Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. dokładnie i to na paragon bez żadnych rabatów
  2. Rozumiem że odradzasz kupowanie 2.0 tfsi?
  3. 2.0tfsi nie cofa się w rozwoju. Wręcz przeciwnie. W B9 masz 252KM i softem robisz ponad 300. Gdyby nie normy spalania i ekologia to nie byłoby odchudzania części, szukania jak najmniejszego tarcia itp itd.
  4. Ja słyszałem, że CPM to zaczynają brać od 2tys km przebiegu. Ludzie, opamietajcie sie i nie kupujcie CPM!!!
  5. oj oj, auto z przebiegiem 400k km i małe wydatki. Nie żyjmy w świecie iluzji i nie odbiegajmy od tematu.
  6. Ja mialem 123k km o ile pamiętam. Znam kogoś kto miał też CPM z przebiegiem 80k km i jego auto jezdziło tylko do ASO a tam wiadomo co leją. Tylko castrol. Gość dolewał na 10k km 1litr. Poleciłem mu zrobić czyszczenie komory spalania preparatem xado w sprayu i po tym zabiegu od wymiany do wymiany zero dolewek. Zmienił też olej na Millersa EE 5W40. Rodzaj oleju i to jak jest auto traktowane ma olbrzymi wpływ na kondycje silnika. Mój teść ma octavie z silnikiem benzynowym wolnossacym 1.6. Ktoś powie, że to przecież silnik, w który się nic nie dzieje. Teść jest jedynym właścicielem, kupił auto w ASO ale niestety on ma taką manierę, że czy zimny go gorący silnik to jak trzeba to jest w palnik. Jaki tego efekt? Pije olej jak szalona ta jego octavia. Jak trafisz na auto, które jezdziło na kiepskim oleju i było pałowane na zimny to nie ma bata, będzie nagar, będą problemy. Jak planujesz kupić auto to szukaj z niskim przebiegiem, mniej niż 100kkm i tyle. Auto premium nie kupuje się z dużym przebiegiem bo to oznacza wydatki premium
  7. Masz przedlifta, jedź do kixi i niech Ci ratuje ten silnik bo bez generalki się nie obejdzie .
  8. Tak jest z każdym silnikiem. 1.8t niezadbany bierze olej. 1.9tdi bierze olej. Ja miałem cpma, jeździłem nim 2.5 roku i to był najlepszy silnik jaki w życiu miałem. Zero problemów!!!
  9. Co innego czytałem na audizine...
  10. A ten dodatkowy wtrysk paliwa w kolektorze to nie jest przypadkiem wykorzystywany nie tylko do e85 tylko ogólnie do każdego paliwa aby utrzymywać dolot w czystości?
  11. Pamietaj, wygląd że jest gleba ważniejszy Ja bym nie woził z tyłu nikogo, jedna kobieta obok, a druga do trójkąta z tyłu ale musi być filigranowa żeby nie było obcierki (załamka)
  12. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Pewnie trzeba było dać 15 i więcej
  13. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    245/40/18 to fabryczny rozmiar opon w B8 dla wersji Allroad jest to 245/45/18 Rozmiar, który podałeś czyli 230/40/18 jest ponad 1cm mniejsza na średnicy. Postaw te 2 opony obok siebie to zrozumiesz. Niby mieści się to w jakiś tam normach od +1.5% do -2% dla zamienników ale w przednim napędzie i problemach z trakcją to jakoś kiepsko to widzę.
  14. Szkoda zachodu moim zdaniem. kto patrzy na zegary skoro można sobie wyświetlić na środku cyfrowo predkość.
  15. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Macie może foty wszystkich możliwych zderzaków sline które mogą być w B9 przed i po liftach?
  16. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Tutaj proszę podać, może komuś się przyda
  17. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    można na bank zepsuć ustawienie rozrządu
  18. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Witajcie Czy macie gdzieś opisane różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami B9 jeśli chodzi o pakiety zewnętrzne i wewnętrzne?
  19. Chyba Ci się tematy pomyliły. Bo nie wiem o czym piszesz.
  20. Muszę się sam określić czego chce. Auto sprzedałem w 3 tygodnie. Sam sobie odpowiedz czy to szybko czy nie w tym przedziale cenowym. Zainteresowanie było. Część to sami pytacze, albo tacy co pierwsze muszą sprzedać swoje. Mogłoby by być lepiej, ale nie jest też najgorzej. Temat do zamknięcia.
  21. Dzisiaj Allroad odjechał razem z nowym Właścicielem. Mówi się, że kierowca cieszy się w życiu dwa razy. Raz jak kupuje i drugi raz jak sprzedaje auto. Ech, mi jest jednak smutno
  22. Bo stare 1,8turbo to auto dla ludzi, którzy nie mają rodziny i lubią marnować życie na dłubanie przy aucie. Od kiedy kupiłem Allroada to zapomniałem co to znaczy usterka.
  23. Jest nowe auto na horyzoncie, nowszy model. Nie pytać o szczegóły bo i tak nie powiem. Jak będzie chętny na mojego w ciągu miesiąca to się uda. Link do ogłoszenia. Jak ktoś ma pytania to dzwonić a nie marnować czasu na pisanie Używane Audi A4 - 63 000 PLN, 120 100 km, 2013 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 250 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
  24. Była jedynie korekta dolnego zakresu obrotów. Wcześniej miałem do 3500obr/min serię a dopiero wyżej było mocniej. Teraz mam poprawiony dół żeby było liniowo. Czuć, że auto jest teraz takie lekkie. Moc pozostała niezmieniona tzn. spokojne 250KM. EIDT: Po poprzednim 1.8Turbo w Audi A4 B6 odeszła mi całkowicie ochota na tuningowanie aut
  25. Przy okazji wyjazdu na Podkarpacie odwiedziłem pewne bardzo ciekawe miejsce. Auto wjeżdża za tę bramę i wyjeżdża już z większym wigorem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.