Treść opublikowana przez vdm
-
Światła DRL
a może sam moduł założysz i bedzie jak w b7? tak to wygląda u mnie
-
Lampy przód- Zmiana z ksenon na H7
Kolego, wymień przetwornicę, kup oryginalne żarniki i zapomnij o problemie nie kastruj swojego auto z powodu braku pieniędzy, xenon to za***ista rzecz w aucie
-
Łódź - Audi A4 B6 Avant 1.8T
zmienić warsztat to napewno
-
Łódź - Audi A4 B6 Avant 1.8T
daj zdjęcia środka, bo na zewnątrz tego S-line nie widzę
-
Biały dym na ciepłym silniku
Silnik ALT i wszystko jasne Co do problemu autora, jeżeli nie ubywa płynu i oleju to nie zwracaj na to uwagi
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
felga kox
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Żeby nie było to coś się reza w aucie wpadł jeden z elementów pakietu oświetlenia (dla mnie najważniejszy ) Kosztowało mnie to ~ 5 zł - 2 diody, 2 oporniki, 40cm kabelka i dwie wsówki + lutownica, wiertarka, wiertło 5 i 20 min roboty
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B7] mój nowy zakup A4 b7 2007 2.0TDI DPF 170KM full opcja (oprócz skóry;-P )
Ładne autko, wyposażenie takie by mi się przydało P.S. zasłaniaj tablice rej. na zdjęciach- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Audi Quattro Commercial - YouTube ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------- Moje Audi A4 2.5tdi/ BAU 2004r. - Quattro
Zdjęcia poprosimy- B6 DIVISION
- [ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
230k km i z tyłu wymieniłem własnie, napęd quattro- A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
poszło, 167- B6 DIVISION
Panowie, po odpaleniu auta na climatronicu zapala mi się econ, ale jak tylko przejadę pare metrów wyłącza sie i wszystko działa, czym to może być spowodowane?- [ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
AIR?- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Również polecam film "SĘP" - jednak można zrobic dobry polski film- Hobbit
dla mnie film mega , ani chwili się nie nudziłem i te prawie 3 godziny w kinie śmignęły mi momentalnie... czekam z niecierpliwością na kolejną część- Spotkania na drodze
Dokładnie to auto Robi wrażenie łiii tam taka tam padaka A teraz moja kolej: Wczoraj (niedziela) 16.12.2012 ok. godz. 18-19, W-wa, stacja BP przy ul. Kopińskiej, czarny sedan B6, tabl. rej. WSC ... ramki klubowe. Kolega wsiadał do autka a ja się na niego gapiłem, miałem machnąć ręką ale... nie wyszło Wyrzucałem coś do śmieci a potem wsiadałem do CC Chyba zauważyłeś że jakiś człek się gapi Pozdr To ja byłem na tej stacji Zamyślony byłem, bo chwile wcześniej RS4 B7 w szarym kolorze zajechał Pozdro- A4 b7 1.8t
a kto powiedział że jest na sprzedaż ? oj jozek czepiasz się nie wytrzeźwiałem jeszcze po swoim ślubie i zastanawiam się co zrobiłem- A4 b7 1.8t
- [Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
a mi BURN- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Piękne autko- Problem z odpalaniem na mrozie
jaki olej lejesz do auta?- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
o dzięki Kowi - [ALL B7] mój nowy zakup A4 b7 2007 2.0TDI DPF 170KM full opcja (oprócz skóry;-P )