Treść opublikowana przez Ossek
-
Zmieniony Climatronic z 8DO ... na 8LO
Daj VIN, lukniem
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
Pewnie To ten sam silniczek czyli 8D1 820 511 A
-
potencjometr silnika klapy regulacji temperatury
U mnie też jest 76 kanałów i na 55 kanale mam temperaturę zewnętrzną. Jeśli wymieniłeś czujnik i nadal pokazuje nieprawidłową temperaturę, to może warto podmienić panel na próbę. Podaj ewentualnie VIN i nr panelu, jaki masz teraz - sprawdzimy, czy jest właściwy.
-
potencjometr silnika klapy regulacji temperatury
A jaka temperatura wyświetla się teraz na kanale 55?
-
potencjometr silnika klapy regulacji temperatury
Przekombinowałeś. Silniczek regulacji temperatury nie ma nic wspólnego z czujnikiem (ten jest przed chłodnicą). Sprawdź kanał 55 - tam masz temperaturę zewnętrzną.
-
ustalenie nr. klimatronika
Ten nr, który Ci podałem, to numer panelu, z jakim auto wyjechało z fabryki, może ktoś potem coś grzebał
-
ustalenie nr. klimatronika
Nr części 8E0 820 043 AB, kolor 5PR
-
Problem z klimatyzacja czujnik ciśnienia 8A0959483AA
Wstrzymaj się z wymianą i odczytaj błędy z klimatronika. Zakładam, że wiesz, że poniżej 5 stopni klimy nie włączysz. Czynnik jest?
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Temat stary, ale chyba najbardziej rozbudowany jeśli chodzi o pojedynczy stuk, więc odgrzeję 2 lata temu dopadł mnie ten problem, zostały wymienione tuleje sanek i był spokój. Teraz od grudnia walczę z identycznymi objawami. Na szarpakach niby wyszło, że problem leży w tylnej lewej tulei ławy, więc wymieniłem obie tylne, potem komplet poduszek, komplet wahaczy i śrubę od prawej poduchy skrzyni. Mając na wierzchu sanki, przyjrzałem się im i nie widziałem miejsca, gdzie można by było to pospawać. Wszystko jest spójne, nie ma żadnych szczelin ani tym bardziej luzów. Ktoś? Coś?
-
Jakie wymiary sprzęgła? - Problem przy zakupie, prośba o podpowiedź.
Zestaw sprzęgła do Twojego auta ma nr 623 3097 00 (Luk) lub 3000 951 210 (Sachs). To chyba powinno im wystarczyć
-
sprzęgło od 130
Do AHH idzie takie samo sprzęgło jak do AFNa, więc AWX podejdzie
-
Problem z doborem przegubu zewnętrznego
Ta półoś wg katalogu jest od quattro, nr przegubu do niej to 23693 (Spidan) lub 304331 (Lobro).
-
Nie do końca sprwny klimatronik
Błąd będzie, dopóki go nie skasujesz. Możesz spróbować zrobić adaptację klapek, ale najprawdopodobniej czeka Cię naprawa zimnych lutów w panelu.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
"c" oznacza wg mnie channel, czyli kanał. Np. 52c = kanał 52
-
Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
250zł to dobra cena
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
8D2... jest dla aut z fajerą po prawej
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
To czarne to już nie jest element silniczka, tylko coś co łączy silniczek z klapą. Podałem Ci nr OE, Twoje numery to numery Boscha. Parę miesięcy temu wytargałem ten silniczek, żeby go rozruszać i jeśli dobrze pamiętam, to cięgno było kremowe/beżowe. Jak chcesz, to podrzuć VIN, to upewnimy się co do numeru OE.
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
Najprawdopodobniej to 8D1820511A.
-
Regeneracja odbłyśników
Mam 4300K, zwykłych żarówek nie miałem Fakt, że miałem mega uwalone lampy i pan policjant stwierdził, że od razu zwróciły jego uwagę.
-
Regeneracja odbłyśników
Tobie może nie, ale policji tak 3 lata jeździłem na ksenonie w soczewce i bez sprysków, aż w końcu nadszedł ten dzień i dowód poleciał. To mnie zmotywowało do dołożenia spryskiwaczy.
-
sprzęgło od 130
Masz rację, przeczytałem "komplet" i pomyślałem o całości z kołem Nawet nie mam pewności, czy samo sprzęgło AWX podejdzie do dwumasu AFN
-
sprzęgło od 130
Wczoraj wleciał do mojego cały komplet z AWX. Wychodzi nawet taniej niż zestaw do AFNa i jest mocniejszy, więc nie ma się co zastanawiać.
-
Półoś, przegub 1.9 TDI AHU pomóżcie !
Jeśli chodzi o przegub zewnętrzny, to szukaj np. Lobro o numerze 301955.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zalałem i nie żałuję. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, to lej śmiało
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Miesiąc temu zalałem Penrite 5w40 do AFNa i praca silnika bardzo mi się podoba. Wcześniej był X-cess, czasem X-max (zależy co było pod ręką) i też było fajnie, ale teraz jest jakoś tak przyjemniej dla ucha (jakby bardziej miękko).