Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Konkretna Co się ze skrzynią stało?
  2. macie może namiar gdzie w okolicy warszawy robią takie wymiany podpory razem z wyważaniem w rozsądnych pieniądzach? ewentualnie gdzie kupić taką podporę?
  3. sprawdzić geometrię i będzie wiadomo czy warto się nią zainteresować
  4. Również polecam Wilk'a , konkretny film
  5. ok, pytam bo szukam przyczyny dźwięku tak jakby bicia przy prędkości 60-100 km/h, ciężko zlokalizować skąd dochodzi sprawdziłem koła, tarcze, wymieniłem łożysko w kole i przegub (wydawało mi się, że to prawe przednie koło), a możliwe, że to wał/podpora. przebieg prawie 270k km więc wszystko jest możliwe
  6. A możesz powiedzieć jakie są objawy padającej podpory wału?
  7. vdm odpowiedział(a) na vdm temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale ten no frosty tylko na część zamrażania taki semi-nofrost. ok dzięki, mimo wszystko mamy ograniczony budżet, więc nic innego raczej nie wchodzi w grę, najważniejsze to ma być cicha, a tą podobno polecają
  8. vdm odpowiedział(a) na vdm temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok, dzięki za podpowiedź, Chyba "integra" wygra, jednak ładniej się prezentuje AMM25BI + EBI8562 tak jak radzisz Co do lodówki to niby posiada system NO FROST
  9. vdm odpowiedział(a) na vdm temat w Lifestyle i Hydepark
    o za***iście, o takie info chodzi mi
  10. vdm opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, Jesteśmy na etapie kupna całego agd do kuchni Potrzebuję pod zabudowę: Płytę indukcyjną Piekarnik mikrofalę lodówkę pralkę zmywarkę Wstępnie znaleźliśmy to co nas interesuje, w kwocie jaką dysponujemy (6500zł) piekarnik AMICA EBF 7541 AA kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF płyta indukcyjna Amica PI6512TK zmywarka Bosch SMV40D40EU pralka Beko WMI 71242 lodówka Electrolux 2800BOW Czy macie może jakieś doświadczenie z wymienionym powyżej sprzęcie i macie inne propozycje, lub zajmujecie się sprzedażą i z chęcią byście nas obsłużyli? Pozdro
  11. Śliczna jest Nosbowy RS mi się przypomina
  12. no to lipa, bo 1,5 roku temu wymieniałem go a ten drugi jakie ma oznaczenie?
  13. Witam, Mam problem z odpaleniem zimnego silnika, Błąd w ECU: 16500 - P0116 Czujnik temperatury płynu chłodzącego - usterka zakresu działania - G62 Pytanie, czy to jest ten czujnik 4 biegunowy z tyłu bloku, czy 2 biegunowy w chłodnicy?
  14. Logi zrobiłeś? Jakieś błędy w ECU?
  15. BP z powodu PayBack Orlen
  16. zakładaj gaz, ja przy przebiegu 206k km założyłem, a teraz mam 260k km i kupę kasy oszczędzonej
  17. kolega ma nexen'y w mondziaku i sobie chwali
  18. Już zamawiam znaczki
  19. przynajmniej nie był spawany z dwóch sztuk
  20. sprawdzę, dzięki za podpowiedź na forum passata gość miał te same objawy Dziwne objawy przegubu wewnętrznego tu inny przeguby wewnetrzne i jeszcze jeden przypadek Volkswagen Touran | czy to przegub wewntrzny??? | VOLKSWAGEN Forum tak więc w tym tygodniu wpadam do mechanika, demontaż, na stół i zobaczymy czy to przegub wewnętrzny
  21. Nie ma różnicy w dźwięku skrecajac podczas jazdy, raczej to nie łożysko
  22. Musialem sprawdzic co to quattro W skrzyni padlo lozysko, a ze znalazlem na allegro skrzynie o tym samym oznaczeniu za 550 zl to jest juz w aucie od ponad pol roku. Olej + sprzeglo wymienione, w dyfrze olej tez wymieniony, tylko dwumasy nie ruszalem bo ponoc byla ok. Od jakiegos czasu, moze 2 miesiecy cos lekko slyszalem, ale tak jak pisalem, myslalem ze to problem z oponami letnimi, a tu ZONK na zimowych elegancko slychac Moze to znowu skrzynia, albo podpora walu? Ale mam wrazenie ze to od kola lewego przedniego idzie :eusathink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Muszę sprawdzić dokładnie tarcze i klocki bo właśnie wróciłem ze wawy i po drodze zapaliła się kontrolka od układu hamulcowego. Moze tarcza ma bicie, albo cos innego ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 21:09 ---------- Sprawdziłem tarcze i klocki, podmieniłem koła i nic. Pany, jakie są objawy padającego przegubu wewnętrznego, bo mój mechanik właśnie to obstawia?
  23. W Sochaczewie tyle śniegu??????? Dokładnie, sypie coraz mocniej
  24. I cały czas sypie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.