Treść opublikowana przez vdm
-
Czy bedzie zimowy problem? :D
profil opony to nie jest wysokość, a tylko stosunek szerokości opony do jej wysokości przykładowo: 195 / 65 / 15R - to inaczej szerokość opony 195mm, wysokość opony 195*65% = 126,75mm, felga 15 cali 225 / 45 / 17R - to inaczej szerokość opony 225mm, wysokość opony 225*45% = 101,25mm, felga 17 cali średnica koła będzie praktycznie ta sama, z malutką przewagą dla 15 cali
-
Czy bedzie zimowy problem? :D
sory za OT Fajny kolorek auta
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
brać wkręcany
-
Nalalem benzyny...v power racing..do diesla
Kolego to nie jest stary 1Z czy też AFN , żeby sobie silnik czyścić. Źle zrobiłeś, że tak mało ropy dolałeś, spuść wszystko z baku i instalacji, wymień filtr paliwa i może będzie ok.
-
B6 DIVISION
nic nie odpinałem tylko ja prowadziłem lewym progiem, odkręciłem tylko podstopnik, a pod próg normalnie wsunąłem kabel
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
jest już temat o module świateł dziennych
-
B6 DIVISION
ja tak puściłem pod progiem i jest git
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Biuro turystyczne upadło i cipciania nie będzie
-
[ B5 ] przemiana ale czy piękna ?
ogarnij fotel kierowcy i będzie git, bo to przetarcie strasznie razi w oczy
-
[ B5 ] przemiana ale czy piękna ?
ja widzę zamiast zdjęć tylko:
-
Sprawca uciekł ale mam jego numery
Dowiedziałem się, że właściciel został wezwany w celu wyjaśnienia kto kierował w tym momencie i ukarania kierowcy odpowiednim mandatem. Minusem jest, że sprawca podlega pod inny rejon i może się zejść ok. miesiąca . Z AC znowu boję się robić, ponieważ ubezpieczyciel sprawcy może się nie zgodzić na wycenę mojego ubezpieczyciela, a wtedy to ja muszę dopłacić różnicę . Macie doświadczenie ile mogę dostać za takie uszkodzenie? Chciałem sobie pomalować dokładki w kolor, a teraz muszę czekać na rozwiązanie sprawy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dawaj więcej fot
-
Ile pali Wam gazu?
Mam dokładnie ten sam wynik, tylko że w quattro
-
Sprawca uciekł ale mam jego numery
Witam, W zeszłym tygodniu spotkała mnie przykra niespodzianka. Do drzwi dzwoni sąsiadka i wręczając mi karteczkę z nr rejestracyjnymi mówi mi, że ktoś uderzył w moje auto cofając, po czym uciekł. Widziało to 3 sąsiadów. Zadzwoniłem po Policję po 3 próbach 112 i po 4 na 997 w końcu ktoś odebrał. Przyjechali sławną z TVN Turbo Vectrą z Sochaczewskiej Policji no i spisali protokół przy okazji sprawdzając czy nr jest prawidłowy, itp. no i kazali czekać. Martwi mnie to , iż na UFG.pl nier mogę sprawdzić w jakiej ubezpieczalni jest jego auto ubezpieczone. Czy ma ktoś z was możliwość to sprawdzić? Czy rozpoczynać naprawę z własnego AC? jak wygląda to w rzeczywistości? Ilę mogę dostać za uszkodzenie tych elementów (załączam zdjęcia)? Co w przypadku kiedy sprawca nie ma ubezpieczenia? tutaj foto
-
Oleje Roznych Firm
Tak, tylko o tej samej specyfikacji
-
Auto nie chce zapalić
jest temat o imobilaizerze, poczytaj zablokował się i nie możesz odpalić
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
pozbyłem się problemu ogólnie to byłem w szoku, ponieważ "mechanik" wymieniał mi łączniki stabilizatora, a 2 dni po tym zaczęło mi coś stukać i skrzypieć. Zaintrygowany tym przypadkiem w sobotę podniosłem auto, zdjąłem koła i zobaczyłem, że łączniki są źle założone , zamiast za wahaczem to są przed puszczone ... zmieniłem i jest wszystko git
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
chyba mi się to samo zaczyna dziać, przy skręcaniu, przy ruszaniu, czasem przy ostrzejszym hamowaniu usłyszę puknięcie, które ciężko zlokalizować
-
numer włacznika DRL + CLH
DRL/CLH z końcówką D na 100% jak kolega napisał - w ASO ok. 120-130 zł ok. thx będzie trzeba zamówić
-
Wybór CB radia :)
Ja jechałem po te radio, a wróciłem z LEGENDem II. Po dłuższej rozmowie i wszystkich za i przeciw (połowy nie rozumiałem ) wybrałem Legenda + sirio ML 145. jeżeli koniecznie z metrowych to polecał mi Willson Little Will, a jeżeli coś dłuższego to właśnie MLkę
-
Wybór CB radia :)
jestem po kupnie radyjka kupiłem Legend II + Sirio 145 ML Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne wielki plus, że się mieści w kieszonce po lewej stronie kierownicy
-
Olej w zbiorniku wyrównawczym
Gotuje się silnik? Wywala płyn zbiorniczkiem wyrównawczym? puchną węże układu chłodzenia? Może byc tak jak Cordii napisał, że chłodniczka oleju jest winowajcą
-
numer włacznika DRL + CLH
chodzi mi o ten:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Wymień samą soczewkę, po co kupować całą lampę
-
Rekin
cytat z innego forum: "Losia naklejaja milosnicy Skandynawi, a byka Hiszpanii. Delfiny maja fani Chorwacji, kangury i rekiny - Australii ... Eskimosa kajakarze.Jest jeszcze duzo "hobbystycznych" naklejek, nurek, spadochron, narty, kon, deski widnsurfingowe itd" "Ja słyszałem, że zielony liść to początkujący kierowca. Na zasadzie kapusty: z przodu liść, z tyłu liść, w środku głąb" Pozdro