Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie są tanie rzeczy... ale tak jak Moor pisze... pozbycie się rodzinki - bezcenne tak wogóle to na jakąś wódeczke można by się ustawić jakbyście mieli ochote i.Kali.i mówisz i masz.. [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 12:08_________________________________________________ ale kabany się maskują Dobrze ze CB istnieje..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz? Pozbyć się rodzinki bezcenne..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zszedł mu lakier A podklad zostal czy też zszedl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur**, nawet tak nie mów.. To musi być zrobione. Do kur**, dziś od eksperesowej do kominów gdzie normalnie 2-3 min jechalem 25 :/ Hahahah.. Chyba w 2024r ;p bo na 2012 to stawiam flache ze sie nie wyrobią.. [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:14_________________________________________________ schamić to sie możesz tu na forum , nie musisz do Rogala jechać Schamić się - bezcenne, za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:15_________________________________________________A tak wogole to yrB [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________i.Kali.i tak wogole to gdzie Cie tam na ten ursus czy cos wywiało?? [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________Specu, umyłes juz fure tymi specyfikami zza oceanu?? Jaki efekt?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.google.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AlCapone skąd ty takie glupoty bierzesz? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali, trzeba bylo do mnie zadzwonić.. W bagażniku woże 2 zgrzewki browara.. i nie mialem wczoraj z kim pić.. Dziś będę w LWO, ale pewnie nie bede mial czasu na picie.. :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
Sołtys wpadnij do Promenady we wtorek tam bedzie ktos z VAGiem to Ci sprawdzi. Pewnie Oskar będzie miał VAG'a, wiec jak sie dobrze uśmiechniesz to masz szanse to sprawdzić. A co do FIS'a to potwierdzam ze tak jest. Ale jak coś z niego potrzebuje.. Wyłaczam go na ok 15 min. i pozniej wlaczam, na chwile pomaga.. Ale to przecież nie o to chodzi.. Ale wątek porusze we wtorek w Promenadzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
yrB wszystkim Jedzie ktoś od was na PÓŁNOCNY?? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no podobno na spalarni bywa :gwizdanie: Bywacie na spalarni? A ja tak blisko mam. Wczoraj bylem kolo 23 ale lipa byla.. Moze z 8 samochodów.. Daj spokój.. Jaki festyn.. Stoi od 2 tygodni, raczej atrapa bo wielokrotnie przemykałem obok niego nawet 140km/h i nic nie pstrykało Malik żebyś się nie zdziwił.. JA tam ostatnio na błonie mykam, i osobiście widzialem. ALe to bylo jakies 3-4 dni temu. To samo jest po drugiej stronie wawy. Przy kajki wsadzili aparat w puche( w kier do centrum). [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:11_________________________________________________yrB tak wogole..[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:18_________________________________________________Jedzie ktos od nas na PÓŁNOCNY? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze zdjecia wklejcie.. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 15:24_________________________________________________ moskal wychodzisz do mazowieckich i klikasz na "42150" czyli liczbę odpowiedzi w danym wątku i masz stat'y
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy tak mówią..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najgorsze z tego wszystkiego to głosowanie i świadmość ,że kumple z którymi gadasz normalnie na spotach , na bank bedą głosować na "nie" Czyli standard
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w kilku wątkach tam jest wszystko napisane a nawet więcej.. http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_all_oswietlenie_zegarow-t145.0.html Dzieki Przemo.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Jeśli to nadal aktualne, to daj znac na PW to dam Ci numer do znajomego. On z IMO radzi sobie bez problemu, ma sprzęt, czy z alarmem da sobie rade to niewiem. To jest w Jabłonnie/pod wawa/.
-
[ALL B7] Czym steruje moduł komfortu?
Szyberdachem jesli takowy posiadasz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aż strach się bać.. To ile tam jest żarówek? I jak sie do tego dostać? Mam podświetlenie w zakresie od ok 4k obrotów, a prędkościomierz podświetlony jest od chyba 50km/h. Do nowego kolegi który wczoraj byl na spocie ciemną b5 na NOL chyba. Szukasz sprężarki do klimy, ten szrot o którym mówilem jest w starej milosnej na trakcie brzeskim. Jak nie zapomne to zajade tam wracając z biura.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie koledzy, zapomnialem wczoraj sie upomnieć o to na spocie. Pada mi podświetlenie obrotomierza.. :/ Co to moze być? I czy da się to w jakis prosty (a najlepiej tani) sposób rozwiązać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To hiena!! Eee.. tam od razu hiena.. Mi też sie może coś przyda o ile wcześniej nie kupie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Moskal w jakim stanie miales poduszki pod silnikiem i skrzynią?? I za ile je oddasz? (tak wogole to w automacie są takie same poduszki pod skrzynią?? )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty Andy to naprawdę dobre było...nawet się uśmiechnąłem :naughty: :naughty: :tongue4: Poziu nic nie obiecuje bo nie mam czasu ostatnio, ale jak masz foty to wez na pendrajwa i w promce pogadamy.. Mam wiekszy projekt ale na razie stoje z nim bo materialow nie mam i pomyslu.. Ale jakby co to galeryjki mam fajne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to ma byc?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________ Akurat jestem głodny wiec myślałem o prawdziwej karkówce ;p A jeśli mowa o karkóweczce/wieprzowince to dzis do mnie przybija wiec wiecie.. niewiem ile na spocie bede ... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________ Do tego karteczki wkładane za szybę pod pajacem :polew: :polew: Własnie dlatego parkuje zdala od pajaca..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a co dobrego masz tam na torwarze na ruszcie? Bo nie powiem, ale dobrą wypieczoną karkóweczką nie pogardze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idziemy coś opierdolić do żarła ? Poziek wreszcie dobrze gadasz.. Coś bym wciągnął..