Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Witam, Dzisiejszego dnia zaskoczył mnie jęk pompy wspomagania spowodowany brakiem płynu Prawdopodobnie to maglownica puszcza płyn, co stwierdze na 100% we wtorek, ale po uzupełnieniu jest narazie ok. I teraz pytanie, gdzie zregenerować mojego magla lub podmienić na zregenerowany? Dzwoniłem do nich: MAGLOWNICA - Łódź: Regeneracja przekładni kierowniczych. Regeneracja maglownic i pomp wspomagania.MAGLOWNICE Do B6: demontaż + montaż + maglownica regenerowana + nowe gumy + płyn + zbieżność + zostawienie swojej w rozliczeniu to koszt 900 zł Czy macie jakieś polecone zakłady na terenie Łodzi lub Warszawy, które zrobią to porządnie, chodzi oczywiście o kompleksową usługę w ciągu 1 dnia?
  2. Podejdź do niego z dziewczyną i powiedz, że jak jeszcze raz będzie się do niej sadził to mu tak wpier...lisz, że moment wytrzeźwieje jeżeli to nie pomoże to mu wpier..ol, 22 latek na Policję nie zgłosi
  3. a tak 1BE na 17"
  4. Powiem tak, marzy mi się taka A6 i mojej kobiecie też mam propozycję możemy się zamienić, ja dam ci b6 i zamontuje tyle LEDów ile będzie chciała a ty mi oddasz C6
  5. Ładna sztuka, ktoś włożył sporo kasy i pracy w to auto. Pewnie i silnik dopieszczony jak i reszta auta Pozdro
  6. chyba musze się wybrać, bo nigdy jeszcze nie byłem, a myśli mi chdzą po głowie tylko jak to jest z tatuażami, czy one w czymś przeszkadzają?
  7. Projekt d*pę urywa
  8. ja tak jeździłem i było ok
  9. jesli nie zmieniałes to seryjnie masz 312:wink: o chyba masz rację
  10. o ile dobrze myśle, to chyba ja mam 320 w swojej 1.8TQ i te "biedronki" na lato + stal 16" zima
  11. a alu 16" potocznie zwane "biedronki" nie wejdą pod tarczę 320mm?
  12. najlepszym wyjściem będzie kupić komplet oryg. felg stalowych do twojego auta, a tych się pozbyć
  13. mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto
  14. ładnie wyszło, modzone coś było? jaki przebieg auta?
  15. A tak 1BE przy 17' <br /><br />
  16. 1BE
  17. vdm odpowiedział(a) na D4V3 temat w Audi A6/S6/RS6
    no furka KOX możesz napisać na PW w przybliżeniu ile kosztowała?
  18. pewnie w środku skończył się podtlenek i przez rureczki nic już nie szło dopalacza do icka
  19. w progu, przy prawym tylnym nadkolu taka pucha
  20. PB nie BP, sprawdź filtr paliwa, świece, cewkę, kable, akumulator. Wilgoć w powietrzu to pojawiają się problemy
  21. ubywa płynu?
  22. Ładne autko, mam sentyment do B5 w TDI
  23. Piękne autko, z hardtopem robi przeciąg
  24. Tapicerka 2din Kierownica z pakietu S Podswietlane kratki (pakiet swiatlo) Zegary z pelnym fisem Panel na 4 szyby elektryczne Itp
  25. Pozdrowienia dla kierownika zielonego sedana b5 rej LOP... widzianego w bluecity Czesto tam widze jeszcze czarnego avanta b6 z ramkami klubowymi . Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.