Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ossek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ossek

  1. Najprawdopodobniej z SKFa będzie to VKJA8008, ale trzeba by się upewnić po VINie.
  2. Ossek odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    2 Tylko musisz mieć naprawdę mocną lutownicę, żeby je ruszyć.
  3. Ossek odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Jeśli dobrze pamiętam to 8x9x22.
  4. Ossek odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Prawdopodobnie kończą się szczotki w dmuchawie. Wymień je i problem powinien ustąpić.
  5. Tak, to ten sam.
  6. Tak, posiadasz DPF, więc musisz zalać olej z normą 507.00.
  7. Jeśli masz już sam wkład, to tylko jego wykręcasz i psikasz środkiem, chociaż siateczki też warto przeczyścić.. Pamiętaj, żeby robić to "bezdotykowo" - żadnych patyczków itp. Doładowanie nie wygląda źle, turbo mogłoby trochę szybciej wstawać, ale jakiejś tragedii nie ma.
  8. W takim razie rozważyłbym wyczyszczenie przepływki, kiedyś u siebie używałem dedykowanego środka LM - pomogło.
  9. Przepływomierz słaby, kiedy wymieniałeś filtr powietrza?
  10. Nic na razie nie rób z przepływką. Powtórz logi dynamiczne, bo te są w trybie awaryjnym.
  11. 7GN oznacza, że auto jest przystosowane do montażu DPFa, ale fabrycznie go nie posiada. Jeśli poprzedni właściciele go nie doposażyli, to DPFa u Ciebie brak, czyli obowiązuje Cię norma 505.01.
  12. Ossek odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    W manualnej były pokrętła i dwa dodatkowe przyciski: AC i obiegu zamkniętego.
  13. Ossek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Sprzęgła znalazłbyś trochę taniej (pewnie około 50zł), a za robotę dobra cena. Podsumowując: ja bym się zdecydował
  14. Ossek odpowiedział(a) na SzymoSzymo temat w Audi A4 B5
    To równorzędne firmy, co nie wybierzesz - będzie dobrze.
  15. Ossek odpowiedział(a) na SzymoSzymo temat w Audi A4 B5
    Zmiana była przy numerze silnika 170000. Wcześniejsze numery miały 210mm, późniejsze 228/230mm.
  16. Ossek odpowiedział(a) na Mishko temat w 1.9TDI
    Na początek przejrzyj dokładnie cały dolot.
  17. Ossek odpowiedział(a) na manus2006 temat w Audi A4 B5
    Sprzęgło z AWX pasuje do AFNa bez żadnych przeróbek.
  18. Ossek odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    Ręczną zmianą prędkości nawiewu wyłączasz tryb "auto". Jak chcesz, żeby cały czas było "auto", to tylko ustawiasz temperaturę i nic więcej.
  19. Ossek odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    A jak dajesz nawiew na maxa, to czasem "auto" nie gaśnie?
  20. Nie ma tak być. Wyłącza się, bo ciśnienie rośnie i czujnik wyłącza cały układ. Jak ciśnienie spadnie, to klima startuje na nowo. Wyłączający się wentylator to skutek, a nie przyczyna usterki. Nie marzną Ci rurki od klimy?
  21. Jeśli układ był długo rozszczelniony, to osuszacz bym wymienił (czynnik musisz odciągnąć), przy okazji obowiązkowo dławik. Wiatrak startuje od razu po włączeniu klimy?
  22. Tak, to prawda, wszystko masz OK.
  23. Zamek Chojnik, byłem kiedyś - fajne miejsce.
  24. Powinna podejść praktycznie z każdej wersji silnikowej, byle auto było wyprodukowane przed lipcem 1997.
  25. Ossek odpowiedział(a) na adasio13 temat w Audi A4 B5
    FAG, SKF, SNR.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.