Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. No coś tam chyba jednak kręci...
  2. Kurcze ciekawy przypadek. Biorąc po uwagę ze auto kręciło a nie odpalało, dodatkowo nie było żadnych błędów to ja skłaniałbym się że coś jednak musi być z układem paliwowym.
  3. Pięknie siedzi...[emoji106]
  4. Każdemu się marzy CCCO
  5. Też skłaniałbym się ku "faworytowi"...piękne auto i gratulacje zakupu.
  6. Wolny strzelec zaliczony...co za charakterek 8/10
  7. Całkiem fajnie wyszło...co do zawiasy niech się wypowiedzą fachowcy. Na moje oko 1BA.
  8. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Błąd 9124 - Jednostka sterująca przepustnicą
  9. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Gibo, temat oje...ny! Trzeba było je ponownie wykalibrować. Ale pojawiają się kolejne hity, błąd P2102
  10. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak działają...jeżeli chodzi o to czy soczewki się przestawiają góra/dół
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj taki hit...Panowie ktoś pomoże w potrzebie
  12. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli chodzi o te z A5 to: 8T0 853 101, 8T0 853 102
  13. Jak dla mnie to raczej nie...ramię powinno mieć inny odlew jak również logo marki powinno być inne.
  14. Jest i wlepa dla potomnych...każdy wybiera co chce zgodnie z homologacją CCCO. Co do uwalonego auta zimą to jakoś nie zauważam różnicy...zima na stalówkach (ET że o maaatko)
  15. Jak juz to dawaj na tył i przód...będzie Pan zadowolony[emoji108]
  16. Na wlepie tez jest 225/45 tak że można wybierać. Tego że źle wygląda też nikt nie napisał. Miałem tak samo. Po przmiarce z dystansem nie było opcji aby je zdejmować [emoji106]
  17. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306705-Audi-a4-b8-a-felga-18"-o-szerokości-8,5"-i-et-29 felga Gibonsa
  18. Uważam ze warto doprecyzować pytanie aby nie było niejasności....wrózbitą Maciejem nie jestem [emoji47] fakt jest taki żeby 8J dobrze się prezentowało ET musi być między 27-35
  19. Ale jak brzmiało pytanie? Czy będą pasować, tak? Więc napisałem że jak najbardziej a czy się komuś będzie podobało czy nie to już całkiem inna bajka. Ja mam taką felge u siebie i mi odpowiada...oczywiście z dystansem +20[emoji12]
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ten moduł komfortu ogarnie ledy przedliftowe?
  21. Świece NGK kupowałem u kolegi Dzika z forum za kwotę o ile dobrze pamiętam coś około 140 PLN, wymiana w zakresie własnym zajęła około max 30 min. Potrzebne narzędzia to klucz typu grzechotka, długa nasadka 10+przedłużka.
  22. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-Temat-odnośnie-kół-do-B8 i wszystko jasne
  23. Takie ładne autko a tak długo je ukrywałeś...jest [emoji106]
  24. Można wymieniać pojedyńczo. Ja zastosowałem się do starej szkoły i wymieniłem komplet.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.