Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ossek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ossek

  1. Daj VIN, lukniem
  2. Pewnie To ten sam silniczek czyli 8D1 820 511 A
  3. U mnie też jest 76 kanałów i na 55 kanale mam temperaturę zewnętrzną. Jeśli wymieniłeś czujnik i nadal pokazuje nieprawidłową temperaturę, to może warto podmienić panel na próbę. Podaj ewentualnie VIN i nr panelu, jaki masz teraz - sprawdzimy, czy jest właściwy.
  4. A jaka temperatura wyświetla się teraz na kanale 55?
  5. Przekombinowałeś. Silniczek regulacji temperatury nie ma nic wspólnego z czujnikiem (ten jest przed chłodnicą). Sprawdź kanał 55 - tam masz temperaturę zewnętrzną.
  6. Ossek odpowiedział(a) na jano04 temat w Audi A4 B5
    Ten nr, który Ci podałem, to numer panelu, z jakim auto wyjechało z fabryki, może ktoś potem coś grzebał
  7. Ossek odpowiedział(a) na jano04 temat w Audi A4 B5
    Nr części 8E0 820 043 AB, kolor 5PR
  8. Wstrzymaj się z wymianą i odczytaj błędy z klimatronika. Zakładam, że wiesz, że poniżej 5 stopni klimy nie włączysz. Czynnik jest?
  9. Temat stary, ale chyba najbardziej rozbudowany jeśli chodzi o pojedynczy stuk, więc odgrzeję 2 lata temu dopadł mnie ten problem, zostały wymienione tuleje sanek i był spokój. Teraz od grudnia walczę z identycznymi objawami. Na szarpakach niby wyszło, że problem leży w tylnej lewej tulei ławy, więc wymieniłem obie tylne, potem komplet poduszek, komplet wahaczy i śrubę od prawej poduchy skrzyni. Mając na wierzchu sanki, przyjrzałem się im i nie widziałem miejsca, gdzie można by było to pospawać. Wszystko jest spójne, nie ma żadnych szczelin ani tym bardziej luzów. Ktoś? Coś?
  10. Zestaw sprzęgła do Twojego auta ma nr 623 3097 00 (Luk) lub 3000 951 210 (Sachs). To chyba powinno im wystarczyć
  11. Ossek odpowiedział(a) na łukasz14bn temat w Audi A4 B5
    Do AHH idzie takie samo sprzęgło jak do AFNa, więc AWX podejdzie
  12. Ta półoś wg katalogu jest od quattro, nr przegubu do niej to 23693 (Spidan) lub 304331 (Lobro).
  13. Błąd będzie, dopóki go nie skasujesz. Możesz spróbować zrobić adaptację klapek, ale najprawdopodobniej czeka Cię naprawa zimnych lutów w panelu.
  14. Ossek odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    "c" oznacza wg mnie channel, czyli kanał. Np. 52c = kanał 52
  15. 250zł to dobra cena
  16. 8D2... jest dla aut z fajerą po prawej
  17. To czarne to już nie jest element silniczka, tylko coś co łączy silniczek z klapą. Podałem Ci nr OE, Twoje numery to numery Boscha. Parę miesięcy temu wytargałem ten silniczek, żeby go rozruszać i jeśli dobrze pamiętam, to cięgno było kremowe/beżowe. Jak chcesz, to podrzuć VIN, to upewnimy się co do numeru OE.
  18. Najprawdopodobniej to 8D1820511A.
  19. Mam 4300K, zwykłych żarówek nie miałem Fakt, że miałem mega uwalone lampy i pan policjant stwierdził, że od razu zwróciły jego uwagę.
  20. Tobie może nie, ale policji tak 3 lata jeździłem na ksenonie w soczewce i bez sprysków, aż w końcu nadszedł ten dzień i dowód poleciał. To mnie zmotywowało do dołożenia spryskiwaczy.
  21. Ossek odpowiedział(a) na łukasz14bn temat w Audi A4 B5
    Masz rację, przeczytałem "komplet" i pomyślałem o całości z kołem Nawet nie mam pewności, czy samo sprzęgło AWX podejdzie do dwumasu AFN
  22. Ossek odpowiedział(a) na łukasz14bn temat w Audi A4 B5
    Wczoraj wleciał do mojego cały komplet z AWX. Wychodzi nawet taniej niż zestaw do AFNa i jest mocniejszy, więc nie ma się co zastanawiać.
  23. Jeśli chodzi o przegub zewnętrzny, to szukaj np. Lobro o numerze 301955.
  24. Ja zalałem i nie żałuję. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, to lej śmiało
  25. Miesiąc temu zalałem Penrite 5w40 do AFNa i praca silnika bardzo mi się podoba. Wcześniej był X-cess, czasem X-max (zależy co było pod ręką) i też było fajnie, ale teraz jest jakoś tak przyjemniej dla ucha (jakby bardziej miękko).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.