Treść opublikowana przez vdm
-
B6 DIVISION
jozin ile w tym swoim bombolocie masz nalatane?
-
Wasze przebiegi benzynowców
Długo jeździsz na tym oleju?
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
no i tu się z Tobą zgodzę, tylko i wyłącznie dzięki quattro ta marka była i jest w stanie odróżnić się i wypromować na tle innych marek, choć obecnie uważam, że konkurencja uciekła z wieloma rozwiązaniami i atrakcyjniejszymi cenami
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
dla mnie b6 i b7 są jak oryginalne dżinsy. Same w sobie nudne i staromodne, ale na fajnej d*pie i perfekcyjnie dopasowane robią konkretną robotę
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
no to gratuluje cierpliwości i fajnie, ze udało się praktycznie wykonać najlepszy mod w Audi
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
i jak operacja Q udała się?
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
kolego, wywaliło uszczelkę i masz bagno w silniku trzeba zdjąć głowicę i dać do sprawdzenia, jak ok to planowanie, ja bym od razu liznął gniazda zaworowe + nowe komplety, nowy termostat, sprawdzić pompę wody, wypłukać układ chłodzący, złożyć wszystko do kupy i jeździć dalej
-
Rasowy dźwięk silnika, jak?
Mi to Poldkiem zalatuje
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
wygląda mi to na jakiś ślizg może z poliamidu
-
B6 DIVISION
siemasz, nareszcie piątek
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
zazdroszczę odwagi jazdy na takiej glebie za***iście się zgrały te felgi z całym autem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja jak kupowałem m tech-a LII, to mi sprzedawca powiedział, że Teddy to tylko dla prawdziwej blondynki by polecił Co do anteny ja mam ML-145 i z tym m techem dla nie wymagających cudów fajnie chodzi
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
ładuj jeszcze czarne bixy
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ciekawe jakie koszta, sledze temat
-
1.6 do miasta?
1.8T słabo jeździ więc nie myśl o 1.6
-
Uchwyt na napoje
znowu u mnie non stop coś siedzi w uchwycie, jak nie energetyk to cola, woda, lipton nawet ostatnio moja żona kubusia bananowego tam wsadziła
-
Problem z otwarciem drzwi kierowcy
Witam, z problemem udałem się do fachowca, który bez problemu się z tym uporał. Cały mechanizm odpowiedzialny za otwieranie zamka był uwalony, to znaczy trybiki były już totalnie zjechane. Pomogła wymiana na nowy, a że go nie miał na stanie zaadoptował z golfa V , dodatkowo wymienił linkę klamki bo była na wykończeniu i wszystko działa jak w zegarku Jeżeli ktoś szuka speca od zamków, stacyjek itp. to mogę gościa polecić
-
1.8T czy 3.0?
jeżeli masz sprawdzone 1.8T to załóż do niego quattro i będziesz na pewno zadowolony ja szukając brałem tak jak ty 3.0 i 1.8T na celownik, kupiłem auto w najlepszym stanie. Szczerze jednak przesiadłbym się na 3.0 zobaczyć jak się v6 jeździ co do technicznych spraw, moim zdaniem 3.0 jest ;lepsze pod względem bezawaryjności
-
Felgi z a4 b5 do a4 b6
zależy jeszcze jaką masz wielkość hebli, ale w 1.6 raczej nie będzie problemów i 15' wciśniesz
-
Płyn zimowy z intermarche .
z płynami do szyb jest jak z wódką, jak wchodzi na rynek to robi robotę, a później kupujesz z przyzwyczajenia
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.8T Quattro BFB 256tyś km od 50tyś na gazie
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
no to git tylko zmień silnik w profilu
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
dobry wariat jesteś
-
Głuche puknięcia z tylnego zawieszenia, quattro.
Obserwuję temat, bo może się kiedyś przydać
-
Problem z otwarciem drzwi kierowcy
Niestety nie rozwiązałem problemu, nikt nie chce sie w to bawić. Może moduł w drzwiach, tak mi podpowiada znajomy mechanik... Narazie nawet nie mam czasu sie z tym bawić, ale przed zimą wypada to zrobić