Treść opublikowana przez wampir
-
Audi S5 3.0TFSI 333KM stronic -> 504KM / 612NM STAGE 3 by GREGOR10
Jakie plany dalej? Planujesz przelamać 500KM?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No jasne, kazdy to wie Pytanie o to jakie koło jest zakładane do k03RS6 powinieneś zadać temu kto je robi bo to nie jest żadna nazwa handlowa. na forum masz 3 frakcje: 1. Turbospec - K03RS2 kiedy często Gregor10 na nich robił. 2. Mutanty od TurboRadka promowane na grupie z facebooka od Krzysiekvtec 3. K03RS6 + to chyba robił kiedy ktoś od Deva z forum 4. Turbiny low boost high flow od Dzeremiego Mcgivera Wszystki są super o wymiary pytaj twórców bo nawet jak kiedyś miały takie to teraz już moglo się coś pozmieniać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
i nie ma potrzeby dmuchać 1.7 bara zeby była moc.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
albo tak jakby na turbo skladały sie tylko 2 wirniki i im wiekszy ssacy tym wieksza moc. Wirniki to niewielka składowa dobrej turbiny, reszta to m.in to co poniżej:
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To bedzie wielka niespodzianka jak sie uda Lepiej nie zapeszac bo nie wyjdzie.
-
Audi S5 3.0TFSI 333KM stronic -> 504KM / 612NM STAGE 3 by GREGOR10
Jak to nie wiesz? Przecież na wykresie jest podana waga całkowita 2000kg. Jak tylko Gregor przyzna się ile waży to można to wyliczyć bardzo dokładnie. Przyjmijmy, że z dynometem, plecakiem i laptopem szacuje ok 100kg a więc zostaje ok 1900kg na samo auto. Moim zdaniem zrobiłeś "uczciwe" porównanie. S5 - 1900kg, 482KM i 591Nm A3 - 1700KG, 750KM i 860Nm Swoją drogą 1700kg to waży mój avant B6 Quattro także mocno wypasiona ta A3 To może porównamy auto froga z golfem II by Boba Motoring, który robi 0-290 w 9s? Ja się cieszę, że w Polsce są takie osoby, które spędzają godziny w garażu aby pokazać wynik, a nie tylko marudzą zza monitora
-
Audi S5 3.0TFSI 333KM stronic -> 504KM / 612NM STAGE 3 by GREGOR10
A jaki wynik to bylby szal dla 3.0tfsi w budzie s5?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
http://gregor10.pl/praktyczna-strona-tuningu-audi-a4-b6-1-8t-amb-170km-231km-320nm-stage/ http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-amb-170km-256km-360nm-stage-2/
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jest pomysł na nowe auto. Póki co piszę tutaj, a ogłoszenie sprzedaży wystawię niebawem w dziale sprzedam. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.
-
Audi S5 3.0TFSI 333KM stronic -> 504KM / 612NM STAGE 3 by GREGOR10
3.8s w takim ciezkim aucie ...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Przewaga dzieki technice. Trzeba kiedys wylac wiadro wody na glowe. Oczywiscie zimnej. Potem na trzezwo przemyslec temat. Jakos tych naszych aut jest mierna. Nie nadaja sie do normalnej jazdy jaka uprawia Kowalski. Trzeba miec zastepcze, pewne auto np toyote 1.6 gdy wymarzone ałdi stoi w serwisie. W jakim byscie stanie nie kupili i jak zadbane to i tak to juz stare trupy w ktorych co chwile sie cos psuje.
-
POMOC! Mały tuning (A4 B6 1.8T AVJ)
kto robił ten tip ?
-
B8 TrOOOOp
A ma Haldexa? To pisz na PW.
-
B8 TrOOOOp
Tylko dizelki!!! Jak ktoś ma TFSI Quattro to niech sprzedaje póki jeszcze czas... Chętnie odkupie!!!
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To moze szybciej wina samej pompy? U mnie zaworki wszytkie są nowe i pomiędzy weżykami jest olbrzymia różnica. Na pierwszym chodzi normalnie lekko, ale na drugim to moim zdaniem aż za lekko
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Dzięki. Mechanicznie musi byc zawsze tip top. Kupilem gotową hybryde k03RS2 z Turbospec. Te turbiny były często używane w różnych projektach przez Gregor10.pl. Są w miarę sprawdzone i ostatnio były w promocji. Teraz nie wiem jaka jest cena. Musisz sam zadzwonić i zapytać.
-
B8 TrOOOOp
Te ledy do rejestracji to po to zeby byla lepiej widoczna dla polixji ?;)
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Moge sie tylko domyslac, że z restryktorami jest cieżej i bardziej "sportowo". Bez restryktorów jest zdecydowanie bardziej komfortowo Dla porównania w Audi Q5 wspoma chodzi jeszcze ciężej, A6 C6 polift tak lekko jak w B6 bez restryktorów.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Musisz zobaczyc na wezyk ktory idzie od chłodniczki do zbiorniczka wspomagania. Jak bedzie miał takie dodatkowe opaski jak na moich zdjeciach tzn, ze tez masz restryktory. Nie probowalem sciagac opasek i wyciskac restryktorow. Nie wiem czy waz by to przezyl, ale mam swoj wezyk fabrycznie bez takich restryktorów i moge sprzedać. Na nim wspomaganie chodzi bajecznie lekko.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To pakuj k04TFSI od razu
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Tomek, ale Ty z b7 3.0tdi juz jeates w innej lidze na "Dzień dobry" Stare turbo wystawione w dziale na sprzedaż
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Tak. Nie ja to robiłem, ale został przyportowany.
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
Dokladnie. Moim zdaniem idealne połączenie. Pancerny tipronic i do tego 8ka. Moje kolejne auto to tez bedzie automat.
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
A czlowiek pakuje do 1.8T te intercooler, dałnpapajpy i hybrydy a tu lekki soft i pozamiatane ... Gratulacje!!!
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Teraz to musi jechac... zakladaj obowiazkowo temat w dziale z wykresami!!!