Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ossek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ossek

  1. Wymontuj wentylator i sprawdź w nim szczotki, może się skończyły.
  2. Rolka tego napinacza ma numer 531074510 i takiej szukaj.
  3. Jedź gdzieś na serwis i zobacz, ile czynnika jest w układzie.
  4. Podrzuć VIN, zobaczymy
  5. Ossek odpowiedział(a) na nems a4 temat w Audi A4 B5
    W pierwszej kolejności wyjmij panel i popraw luty, jest duża szansa, że to pomoże.
  6. Ossek odpowiedział(a) na athek temat w Audi A4 B5
    Tak, sprzęgło LUKa od AWX podchodzi p&p do AFNa
  7. Mówię bardziej o późnym wstawaniu turbo i braku reakcji w 011BS
  8. Ossek odpowiedział(a) na Radek xxx temat w Audi A4 B5
    Nic nie hałasuje i nie drży, wszystko działa prawidłowo.
  9. Ossek odpowiedział(a) na Radek xxx temat w Audi A4 B5
    Ja 2 lata temu wsadziłem nowy tani zamiennik i hula do dziś
  10. Ossek odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    Do AFNa jest jeden rodzaj pomp - VKPC81615 (SKF) lub A182 (Dolz).
  11. Ossek odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    Pompy Ruville'a to dramat - miałem dwie i obie ciekły praktycznie od początku. Jakiś czas temu wleciał Dolz i jest spokój.
  12. Do baku wlałem Diesel Spulunga. Czasy marne, bo sporo jechałem pod lekką górkę. 4 grupa jest zlogowana 2 razy: pierwszy pod mega górę, drugi na w miarę równej ulicy. Na pokładzie byłem ja (107kg) i kolega (na oko 90kg), 3/4 paliwa w baku, opony zimowe 195/65/15. Wtrysk obejrzę, z kątem w wolnej chwili (chociaż nie wiem, kiedy taka nastąpi) też spróbuję powalczyć. Dzięki Kolego za pomoc
  13. Witam ponownie. Oto komplet logów dynamicznych: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_206804.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_206805.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_206807.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_206806.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_206810.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_206809.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_206808.html Dodatkowo zrobiłem statycznie grupę 013 (wlałem do baku środek do diesla Liqui Moly): http://vaglog.pl/log_206824.html
  14. Wiesz co, tych drgawek w zeszłym roku nie było, wydaje mi się, że coś się skopało po akcjach z pompą. Dodatkowo miałem problemy z immo i często musiałem zapalać nawet kilkanaście razy, bo gasł sekundę po odpaleniu - wtedy właśnie rozszczelniła się pompa. Co do pytania o pracy na 3 garach: jak tylko przestanie telepać (czyli po jakichś 2-3 sekundach), to nie ma najmniejszego problemu, silnik chodzi równiutko.
  15. W najbliższym czasie postaram się zrobić świeży komplet dynamicznych. A co z tym telepaniem zaraz po zimnym starcie? Skąd się to może brać? Auto po programie
  16. Pasować będzie, ale pewnie pojawią się błędy, których nie będziesz w stanie skasować, i może nie udać Ci się uruchomić klimy.
  17. Jesteś pewny, że wygląda tak samo? Nie masz czasem wklęsłych przycisków?
  18. Dzięki za rzucenie okiem Ale rozumiem, że można z tym żyć? I co z nastawnikiem (ogólnie z pompą)? Bo post Kolegi goldi trochę mnie zaniepokoił
  19. Ossek odpowiedział(a) na pedro84111 temat w Audi A4 B5
    Sprawdzałeś błędy klimy?
  20. Termostat jest OK, auto chwilę stało, zanim zacząłem logować. Telepanie występuje tylko przy odpaleniu po zimnej nocy, w każdym innym przypadku jest cacy, na jałowym też wszystko jest w porządku. W zeszłym roku dawkę miałem taką samą, a takiego zjawiska nie było. A co z tym nastawnikiem?
  21. Witam. Auto w październiku miało wymieniony rozrząd i została uszczelniona pompa wtryskowa (uszczelka pod tłokoroździelaczem i jakimś zaworkiem, góra nieruszana). Przy zimnym starcie lubi zatelepać silnikiem i puścić szarego bąka, świece nowe, prąd do nich dochodzi. 003BS nie robiłem, gdyż EGR brak Statyczne: 000 http://vaglog.pl/log_202812.html 001 http://vaglog.pl/log_202813.html 003 http://vaglog.pl/log_202815.html 004 http://vaglog.pl/log_202814.html 013 http://vaglog.pl/log_202816.html BS: 000 http://vaglog.pl/log_202817.html 004 http://vaglog.pl/log_202818.html
  22. Też wkręciłem czujnik (Auto Gauge) w wolne miejsce, ale chyba coś z nim nie tak, bo olej nagrzewa się szybciej niż woda, a po króciutkim przypałowaniu temperatura skacze do 150 stopni Będę kombinował z podmianą czujnika.
  23. No właśnie też dziwne wydawało mi się, że niby przepływka mierzy prawidłowo, ale tnie dawkę - dlatego napisałem o 008 Dobrze czasem posłuchać mądrzejszych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.