Treść opublikowana przez Kaju77
-
wspomaganie+ servotronic stuki
Pytanie dlaczego wąż? W aucie od nowości zawsze ten sam i dopiero po jakimś tam konkretnym przebiegu pojawia się ten problem? Że niby co się dzieje z tym wężem?
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
Dlatego napisałem o istniejącym ryzyku, nikt nikogo do niczego nie zmusza...
-
B8 TrOOOOp
Jednak bez kakaka...kasku się jednak nie obejdzie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tez jestem tego zdania że druga jest o wiele lepsza.
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Polecam apke "Google tłumacz" świetnie się sprawuje, robisz foto, zaznacza tekst który chcesz mieć przetłumaczony i juz wiesz o co chodzi...sorki za off top
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Osobiście polecam Noc oczyszczenia - anarchia, dobrze trzyma w napięciu.
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Gratki fury i bezawaryjność życzę...te ramki tablic rejestracyjnych jakoś nie przypadły mi do gustu reszta maga się prezentuje.
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
Numer części można prosić, ewentualnie jakieś foto?
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
No to wreszcie znalazłem chwilę czasu i udało się uruchomić parę dodatkowych funkcji, które były nieaktywne: * Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów * Włączenie TESTU zegarów * Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach * Aktywacja wskazania naładowania akumulatora * Aktywacja wizualizacji przy sterowniku 4 kanałowym Dodatkowo zwiększyłem moc czujnika deszczu na 71% może będzie lepiej...bo tak jakoś mizernie mi to działa. Jak nie pomoże trzeba będzie sprawdzić żel
-
B8 TrOOOOp
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek Dzięki wielkie!!!no to przekodowane na 71% zobaczymy czy będzie lepiej bo na dany moment przy 40% to wiadrem musiałbym lać [emoji12]
-
B8 TrOOOOp
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę... gdzieś był opis jak zmienić czułość sensora deszczu. Ktoś pomoże?
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Może i faktycznie ma, ale pod maskownica silnika są na pewno [emoji6]
-
B8 TrOOOOp
Wątek odnośnie świec http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202795-jakie-swiece-zarowe/ jednak o tych o których piszesz nic nie ma.
-
B8 TrOOOOp
świece do CAGA są w śmiesznie tanie...napisz do Dzika i wymień wszystkie cztery od razu. Ja za NGK płaciłem 43 zł za sztukę.
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
W tuning wliczone jest ryzyko tak że decyzja należy do Ciebie...ja latam na ledach, mój szwagier w W211 na hidach i jakoś się udaje
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
A więc aby dopasować się do żarników które posiadasz (pod warunkiem że nie masz uruchomionej opcji doświetlania zakrętów ) możesz zapodać coś takiego: http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-h11-h7-h4-xenon-slim-ksenon-digital-i4672691192.html (to jest właśnie zestaw HID ) - barwa światła do wyboru! Co do: http://www.ebay.de/itm/321497902442 to raczej lipa z tego będzie. Zwykła żarówka raczej nie podoła oczekiwanej przez Ciebie barwie światła Żaden LED raczej nie sprosta Twoim oczekiwanią - 8000K to już jednak fiolecik
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Standard żarnik ma właśnie taka barwę.
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Ponoć mówisz paliły się przetwornice...hmmm? Barwa 4300K
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyżby nakrętka od zabezpieczenia się zgubiła? No cóż lekko nie będzie, ale możesz spróbować jakimś konkretnym punktakiem i młotem wzruszyć a później przecinak i odkrecanko...oczywiście młotek to podstawa. Trochę klamizerstwo, ale mi się kiedyś udało.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No pięknie Ci Panie ta felga pasuje do tego Sreberka...normalnie miód, malina
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Seba dlaczego miałbyś po przetwornicach, możesz to jakoś uzasadnić?
-
Moje prace
Kolejny mega cukierkowy projekt...tylko pozazdrościć właścicielowi i szacunek za wykonaną robotę, jest grubo!
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Przecież to pianowanica PA. Fakt, robi robotę☺
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Można, tylko musisz się dostać do kufra, powinno być takie czerwone cięgno. sorki za offtop...trzeba było przeczytać parę postów więcej aby być w temacie
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze 13 postów i będziesz mógł...regulamin się kłania