Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. który lvl?
  2. super b5, ma wszystko czego człowiek zapragnie
  3. ja też gram, nick: voodoodoom teraz spadłem do Silver V
  4. dokładnie, quattro daje bezpieczeństwo na naszych fatalnych drogach, zwłaszcza w zimę
  5. Wymieniałem skrzynie, bo na poprzedniej łożyska zaczęły wyć jak w starym czołgu , koszt używanej skrzyni 550zł + wymiana na nowym sprzęgle i oleju 1300 zł
  6. vdm odpowiedział(a) na franekv6 temat w 1.8T
    może turbo, może uszczelniacze, nie wiem i za mała ilość żebym sobie głowę zawracał szukaniem
  7. Bo do jazdy potrzebny jest moment, a konie potrzebne są do sprzedania auta
  8. vdm odpowiedział(a) na franekv6 temat w 1.8T
    mam takowy kręcony pod 190 koni, przebieg 246 tyś km, przez rok przejechałem prawie 40 tyś na gazie, w silniku wymieniłem cewki, termostat, czujnik cieczy, rozrząd od wymiany do wymiany oleju, musze dolać od 0,5-0,8l oleju, Polecam w 100%, silnik bajka
  9. Ostanio tankowałem obok takiego na BP i robi wrażenie, zszokowało mnie jak litr oleju wlał na raz do silnika wracając do tematu, to bym jakiegoś Lexusa ISa przygarnął, ewentualnie GSa 350 AWD
  10. rav85 tylko z tyłu silnika jest jeszcze łańcuch i napinacz pod pokrywą zaworów
  11. powodzenia z walką o odszkodowanie miałem podobną sytuację http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/sprawca-uciekl-numery-240229/
  12. skrzynia wymieniona, olej zmieniony i jak na razie jest dobrze pozdrawiam
  13. Witam, zauważyłem wyciek z maglownicy w tym miejscu. Czy można tam wymienić jakieś uszczelnienie? jeżeli tak to jaki jest nr pozdrawiam
  14. Zadzwoń do tego gościa 514 -344 -304, ma on dużo skrzyń i ogólnie częsci do naszych A4 jak ma to powiedz, że jesteś z forum A4 i tam się o nim dowiedziałeś
  15. Dobra baza do modów lampy rzecz gustu ogólnie fajna bo ma quattro, daj fotki wnętrza
  16. Podobno ważne jest oznaczenie skrzyni, ja mam GDU i taką kupiłem, za stosunkowo małą kasę i z miesięczną gwarancją. Dodatkowo nie wyjęli czujnika prędkości, wysprzęglika, nawet oleju nie spuścili .
  17. Sprawdzę po wymianie na tą co kupiłem
  18. Niestety, odgłos dobiega ewidentnie ze skrzyni biegów. Z dnia na dzień hałas się nasila - dodatkowo słychać terkotanie Będzie ściągana i zobaczymy co tam się uwaliło ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- Panowie mam skrzynie GDU (5 biegów, quattro), jakie zamiennie pasują do mojego auta? I drugie pytanie co to za oznaczenie ETT obok oznaczenia skrzyni GDU na wlepce? ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- i czy ta skrzynia podejdzie? Audi A4 b6 skrzynia biegów QUATTRO FTZ GDU Radom (3177251899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 20:41 ---------- Widzę, że temat ostro się rowizja ale w dziale nasze klasowiczki itp. Kupiłem tą skrzynie o oznaczeniu GDU, teraz tylko zmiana i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro
  19. Witam, Problemem jest A4 B6 1.8T Quattro Sedan. Od kilku dni słyszę hałas podczas jazdy . Jest to takie jakby "głuche wycie" podobne do "dzwięku jaki wydaje TIR kiedy go wyprzedzamy" prawdopodobnie dobiegające z jednego z elementów układu napędowego. Zaczyna być słyszalne od prędkości ~30-40km/h i zwiększa się razem z rozwijaną prędkością, niezależnie czy jadę na luzie, biegu, skręcam czy hamuje, jest cały czas. Opony nie są wyząbkowane, poza tym wiem jaki odgłos wydają takowe. Dodatkowo podczas jazdy kiedy dociskam drążek zmiany biegów przykładowo na 3cim biegu, ten objaw jest momentalnie na niego przenoszony i w kabinie mocno słychać "wycie":kwasny: Może mieliście podobne objawy i wiecie co to może być?
  20. wymieniłem czujnik (250 zł) i już wszystko działa
  21. o dokładnie taki jak ja mam. Mechanior zamówił w serwisie bo nie ma zamienników, jutro będzie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
  22. witam, mam problem bo u mnie czujnik jaki siedzi w aucie ma nr 8z0959126, w intercarsie nie ma takiego a zamiennik który przyszedł (zamówiony) jest zupełnie inny. Co lepsze szukaliśmy z mechanikiem po wyglądzie takiego czujnika w katalogu online intercarsu i kibel, nie ma takiego. Czy istnieje możliwość, że tylko w ASO go dostanę? - na stronie Gajosa nie ma takiej pozycji jeżeli tak, to może wiecie ile kosztuje? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.