Treść opublikowana przez Ossek
-
Proszę o analizę logów
Jesteś pewny? A co z 008? Kierownice rzeczywiście się przycinają
-
Logi 003 i 011
Kolego, na 100% tak jest - 011BS jest w starszych sterownikach nieobsługiwana i wyskakuje error. Tak też jest u mnie.
-
Logi 003 i 011
Te sterowniki nie obsługują jeszcze 011BS - nic nie zrobisz.
-
Logi 003 i 011
Wygląda na źle złożone turbo lub ruszoną sztangę.
-
AFN Czujnik temperatury oleju
I jak kolego? Działa czujnik? Bo też jestem na etapie montowania dodatkowego wskaźnika i zastanawiam się, czy wystarczy wkręcić czujnik w wolne miejsce, czy trzeba się przebić.
-
[ALL PB] Podstawa filtra oraz czujnik temperatury oleju
Odświeżę "trochę" Czy ktoś doszedł, czy rzeczywiście pomiar temperatury oleju odbywa się bez fizycznego kontaktu czujnika z olejem? Dziś chciałem zamontować dodatkowy wskaźnik, który leżał w szafie 2 lata, i lekko się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, nagwintowany, ale ślepy otwór.
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
Po włączeniu klimy też nie startuje?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja też dzisiaj na Słonku widziałem S7 na blachach NL oklejoną numerami startowymi i jakimiś reklamami
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało Musisz być częstym klientem myjni
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
To ja Pozdro
-
nawiew na kratki
Sprawdź błędy na klimatroniku. Najprawdopodobniej masz problem ze sterowaniem klapą centralną.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?
-
[AFN] Prośba o analizę logów
Przepływka jest OK, termostat do wymiany. Jeśli nikt nie bawił się sztangą, to pewnie przycina się VTG.
-
Właczająca się i wyłączająca klimatyzacja.
U mnie tak było, skraplacz okazał się nieszczelny. Najlepiej by było odciągnąć czynnik i zważyć, wtedy byłaby pewność.
-
Właczająca się i wyłączająca klimatyzacja.
Może być mało czynnika, kiedy nabijałeś klimę i ile weszło?
-
Błąd po odpaleniu silnika
Ja bym podjechał do elektryka i sprawdził prąd. Ostatnio miałem identyczne objawy (potem doszło resetowanie licznika dziennego po odpaleniu) i wymiana akumulatora załatwiła sprawę.
-
Błąd po odpaleniu silnika
Jak tam akumulator?
-
olej do skrzyni manual
Wchodzi 2,25l, możesz zalać np. Gear'a 300 z Motula
-
Panel klimatronika. Nie podświetla mi przycisków.
Jeśli żaróweczki sprawne, to pewnie nie dochodzi do nich prąd. Poprawiałeś luty?
-
Wymiana rozrządu oraz uszczelnienie cieknącej pompy. Silnik AHU
Jeśli cieknie z górnej uszczelki, to nie ma potrzeby demontażu pompy i koszt powinien zamknąć się w 50zł (komplet uszczelek ok 35zł). Ponad 300zł za rozrząd do AHU to też o wiele za dużo.
-
Przeguby Ale jakie?
W tym roczniku i silniku był jeden rodzaj - ostatnio przerabiałem temat u siebie
-
Dziwne odgłosy z okolic kompresora, łozysko...
Spokojnie możesz odpalić auto bez paska klimy. Może łożysko w sprężarce zakończyło żywot.
-
Problem z panelem klimatronik a4 b5 ( nawiew na szybe i cieply nadmuch)
U mnie nie działał nawiew na szybę, na nogi jako tako. Nowego silniczka raczej nie uświadczysz, ewentualnie używka. Dla pewności sprawdź błędy na klimatroniku, powinno coś tam się pokazać. Jeśli rzeczywiście wyjdzie błąd tego silniczka, to zacznij od jego wymontowania i porządnego wyczyszczenia.
-
Problem z panelem klimatronik a4 b5 ( nawiew na szybe i cieply nadmuch)
Twoim problemem jest silniczek z czerwonym cięgnem znajdujący się na lewo od nóg kierowcy. Jeśli masz zwinne ręce, to wymontujesz go bez prucia deski.
-
Który rodzaj półosi? AT czy JX
Oto numerki: - półoś prawa 8E0 407 272 S - zastąpiona numerem 8E0 407 452 GX, - półoś lewa 8E0 407 271 S - zastąpiona numerem 8E0 407 451 GX. Możesz szukać też numerków bez "X" na końcu, bo oznacza on część regenerowaną.