Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. zdejmij te plastiki z felg chociaż
  2. vdm odpowiedział(a) na martiborki temat w 1.8
    jak dla mnie to problem masz z cewkami, nic nie zapisało się w ECU?
  3. Konkretne mody Wygląda perfekcyjnie
  4. Fajna zadbana b5
  5. zakładaj 205/55/16 i będzie git, masz quattro
  6. bo masz pewnie te felgi z A4 B8 tam jest większy otwór centrujący
  7. Dokładnie tak, Auto jest konkretne Śledziłem projekt nosbowego RSa i twój jest równie za***isty jedno co bym zmienił w twoim projekcie to kolor na daytone albo blue, tego jej do mojego (zaznaczam mojego) ideału brakuje
  8. wystarczy, że gdzieś podałeś nr tel, np. w umowie i zaznaczyłeś "zgadzam się na przetwarzanie ..." twoja tożsamość została sprzedana - będą dzwonić do bólu
  9. łożysko, przegub, wał, tarcze hamulcowe
  10. Panowie, dołączę się do tematu, Pojawił się podobny problem co u kolegi, tylko u mnie praktycznie nie schodzi z obrotów (np. trzyma 2k aż dodam gazu) albo robi to bardzo wolno, obstawiam że DV się zesrał, czy mam rację? Robiłem adaptację przepustnicy i nic to nie dało. Błędy mam na drugim kompie, to mogę jak coś później wkleić, ale chodziło o nie osiągnięcie wymaganych obrotów silnika na biegu jałowym i jeszcze jeden, czysto związany z obrotami. Pozdro
  11. vdm odpowiedział(a) na pastaldo temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja mam ten model Plecak miejski Passat 20 4F czarno-czerwony | Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Sportowe Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Szkolne | Sklep Sportowy PRESTO ---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- Teraz zobaczyłem, że ten sam wkleił MAJKI
  12. vdm odpowiedział(a) na pastaldo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też mam teraz 4F i jak na cenę to jakość super
  13. Pozytywne swiry z was
  14. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja na wspinaczke integracyjna bym ich jeszcze raz wyslal i podwyzki dal A Nawałka, no coz ktos musi oberwac za tych gamoni...
  15. No jedna skrzynie zajechalem i felge pogialem
  16. Wlasnie, tylko minimalnie go slychac na luzie, ale pod obciazeniem w calej okazalosci
  17. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema elita, Mam taki przypadek, jak mozecie to podpowiedzcie co to moze byc? http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/quattro-to-przegub-304972/
  18. Nie mozna bez konkretnej rzezby
  19. Witam, Mam maly wqrw... Probem, Podczas jazdy na 3,4,5 biegu podczas przyspieszania i hamowania na biegu slychac gluchy cykliczny halas ktory wraz z predkoscia zwieksza czestotliwosc. Wrzucajac na luz wydaje mi sie, ze prawie tego nie slychac, tak samo jak utrzymuje stala predkosc ten glos cichnie Waszym zdaniem czy moze to byc probem z przegubem ze pod obciazeniem zaczyna halasowac? Pozdro ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- A zaznaczam, ze po wymianie na zimowki slychac bardziej niz na letnich kolach (na letnich cos slyszalem, ale mysalem ze to moze opony juz sa do du...y)
  20. Ciekaw jestem, czy przód nie będzie uciekał na ostrych łukach ale w sumie pisałeś wcześniej, że to nie będzie auto na tor, tylko only for fun BTW Pięknie teraz wygląda
  21. ważyłeś może obecne R4 i jego następcę V10?
  22. no i git, masz nauczkę ty i ten gościu aby być ostrożnym w każdej sytuacji Super, że sprawa została zakończona i że gościu trafił na takiego wartościowego człowieka jak ty. Pozdro
  23. byliśmy na tym filmie Polecam
  24. nie wiem, nie znam się miałem dwie be pięć pewnego razu byłem w górach na nartach, męcząc się z wjechaniem pod pensjonat zobaczyłem szybko zbliżający się obiekt było to b5 przed liftem 1,9TDI w Quattro moje oczy zaobserwowały jak sobie radzi z ciężkimi warunkami i wtedy oświeciło mnie, że nie mam tego co najpiękniejsze w Audi Po roku, już miałem .... i mam do teraz nie ledy nie duże grile nie inne pierdoły tylko Quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.