Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Czystej ciekawości przesledzilem sobie audizine pod tym kątem i jedyny temat jaki znalazłem o poliftach biorących olej to taki gdzie gość miał w polift budzie silnik z przedlifta. Od razu się zrobiła afera ale potem wyjaśniło się o co chodzi. Póki co to nie spotkałem się z tym żeby ktoś otwarcie udokumentował branie oleju w poliftach. Auta w Polsce mają niestety też taka wadę że są wyeksploatowane grubo ponad ich stan licznika. Często jeżdżą na oleju wymienianym sporo za późno. Są pałowane na zimno i generalnie poniewierane. Te wszystkie perełki robią potem taką opinię poliftom, że się niby rozpadają po 200tys km. Tych aut w stanach jeździ cała masa. Mają przebiegu dużo większe niż 200kkm i nie widać żeby ktoś robił aferę a oni lubią robić aferę i ciągać po sadach.
  2. wampir odpowiedział(a) na Osiollekk temat w 2.0TFSI
    120 i zmiana rozrządu w polifcie? Chyba tys mil wg analizy audizine gdzie wiele osób podawało swoje przebiegi (prawdziwe) i stopień naciągnięcia napinacza to zalecają sprawdzanie po przekroczeniu 160tys km.
  3. wampir odpowiedział(a) na Matini temat w Audi A4 B9
    To chyba panowie nie jesteście na bieżąco z ostatnimi osiągnięciami osoby którą proponujecie. Na fejsach jest już grupa osób, którym zepsuły się auta - mocne 2.0tfsi i 2.5tfsi. Warto poszukać, poczytać i samemu wyciągnąć wnioski.
  4. Ty się lepiej zainteresuj ile tych Nm daje ten box i jak one są poprowadzone w zakresie obrotów oraz ile znosi skrzynia którą masz Bo się okaże, że zrobiłeś super interes jak Ci po gwarancji siądzie. Kolega miał box od vtech to standardowo z dołu dowalone koksu (nagły i mocny pik momentu) na maksa, a góra zdechła. Mówienie, że zależy Ci bardziej na Nm niż na mocy bo to on decyduje o dynamice to takie trochę średnie. Moc to nic innego jak Nm pomnożony przez obroty silnika więc jak jest Nm to jest i moc
  5. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B6 to auto dla bogatych ludzi. Żeby takie kupić i utrzymać przez kilka lat trzeba mieć sporo pieniędzy. Sumarycznie więcej w przypadku b6 niż b8. Mówię o tym jak właściciel b6 i b8lift.
  6. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludzie, czy wy jesteście niepoważni ?:) 300k km to ten avf miał 10lat teku. Jak nie więcej. Interes życia. Wydać 25 na auto i potem tyle samo na serwis żeby pojeździć autem 2-3 lata.
  7. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nigdy tego nie robiłem, ale gdyby było od adwokata to koles bedzie miał już w porach, chyba ze to jakis cwaniak, ktory pracuje na czarno, bez udokumenowanego zrodla dochodu itp.
  8. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś takiego ... Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty - darmowy wzór PORADNIKPRZEDSIEBIORCY.PL Twój dłużnik nie oddaje należności? Dowiedz się, jak napisać skuteczne przedsądowe wezwanie do zapłaty i jakie elementy powinno zawierać...
  9. Mi sie wbił gwóźdź lub śruba od spodu w oponę i zeszlifował na równo z bieżnikiem. Tfu Tfu, powietrze nie schodzi, ale też trzeba będzie się zająć tematem. Szkoda, że nie dali pełno wymiarowej zapasówki.
