Treść opublikowana przez YOGI3000
-
W jakiej sieci masz telefon?
To znaczy że nie myśli. Bo po co mieć np 4x50zł jak mozna mieć 1x100zł i mieć wszystko free.
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
U mnie w US jak maja dobre humory to jednego dnia sie złozy a na drugi dzień jest decyzja. UC nie mam w swoim mieście, w WK trzeba byc o 7 żeby być pierwszym o 8, a jeśli człowiek dodatkowo pracuje to ciężko wszystko nawet w 2 dni załatwić bo jednak jest troszke latania
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
Chodzi o to żeby nie pakowac sie w kolejne koszta a tym bardziej jeszcze dopłacac tym złodziejom. Zarejestrowanie trwa 3-5 dni i juz w pełni legalnie z ubezpieczeniem można jeździc.
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
Nie ma takiej możliwości żeby auto zjawiło się bez tablic w SKP. Albo ma niemieckie czasowe albo polskie próbne. Głupoty piszesz, jeśli można auto z niemiec do polski przywieść na lawecie to i można na przegląd zawieść. Wtedy pisze że nie ma tablic ale w WK jak nie dajesz starych blach przy rejestracji to cos sie płaci, chyba ok 10zł.
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
Swoja umowe możesz wyrzucić a z nim nic nie spisuj.
-
Problem z netem UPC
Jeśli masz ustawione Allow to łączą sie tylko mac-i wpisane poniżej a jeżeli Deny to wszyskie tylko nie te wpisane. Rozumiesz?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja planuje jechać w połowie września, tylko nie wiem czy dostaniemy w jednym czasie urlop. Duże są różnice cenowe między sierpniem a wrześniem?
-
Siłownia
A co powiecie na kreatyne z Revange? Do wyboru jest Creatine Ethyl Ester, Creatine Monohydrate i Jablczan Kreatyny. Ktoś wogóle jakieś suple z tej firmy testował?
-
Golarka do zmechaceń ? - Co polecacie ?
Taka z biedronki. Chyba 20zł
-
Pilne pytanko w nietypowej sprawie.
Jeśli nie został wcześniej wydziedziczony to niestety macie problem. Najlepiej to idz do prawnika w swoim mieście (1h to ok 50-100zł, a może i za darmo udzielą porady) chociaż na 100% nikt Ci i tak nie powie dopóki sąd nie odczyta testamentu.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U mnie wszystko od początku 20cm i -7 A już było tak ładnie...
-
problem z laptopem
Piszczy coś jak się włączy? Dysk masz ata czy sata?
-
problem z laptopem
Napisz model laptopa.
-
Strefa Śmiechu
- Znaczenie ET Felgi
30, a teraz domyśl się jakiej szerokości mają być felgi do tego ET.... a gdzie niby chcesz je założyć? Niby do A4 B6. ale wiesz, że audi ma piaste 57 mm? Wiem dlatego pytam. Nie będzie tak że przy dystansach <10mm felga i tak bedzie wisiec na piaście a nie tym dystansie? tylko i wyłącznie z tyłu i to max 5 mm, przy 10 mm już felga opiera się minimalnie Więc max 5mm i tylko tył i może być otwór 66,6mm? Wtedy ori śruby będą dobre czy dłuższe potrzebne?- Znaczenie ET Felgi
30, a teraz domyśl się jakiej szerokości mają być felgi do tego ET.... a gdzie niby chcesz je założyć? Niby do A4 B6. ale wiesz, że audi ma piaste 57 mm? Wiem dlatego pytam. Nie będzie tak że przy dystansach <10mm felga i tak bedzie wisiec na piaście a nie tym dystansie?- Znaczenie ET Felgi
30, a teraz domyśl się jakiej szerokości mają być felgi do tego ET.... a gdzie niby chcesz je założyć? Niby do A4 B6.- Znaczenie ET Felgi
Wiem że temat troszke nie taki ale mam szybkie pytanie: Czy moge założyć dystanse 5-10mm od mercedesa 5x112 otwór 66.6mm?- Reklamacja opony
Właśnie o to chodzi że nie mam pisemnej opini bo taka kosztuje 250zł i nie wiem jeszcze czy warto. Głupie porównanie, tylko mydlisz ludziom oczy takimi pokazami. Uważasz że najeżdżając np na krawężnik opona docisneła do felgi i została przez to rozcięta- Reklamacja opony
stało ale pewnie zanim załozyłem na felge, niestety po zakupie nie obejrzałem dokładnie opon. Rzecznoznawca nazwał to wada fabryczną. Nie wiem tylko czy brać pełną pisemną ekspertyze bo to kosztuje i czy vredestein nie wyrzuci jej do kosza.- Reklamacja opony
Wrzuciłem zdjęcie jak wygląda opona od wewnętrznej strony. Nie wydaje mi sie żebym podczas wjechania w dziure lub na krawężnik itp zrobił takie uszkodzenia dlatego nie chce tak pozostawić tej sprawy. Zgłaszając reklamacje domyślałem się że zostanie ona oddalona bo tak bywa najczęściej ale przeciez nie po to kupowałem nowe opony żeby w przypadku jaki mi sie trafił wyrzucał ją na smietnik i kupował nową. Jeśli używanych juz opon nie obejmuje gwarancja bo zawsze jest to z winy użytkownika to kiedy ona obowiązuje? Powinna byc 2 dni a nie 2 lata.- Reklamacja opony
Byłem u rzecznika i powiedział że jedyne teraz wyjście to opinia rzeczoznawcy za którą naturalnie ja musze zapłacić. W 1 poście dodałem zdjęcie opony.- Reklamacja opony
Dostałem pismo z Vredestein. Uzasadnienie: "Z przeprowadzonych testów nie udaje się stwierdzić żadnych odchyleń od prawidłowych parametrów pracy i zachowania opony, powstałych z winy producenta. Opona została uszkodzona mechanicznie." Oponę wysłałem do hurtowni a oni dalej do Vredestein Polska.- Reklamacja opony
W 2012r zakupiłem nowe opony Vredestein, po ok 3-4 miesiącach na jednej oponie na boku pojawił się guz. Odesłałem opone na gwarancje no i jak to zwykle bywa w takich sytuacjach dostałem odpowiedz że opona została uszkodzona mechanicznie. Na zewnątrz nie ma żadnych uszkodzeń, otarć itd natomiast opona jest uszkodzona od wewnątrz. Jedne większę rozcięcie i kilka innych podobnych mniejszych (moge wrzucić foto). I teraz pytanie czy warto dalej z tym cos robic? tzn pozostaje niezależny rzeczoznawca samochodowy który za taka usługe bierze 250zł a też niewiadomo czy gwarant (firma vredestein) zaakceptuje taką opinie i wtedy pozostaje tylko sąd. Jak uważecie, warto? Ma ktoś doświadczenie w takich sprawach? PS.Opona kosztuje ok 450zł a rzeczoznawca stwierdził że to ewidentnie jest wada fabryczna.- Siłownia
Obecnie przerabiam standardowy split 3 x tyg i chce przejśc na Push/Pull/Legs. Robić jakąś przerwe i ile? - Znaczenie ET Felgi