Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aro13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aro13

  1. witam jesli moge pomoc to ja uzywam srodka do potencjometrow lub taki szybko schnacy do klockow hamulcowych. i zobacz czy nie uszkodziles jakiejs kostki w srodku bo jak jest za duzy luz pomiedzy tymi skalami w srodku to tez zle czyta.
  2. x2 bedzie sie prezentowalo ale do adr mam tez ale wyglada choc jakis SWAP na T.. by sie przydal i wszystko ma rece i nogi. ale wizualnie ok.
  3. witam . mysle ze wyciecie nie zaszkodzi zamiennik wezmie wiecej grosza strumiennica da satysfakcje, a atrapa daremny wydatek. wiec rozbebeszyc,rura lub strumiennica.moim skromnym zdaniem to ostatnie jesli masz plany robic cos wiecej z wydechem. pozdrawiam
  4. aro13 odpowiedział(a) na Agrzesiek4 temat w Audi A4 B5
    Witam ja juz mialem ogrom problemow zaczelo od przepustnicy ale ona zabierala ta moc po4000. pozniej na malych a teraz wymienilem silnik i ten sam problem posiadam ,choc juz z praktyki na pierwszym miejscu sprawdze przepustnice bo tam czesto jest olej a raczej jego opary.
  5. aro13 odpowiedział(a) na tadziktoja temat w Audi A4 B5
    witam. ja tez stawiam na sonde lambda. mialem podobny problem tylko mi pekla kostka a raczej juz taka byla i zerwal sie bialy kabel. na paliwie ok15 a lpg ok17-18. i vag bledu nie wykazal.
  6. witaj kolego dla mnie to przeplywomierz a raczej te potencjometry co sa w srodku. mialem podobne problemy i przepielem od kolegi i mam przyczyne bo ciagle czyszczenie podnosilo mi cisnienie :kwasny:ale sprawdz jak masz taka mozliwosc.[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:51_________________________________________________pszepraszam w przepustnicy
  7. napewno beda pasowac. tylko -70 to ja tarlem czym sie dalo po naszych pieknych plaskich drogach :> dobrze ze gwint mozna zwiekszyc chyba do -40
  8. witam za taka kase tez bym nie ryzykowal. a takich prodoktow z dalekiego wchodu mamy duzo wiec lepiej dodaj te 300 i kup cos normalnego. ja coprawda wydalem na caly przod bez sprerzyn 1500. ale warto i pewnie :hi:pozdrawiam
  9. aro13 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    mam ten sam problem i brak jakichkolwiek podpowiedzi bezpieczniki ok a moze jakis przekaznik za to odpowiada?!?!?! pomocy
  10. podziekowal.masz racje to byly pierscienie na 3 a ta pompa tez choc to nie przez nia to cisnienie ale koszt naprawy przerasta drugi silnik. za duze juz wciecia na cylindrze. pozdrawiam
  11. witam z tej firmy polecam strumiennice a kata mozesz wycic
  12. dzieki koledzy ale jednak okazalo sie ze to oring na pompie i cisnienie idzie do bloku wiec latanie bagnetu nic nie daje silnik juz mam na wiezchu i trwa naprawa i przygotowanie do sezonu. moze tez jakies malowanie
  13. witaj kolego mialem podobny problem ale odczolem spadek mocy moze to i nie ta wada ale ja czyscilem przepustnice i potencjometry byly tluste-robic ostroznie. porada od dobrego mechanika ktory zna te silniki. pozdrawiam
  14. uszczelka raczej nie sprawdzali cisnienie na tlokach i jest bdb!!! chyba musze rozbrac go z dolu [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________tez tak myslalem ze bagnet jest luzny ale go wybija z rury
  15. nie niestety ubywa oleju i jest dosc mokro. sa widoczne slady na kolektorze i bloku.
  16. godna uwagi avancik sie prezentuje
  17. witam wybija mi olej przez bagnet. sprawdzali cisnienie-ok. czy to moze byc pompa oleju lub zatkany smok w misce??? ;(
  18. aro13 odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    bardzo piekna robota SZACUN kiedys chciale twoj zderzak ale spoznilem na allg.. nie przestawj cztery kolka zobowiazuja :>
  19. dzieki wielkie jutro biore sie do roboty. pozdrawiam [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:13_________________________________________________sprawdzilo sie bylo troszke oleju. bo wkoncu tez odma byla nie orginalna i lecialo do przepustnicy
  20. aro13 odpowiedział(a) na aro13 temat w Audi A4 B5
    byl czyszczony czujnik a raczej nikt go nie wyciagal. po wymianie lozyska zaczal sie tak swiecic pozniej zauwazylem ze nie lapie. jutro dostane inny czujnik to zobacze czy beda zmiany
  21. aro13 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witajcie po wymianie lozyska w tylnym kole stracilem abs i caly czas sie swieci. nie mozna usunac bledu i wady tez nie potrafia znalesc... moze ktos mial podobny problem i moze kogos polecic kto to opanuje gdzies na slasku??????????
  22. no i jest to przydatne na wolnych obrotach gdy przepustnica jest zamknieta (nie zasysa przy pomocy pedalu gazu) i wspomaga dodatkowym cisnieniem-cho niewielkim. jak ja zatkasz nie pojezdzisz silnik faluje i czesto sie dusi.mialem zatkana odme i wiem co za bol chyba 10godz. przy tym siedzialem wkoncu-zwyciestwo. pozdrawiam
  23. tylko i wylacznie sekwencja! autko pracuje jak nalezy spalanie zadowalajace i polecam-warto!!!
  24. witam. mam problem muli mi czasem a teraz dosc czesto na wolnych obrotach, mam ten problem tylko na benzynie juz wymienialem filtry powietsza teraz dolot kompletny -tak mi doradzili ale poprawa trwala krotko. juz za wiele sam nie wymysle POMOCY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.