Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. profil opony to nie jest wysokość, a tylko stosunek szerokości opony do jej wysokości przykładowo: 195 / 65 / 15R - to inaczej szerokość opony 195mm, wysokość opony 195*65% = 126,75mm, felga 15 cali 225 / 45 / 17R - to inaczej szerokość opony 225mm, wysokość opony 225*45% = 101,25mm, felga 17 cali średnica koła będzie praktycznie ta sama, z malutką przewagą dla 15 cali
  2. sory za OT Fajny kolorek auta
  3. Kolego to nie jest stary 1Z czy też AFN , żeby sobie silnik czyścić. Źle zrobiłeś, że tak mało ropy dolałeś, spuść wszystko z baku i instalacji, wymień filtr paliwa i może będzie ok.
  4. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic nie odpinałem tylko ja prowadziłem lewym progiem, odkręciłem tylko podstopnik, a pod próg normalnie wsunąłem kabel
  5. jest już temat o module świateł dziennych
  6. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tak puściłem pod progiem i jest git
  7. Biuro turystyczne upadło i cipciania nie będzie
  8. ogarnij fotel kierowcy i będzie git, bo to przetarcie strasznie razi w oczy
  9. ja widzę zamiast zdjęć tylko:
  10. Dowiedziałem się, że właściciel został wezwany w celu wyjaśnienia kto kierował w tym momencie i ukarania kierowcy odpowiednim mandatem. Minusem jest, że sprawca podlega pod inny rejon i może się zejść ok. miesiąca . Z AC znowu boję się robić, ponieważ ubezpieczyciel sprawcy może się nie zgodzić na wycenę mojego ubezpieczyciela, a wtedy to ja muszę dopłacić różnicę . Macie doświadczenie ile mogę dostać za takie uszkodzenie? Chciałem sobie pomalować dokładki w kolor, a teraz muszę czekać na rozwiązanie sprawy
  11. dawaj więcej fot
  12. Mam dokładnie ten sam wynik, tylko że w quattro
  13. Witam, W zeszłym tygodniu spotkała mnie przykra niespodzianka. Do drzwi dzwoni sąsiadka i wręczając mi karteczkę z nr rejestracyjnymi mówi mi, że ktoś uderzył w moje auto cofając, po czym uciekł. Widziało to 3 sąsiadów. Zadzwoniłem po Policję po 3 próbach 112 i po 4 na 997 w końcu ktoś odebrał. Przyjechali sławną z TVN Turbo Vectrą z Sochaczewskiej Policji no i spisali protokół przy okazji sprawdzając czy nr jest prawidłowy, itp. no i kazali czekać. Martwi mnie to , iż na UFG.pl nier mogę sprawdzić w jakiej ubezpieczalni jest jego auto ubezpieczone. Czy ma ktoś z was możliwość to sprawdzić? Czy rozpoczynać naprawę z własnego AC? jak wygląda to w rzeczywistości? Ilę mogę dostać za uszkodzenie tych elementów (załączam zdjęcia)? Co w przypadku kiedy sprawca nie ma ubezpieczenia? tutaj foto
  14. Tak, tylko o tej samej specyfikacji
  15. jest temat o imobilaizerze, poczytaj zablokował się i nie możesz odpalić
  16. pozbyłem się problemu ogólnie to byłem w szoku, ponieważ "mechanik" wymieniał mi łączniki stabilizatora, a 2 dni po tym zaczęło mi coś stukać i skrzypieć. Zaintrygowany tym przypadkiem w sobotę podniosłem auto, zdjąłem koła i zobaczyłem, że łączniki są źle założone , zamiast za wahaczem to są przed puszczone ... zmieniłem i jest wszystko git
  17. chyba mi się to samo zaczyna dziać, przy skręcaniu, przy ruszaniu, czasem przy ostrzejszym hamowaniu usłyszę puknięcie, które ciężko zlokalizować
  18. vdm odpowiedział(a) na vdm temat w Audi A4 B6
    DRL/CLH z końcówką D na 100% jak kolega napisał - w ASO ok. 120-130 zł ok. thx będzie trzeba zamówić
  19. Ja jechałem po te radio, a wróciłem z LEGENDem II. Po dłuższej rozmowie i wszystkich za i przeciw (połowy nie rozumiałem ) wybrałem Legenda + sirio ML 145. jeżeli koniecznie z metrowych to polecał mi Willson Little Will, a jeżeli coś dłuższego to właśnie MLkę
  20. jestem po kupnie radyjka kupiłem Legend II + Sirio 145 ML Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne wielki plus, że się mieści w kieszonce po lewej stronie kierownicy
  21. Gotuje się silnik? Wywala płyn zbiorniczkiem wyrównawczym? puchną węże układu chłodzenia? Może byc tak jak Cordii napisał, że chłodniczka oleju jest winowajcą
  22. vdm odpowiedział(a) na vdm temat w Audi A4 B6
    chodzi mi o ten:
  23. Wymień samą soczewkę, po co kupować całą lampę
  24. vdm odpowiedział(a) na forell temat w Lifestyle i Hydepark
    cytat z innego forum: "Losia naklejaja milosnicy Skandynawi, a byka Hiszpanii. Delfiny maja fani Chorwacji, kangury i rekiny - Australii ... Eskimosa kajakarze.Jest jeszcze duzo "hobbystycznych" naklejek, nurek, spadochron, narty, kon, deski widnsurfingowe itd" "Ja słyszałem, że zielony liść to początkujący kierowca. Na zasadzie kapusty: z przodu liść, z tyłu liść, w środku głąb" Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.