Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. a może sam moduł założysz i bedzie jak w b7? tak to wygląda u mnie
  2. Kolego, wymień przetwornicę, kup oryginalne żarniki i zapomnij o problemie nie kastruj swojego auto z powodu braku pieniędzy, xenon to za***ista rzecz w aucie
  3. zmienić warsztat to napewno
  4. daj zdjęcia środka, bo na zewnątrz tego S-line nie widzę
  5. vdm odpowiedział(a) na ROBUŚ24 temat w 1.6
    Silnik ALT i wszystko jasne Co do problemu autora, jeżeli nie ubywa płynu i oleju to nie zwracaj na to uwagi
  6. felga kox
  7. Żeby nie było to coś się reza w aucie wpadł jeden z elementów pakietu oświetlenia (dla mnie najważniejszy ) Kosztowało mnie to ~ 5 zł - 2 diody, 2 oporniki, 40cm kabelka i dwie wsówki + lutownica, wiertarka, wiertło 5 i 20 min roboty
  8. Ładne autko, wyposażenie takie by mi się przydało P.S. zasłaniaj tablice rej. na zdjęciach
  9. Audi Quattro Commercial - YouTube ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------
  10. Zdjęcia poprosimy
  11. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    62 pkt negatywny
  12. 230k km i z tyłu wymieniłem własnie, napęd quattro
  13. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, po odpaleniu auta na climatronicu zapala mi się econ, ale jak tylko przejadę pare metrów wyłącza sie i wszystko działa, czym to może być spowodowane?
  14. Również polecam film "SĘP" - jednak można zrobic dobry polski film
  15. vdm odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    dla mnie film mega , ani chwili się nie nudziłem i te prawie 3 godziny w kinie śmignęły mi momentalnie... czekam z niecierpliwością na kolejną część
  16. Dokładnie to auto Robi wrażenie łiii tam taka tam padaka A teraz moja kolej: Wczoraj (niedziela) 16.12.2012 ok. godz. 18-19, W-wa, stacja BP przy ul. Kopińskiej, czarny sedan B6, tabl. rej. WSC ... ramki klubowe. Kolega wsiadał do autka a ja się na niego gapiłem, miałem machnąć ręką ale... nie wyszło Wyrzucałem coś do śmieci a potem wsiadałem do CC Chyba zauważyłeś że jakiś człek się gapi Pozdr To ja byłem na tej stacji Zamyślony byłem, bo chwile wcześniej RS4 B7 w szarym kolorze zajechał Pozdro
  17. vdm odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    a kto powiedział że jest na sprzedaż ? oj jozek czepiasz się nie wytrzeźwiałem jeszcze po swoim ślubie i zastanawiam się co zrobiłem
  18. vdm odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    jaka cena za to autko?
  19. jaki olej lejesz do auta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.