Treść opublikowana przez YOGI3000
-
[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020
Domyślam się że wynik jest mało precyzyjny bo nie mozliwe żebym w serii miał 155KM ale chodzi mi o granice błędu lub czy wogole jest sens logowac grupe 020. Jeśli ktoś zna swoje wyniki z hamowni i z grupy 020 to mogłby napisac to by sie może ten błąd oszacowało.
-
[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020
ale nierozumiem po co mi to. W grupie 020 jest podany moment. Zrobiłem logi dynamiczne i wyszło że przy 2 tys jest 344Nm, a moc wyliczyłem ze wzoru który podał banshee. I po co mi masa auta?
-
[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020
Ja nigdzie masy auta nie wypisywałem. W grupie 020 pokazało mi 344Nm a moc wyliczyłem ze wzoru.
-
[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020
Troche odświeże temat. U mnie w serii wyszło 344Nm przy 2tys i 155KM przy 4,1tys. Czy to jest w miare realny wynik?
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
ja mam to samo ale w B6 w sedanie, troszke za zimno na dworze żeby grzebac przy aucie ale jak sie ociepli to musze w koncu sie z tym uporać
-
[B5 ALF] Który wahacz bedzie skrzypiał?o ile to wahacz...
no to wymień wszystkie wahacze na nowe
-
[B5 ALF] Który wahacz bedzie skrzypiał?o ile to wahacz...
Nie bedzie trudniej. Po prostu włóż głębiej igłe i wstrzykuj powoli aż zacznie juz wychodzić tą dziurką. Smar jest gęsty wiec nie wypłynie. U mnie jak skrzypiały to wstrzyknąłem i był spokoj na kilka miesięcy albo i więcej.
-
[B5 ALF] Który wahacz bedzie skrzypiał?o ile to wahacz...
Kup troszke większą strzykawke i igłe, nabij ją smarem i wstrzykuj w sworznie wachaczy tylko delikatnie żeby nie porwac gum. Możesz najpierw w jeden górny i pojeździć 2 dni jak nie przestanie to w nastepny. Troszke cięzko idzie ze smarem ale jak wstrzykniesz wd albo olej to po kilku dniach wypłynie i znowu bedzie to samo. Jak tak robiłem i u mnie działało
-
[ALL B5] Prędkościomierz przekłamuje
Napisz cos wiecej. Kiedys pokazywał dobrze? Sprawdz na klimatroniku ile pokazuje a najlepiej to VAG.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
kolega na początku 2010 roku kupił AFNa z 1999r sprowadzonego a na liczniku cos ok 190tys po sprawdzeniu historii okazało sie że przez 7 lat nalatał 280tys wiec srednio 40tys/rok wiec teraz ma ok 450-500tys km, auto jeździ jak na diesla przystało
-
[ALL] Cofanie liczników :)
Nie mogł zrobić w PL bo auto jeszcze nie zarejestrowane. Samochód napewno ten sam chyba że na mobile ktos zrobił błąd. No i mobile-06.2004, allegro-11.2004
-
[ALL] Cofanie liczników :)
Dużo sie mówi o tym że wiekszość jak nie wszyscy handlarze cofaja liczniki, a co powiecie na tego co sprzedaje tą A4 http://moto.allegro.pl/okazja-piekny-sedan-a4-sport-pakiet-ideal-i1446313993.html a tu aukcja z mobile.de http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141530223&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=1
-
[ALL B6] System EDS
tzn? chodzi o nr z vaga czy nr sterownika? 8E0 614 517 L
-
[ALL B6] System EDS
Więc czemu nie ma kodu 1AT?
-
[ALL B6] System EDS
B6 chyba wszystkie mają EDS ponieważ występuja tylko 3 rodzaje sterowników ABS 8E0 614 517 L - napęd przód, M-quattro 4,6cyl i R-quattro 8cyl. Tak mam w ETCE Zgadza się?
-
[ALL B6] System EDS
Te kody są z B5 i jeszcze jest 1AJ-ABS i ASR Tych poprzednich nie mam ja ani kolega z Q na wlepce ani po rokodowaniu VIN a przecież ESP mamy.
-
[ALL B6] System EDS
Nie chce zaczynać nowego wątku dlatego odświeżam temat. Zastanawiam sie czy posiadam u siebie EDS. Nie spotkałem sie jak narazie sytuacją żeby np jedno kolo było na lodzie a drugie na asfalcie ale przy gwałtowniejszym ruszaniu słychać chyba pompe abs-u (jakby jakis silniczek). W ETCE znalazłem kod 1AT-ABS,EDS,ESP lecz u mnie nie ma w wyposażeniu takiego kodu. Sprawdzałem też u kolegi który ma 2.5TDI Q 180KM 2004r i tez brak takiego kodu. Co o tym sądzicie?
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Da się prosto zaślepić i jest wszystko prosto napisane. Nie ma potrzeby wyrzucania wężyków.
-
[ALL] Czy te ledy pasuja do Audi A4 B6 2002 xenon
ja kupiłem podobne tylko 8 SMD, 4 mogą dawać mało światła
-
Polecane opony letnie
Zamierzam kupic nowe opony letnie. Obecnie posiadam rozmiar 235/45/17. Zastanawiam sie nad 225/45/17 a model to Bridgestone Potenza RE050A. Co myslicie o takim wyborze(rozmiar,marka,model)? Może jest coś lepszego w podobnej cenie?
-
[B6 AVF] Odgłosy piszczenia pod maską-gdzie szukać przyczyn?
jak napinacz skacze to znaczy że do wymiany, dobry powinien stac w miejscu lepiej wymień wszystko od razu łączny koszt czyli pasek, rolka, napinacz, sprzęgiełko ok 350zł oczywiście zalezy jakie i gdzie
-
[ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Tak jest specjalny klucz, można kupić w motoryzacyjnym ale chyba lepiej dac mechnikowi niech wymieni.
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
zmieniło się, zapaliła sie pomarańczowa żarówka a jak wyjmę śrubke i zaślepie blaszkami rurkę do kolektora to też bedzie błąd?
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
prod dokładnie to 12.03 jak się cos zmieni to napisze
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Zrobiłem to dopiero dzisiaj. Odpaliłem troszke pochodził i żółtej kontrolki nie było. Zobaczymy co bedzie po kilku km.