Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Oprócz termostatu, poza normalnymi mankamentami 1.8T to spoko, nufka to nie jest narazie czekam na sprawę o przycierkę, dopiero później pomyśle o boooddddyyyy
  2. tak, black classic marcin ty będziesz wiedział, jak sprawdzić wagiem czy termostat mam do wymiany czy tylko czujnik?
  3. a w takiej sytuacji? temperatura max dochodzi do 75 st. na postoju a w trasie spada do ~55stopni raczej termostat?
  4. i jak, poprawiło się po wymianie czujnika?
  5. a masz moze nr tego czujnika?
  6. coś takiego dostaniesz od gazownika <br /><br />
  7. Szkoda ze idzie ocieplenie, bo by sie jeszcze poszalalo
  8. I dalej wq...wia
  9. ku...wa kupiłeś na za***istym wypasie i będziesz mnie teraz popędzał ogarne to w przyszłym roku
  10. co wsadzasz? STAGa, a reszty zabawek nie pamiętam mój dobry znajomy gazownik powiedział, że skomponuje mi dobre graty i będzie śmigać EDIT: Reduktor - KME Silver Zbiornik - BORNECH w kole Komputer - STAG300 Listwa wtryskowa - HANA zielone Wlew gazu w klapce paliwa Śmiga jak na benzynce ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 14:47 ---------- Przejechałem już ponad 20k km i furka ma się dobrze Pany, spytam w swoim wątku: 1. Jak wkładam 1BE to czy ksenony trzeba adaptować, czy tylko ustawić regulacją na kloszach? 2. Jaki mamy termostat, elektroniczny? jaka cena? 3. Jakie cewki są najlepsze (firma)? Pozdro
  11. Ja wlasnie wrocilem z wawy, probowalem pojechac na letnich do stolicy ale po 5min jazdy wrocilem do garazu i zmienilem kola na zimowe jazda niesamowita z quattro
  12. opisujesz co i gdzie montowałeś?! myślisz, że na forum tylko uczciwi ludzie siedzą? - Twoja sprawa Patent dobry, przyznaję
  13. ja też już czekam na śnieg jak dziecko z podstawówki
  14. jak masz opiłki w układzie, to podziękuj za robotę mechanikowi
  15. potwierdzam, wchodzi tylko dokręcana
  16. a już miałem układać Tarota i odpalić kryształową kulę
  17. http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index21.html
  18. czyżby moje Audi na 16" (lato)było jedyne w klubie ? hehe:grin: nie, ja też mam na 16"
  19. O, nastepna 1.8TQ Ladna sztuka, sliczny kolor
  20. Pierwsze co pomyslalem to pompa wody.
  21. vdm odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeszcze Legion B7 fajnie brzmi
  22. vdm odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może Szwadron B7?
  23. ciekawe czy pobił rekord najwyżej puszczonego bąką podczas lotu balonem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.