Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozin ile w tym swoim bombolocie masz nalatane?
  2. Długo jeździsz na tym oleju?
  3. no i tu się z Tobą zgodzę, tylko i wyłącznie dzięki quattro ta marka była i jest w stanie odróżnić się i wypromować na tle innych marek, choć obecnie uważam, że konkurencja uciekła z wieloma rozwiązaniami i atrakcyjniejszymi cenami
  4. dla mnie b6 i b7 są jak oryginalne dżinsy. Same w sobie nudne i staromodne, ale na fajnej d*pie i perfekcyjnie dopasowane robią konkretną robotę
  5. no to gratuluje cierpliwości i fajnie, ze udało się praktycznie wykonać najlepszy mod w Audi
  6. vdm odpowiedział(a) na mjkoto temat w 1.8T
    kolego, wywaliło uszczelkę i masz bagno w silniku trzeba zdjąć głowicę i dać do sprawdzenia, jak ok to planowanie, ja bym od razu liznął gniazda zaworowe + nowe komplety, nowy termostat, sprawdzić pompę wody, wypłukać układ chłodzący, złożyć wszystko do kupy i jeździć dalej
  7. Mi to Poldkiem zalatuje
  8. wygląda mi to na jakiś ślizg może z poliamidu
  9. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemasz, nareszcie piątek
  10. zazdroszczę odwagi jazdy na takiej glebie za***iście się zgrały te felgi z całym autem
  11. ja jak kupowałem m tech-a LII, to mi sprzedawca powiedział, że Teddy to tylko dla prawdziwej blondynki by polecił Co do anteny ja mam ML-145 i z tym m techem dla nie wymagających cudów fajnie chodzi
  12. ładuj jeszcze czarne bixy
  13. Ciekawe jakie koszta, sledze temat
  14. vdm odpowiedział(a) na vi7o86 temat w 1.6
    1.8T słabo jeździ więc nie myśl o 1.6
  15. znowu u mnie non stop coś siedzi w uchwycie, jak nie energetyk to cola, woda, lipton nawet ostatnio moja żona kubusia bananowego tam wsadziła
  16. Witam, z problemem udałem się do fachowca, który bez problemu się z tym uporał. Cały mechanizm odpowiedzialny za otwieranie zamka był uwalony, to znaczy trybiki były już totalnie zjechane. Pomogła wymiana na nowy, a że go nie miał na stanie zaadoptował z golfa V , dodatkowo wymienił linkę klamki bo była na wykończeniu i wszystko działa jak w zegarku Jeżeli ktoś szuka speca od zamków, stacyjek itp. to mogę gościa polecić
  17. vdm odpowiedział(a) na abc77 temat w 1.8T
    jeżeli masz sprawdzone 1.8T to załóż do niego quattro i będziesz na pewno zadowolony ja szukając brałem tak jak ty 3.0 i 1.8T na celownik, kupiłem auto w najlepszym stanie. Szczerze jednak przesiadłbym się na 3.0 zobaczyć jak się v6 jeździ co do technicznych spraw, moim zdaniem 3.0 jest ;lepsze pod względem bezawaryjności
  18. zależy jeszcze jaką masz wielkość hebli, ale w 1.6 raczej nie będzie problemów i 15' wciśniesz
  19. z płynami do szyb jest jak z wódką, jak wchodzi na rynek to robi robotę, a później kupujesz z przyzwyczajenia
  20. 1.8T Quattro BFB 256tyś km od 50tyś na gazie
  21. no to git tylko zmień silnik w profilu
  22. dobry wariat jesteś
  23. Obserwuję temat, bo może się kiedyś przydać
  24. Niestety nie rozwiązałem problemu, nikt nie chce sie w to bawić. Może moduł w drzwiach, tak mi podpowiada znajomy mechanik... Narazie nawet nie mam czasu sie z tym bawić, ale przed zimą wypada to zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.