. Lipton, mogę być już u kobiety.
  4. No właśnie kurde ciężko to określić. Mam na przykład jakby ślady przy podstawie, tam gdzie chodnica łączy się z podstawą. No ale przecież tam płynie olej a nie płyn więc musiało to zostać naniesione.
  5. Za tydzień dopiero będę w chacie więc zalukam. Wyciek nie jest duży ale warto byłoby to rozwiązać.
  6. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    U mnie też tak było że raz jednym się udało, raz drugim. Raczej bym olał i przeczyścił wtyczkę przy pętli.
  7. Dobra, udało się. Auto już pod blokiem, aku w mieszkaniu pod prostownikiem
  8. Nie odpalił Zjechało go do zera. Niestety był już chyba wcześniej niedoładowany przez te ciągłe krótkie odcinki. Wytargałem go do biura, coś tam podładowałem prostownikiem i mam nadzieje że jakoś odpali. Będę w przyszłym tygodniu w chacie to podładuje tego a założę ori który mam w zapasie. Biorę aku i idę targać do auta.
  9. To 1,8 a nie 1,8T. Na puszce filtra powietrza nic nie ma. Tam jest jedna podwójna cewka już ze wszystkim. Odłączona przepływka też nie powinna myć wpływu na odpalanie - przejdzie w tryb awaryjny i jakoś będzie chodził.
  10. 1. Błędów nie musi pokazać. Diagnostyka ADR jest dość skromna. 2. Pompa po przekręceniu kluczyka nie włącza się, zaczyna działać dopiero jak się kręci rozrusznikiem. 3. Kontrolka immo gaśnie?
  11. Właśnie kumpel mi powiedział że zostawiłem auto na pozycyjnych Jak myślicie, odpalę, nie odpalę bo stoi tak już prawie 7h
  12. Labiel odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    17 z tego co pamiętam. Ale uwierz mi, to nie jest takie łatwe bo cholernie mało miejsca jest między rozrządem a chłodnicą.
  13. Labiel odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Łatwo powiedzieć Może w 1,6 jest więcej miejsca ale w 1,8/1,8T trzeba się nieźle nakombinować żeby zablokować napinacz.
  14. Żeby LPG dobrze działało to i PB musi dobrze działa. Pewnie "ręcznie" dałoby się jakoś wystroić LPG żeby było ok, ale to takie kombinowanie trochę. Ja jednak ogarnąłbym wtryski PB.
  15. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Jak będzie immo zablokowane to auto odpali ale zgaśnie zaraz. Problem ten jest znany w autach z tego rocznika. Do przeczyszczenia wtyczka przy pętli. Sam to przerabiałem po zakupie auta. Co do długiego kręcenia to ile masz paliwa w baku? Kiedy filtr paliwa wymieniany? Przydałby się sprawdzić wydolność pompy i ciśnienie jakie podaje.
  16. Spod pokrywy to cieknie chyba w każdym VAGu. Sprawdź jeszcze czy nie masz olanego filtra oleju bo lubi siadać oring między podstawą filtra oleju a chłodnicą oleju.
  17. Daj linka to też sobie zamówie :-) Wpisz w allegro lutownica 12v - wyskoczy pełno bardzo podobnych aukcji.
  18. Lutownica zamówiona
  19. A faktycznie, widzę że takowe są. Trzeba więc co nie co zakupić.
  20. A czy my mamy auta na tor? Po za tym na torze szlak trafia opony bardzo szybko
  21. Aku jak to w PB niewielki. Z tego co pamiętam ledwie 44Ah. Gdzie te czasy gdzie w ON miałem 80Ah A resztą, w chacie mam jeszcze jeden aku.
  22. Aku wytrzyma?
  23. Chyba faktycznie zacznę grzebać pod blokiem Kuźwa, tylko jak tu lutować bez 240V.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.