  10. Wróciłem z urlopu i 115 tyś km stukneło na blacie. Przy okazji wizyty w Gregor10.pl wymieniłem olej w silniku i skrzyni. Tym razem dobiłem prawie do 10tyś km od ostatniej wymiany oleju, istne szaleństwo Olej ten sam co zawsze czyli Millers EE 5W40. . Zabrakło czasu na modyfikacje softu
  11. Bylem u Gregora kilka dni temu. Miał akurat u siebie B7 1.8T, na 180tce i hybrydzie od Geremiego. Nie pamiętam ale chyba 240KM nie przebiło. Właściciel był przekonany, że ma setup na grubo ponad 250KM. Miałem 180tke i kombinowałem. Odcinałem z niej wloty i wspawywałem o większej średni oraz zmieniałem orurowanie na 2.5" i to dopiero dało efekt. Głównym problemem 180tki są właśnie małej średnicy wloty. Moje auto było hamowane przy dość niskiej temperaturze i na dodatek nie pamiętam już ile było stopni w logach, ale NIE POLECĘ nikomu kupna 180tki tylko od razu 230tka i orurowanie 2.5" żeby nie trzeba było przerabiać i faktycznie wyszła moc.
  12. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ten grill mógłby być gęstszy i byłoby dobrze
  13. Taka ciekawostka. Kumpla daleki znajomy kupił 2012 2.0 tfsi. Ponoć poprzedni jego właściciel mówił że zmieniał olej co 10tys km i tylko Castrol. Mówił że od wymiany do wymiany dolewał 1L oleju. Nowy właściciel zrobił płukankę do oleju oraz czyscil komorę spalania (tłoki i pierścienie) preparatem xado anticarbon antykoks. Sam go używałem w swojej b6 1.8t. Jest bardzo mocny. Usunął nagar z tłoków w moim 1.8t tak że wyglądały jak nowe. Wracając do tematu tfsi to po takim czyszczeniu i przejściu na Millersa longlife EE 5W40 to zrobił 10tys km i nie dolał nic. Pytanie co pomogło. Czy czyszczenie, czy zmiana oleju a może inny styl jazdy. Ja sam używam też teraz tego oleju i inni znajomi. Nie wiem czy jest jakiś lepszy w tej cenie.
  14. No to kupić rower
  15. Bo trzeba kupować diesle a nie tfsi
  16. Każdy silnik można zajechać i będzie brał olej. Jak jeszcze stosuje się long life to jeszcze szybciej. Słynne 1.8t i 1.9tdi też brały olej. Miałem z takimi do czynienia i to nie jednym.
  17. Nie, od 2012 już nie biora
  18. aż mnie serce boli jak na to patrze Chyba za bardzo sie cackam z tym swoim autem
  19. Aaa spryskanie pod ciśnieniem... W czy to nie jest niebezpieczne że coś się zaleje albo zawilgoci?
  20. Wow!!!! Ile godzin to czysciles ??:p
  21. Wczoraj z nudów podniosłem maskę i zacząłem się bawić Po wyschnięciu wyglądało to nadal średnio.. Wtedy przypomniałem sobie, że mam do dressing plastików ADBL Interio WOW który nadaje takiego powiedzmy natural looku. Plastiki nie błyszczą się, są matowe ale widać, że wyglądają świeżo po wyschnięciu. Tak na szybko nałożone, dzisiaj jeszcze poprawka i będę bawił się z resztą elementów
  22. wampir odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ta roznica wynika z tego ze przedlifty to juz bardziej styrane auta a przebieg wplywa na wszystko, od życia ledów po subiektywne odczucie wytłumienia auta.
  23. Tak tak, wrzucę i będzie hejt jak wtedy gdy wrzuciłem Q7
  24. Nie mam absolutnie żadnych problemów. Ani nagaru ani oleju nie bierze. Ciągle taki sam stan na MMI ale ja nie jeżdżę szybko a to pewnie ma wpływ. Masz trochę racji że chyba za bardzo kombinuje. Jedyny plus taki że Żona zadowolona bo ona nie chce zmieniać auta
  25. Dzięki za miłe słowa :) Tak w ogóle to odpiszę tutaj zamiast każdemu z pytających oddzielnie :) Ogłoszenie się zakończyło, ale auto nadal jest na sprzedaż. Dopóki tego nie odwołam albo nie napiszę, że zostało sprzedane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.