Treść opublikowana przez vdm
-
Regeneracja maglownicy, gdzie? Łódź, Warszawa
Witam, Dzisiejszego dnia zaskoczył mnie jęk pompy wspomagania spowodowany brakiem płynu Prawdopodobnie to maglownica puszcza płyn, co stwierdze na 100% we wtorek, ale po uzupełnieniu jest narazie ok. I teraz pytanie, gdzie zregenerować mojego magla lub podmienić na zregenerowany? Dzwoniłem do nich: MAGLOWNICA - Łódź: Regeneracja przekładni kierowniczych. Regeneracja maglownic i pomp wspomagania.MAGLOWNICE Do B6: demontaż + montaż + maglownica regenerowana + nowe gumy + płyn + zbieżność + zostawienie swojej w rozliczeniu to koszt 900 zł Czy macie jakieś polecone zakłady na terenie Łodzi lub Warszawy, które zrobią to porządnie, chodzi oczywiście o kompleksową usługę w ciągu 1 dnia?
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
Podejdź do niego z dziewczyną i powiedz, że jak jeszcze raz będzie się do niej sadził to mu tak wpier...lisz, że moment wytrzeźwieje jeżeli to nie pomoże to mu wpier..ol, 22 latek na Policję nie zgłosi
-
17" a 18" na 1be.
a tak 1BE na 17"
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
Powiem tak, marzy mi się taka A6 i mojej kobiecie też mam propozycję możemy się zamienić, ja dam ci b6 i zamontuje tyle LEDów ile będzie chciała a ty mi oddasz C6
-
Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
Ładna sztuka, ktoś włożył sporo kasy i pracy w to auto. Pewnie i silnik dopieszczony jak i reszta auta Pozdro
-
Honorowe krwiodawstwo
chyba musze się wybrać, bo nigdy jeszcze nie byłem, a myśli mi chdzą po głowie tylko jak to jest z tatuażami, czy one w czymś przeszkadzają?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Projekt d*pę urywa
-
sportowe zawieszenie
ja tak jeździłem i było ok
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
jesli nie zmieniałes to seryjnie masz 312:wink: o chyba masz rację
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
o ile dobrze myśle, to chyba ja mam 320 w swojej 1.8TQ i te "biedronki" na lato + stal 16" zima
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
a alu 16" potocznie zwane "biedronki" nie wejdą pod tarczę 320mm?
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
najlepszym wyjściem będzie kupić komplet oryg. felg stalowych do twojego auta, a tych się pozbyć
-
Spotkania na drodze
mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto
-
A4 B6 AVJ 1,8T 150PS manual FWD MOD by RPERFORMANCE
ładnie wyszło, modzone coś było? jaki przebieg auta?
-
sportowe zawieszenie
A tak 1BE przy 17' <br /><br />
- sportowe zawieszenie
-
A6 C5 2.7 BiT
no furka KOX możesz napisać na PW w przybliżeniu ile kosztowała?
-
Sterownik pompy wtryskowej - usuniecie go i powrot do oryginalu.
pewnie w środku skończył się podtlenek i przez rureczki nic już nie szło dopalacza do icka
-
Zalewa na BP problem z odpaleniem
w progu, przy prawym tylnym nadkolu taka pucha
-
Zalewa na BP problem z odpaleniem
PB nie BP, sprawdź filtr paliwa, świece, cewkę, kable, akumulator. Wilgoć w powietrzu to pojawiają się problemy
-
Ciśnienie w ukladzie chlodzenia
ubywa płynu?
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
Ładne autko, mam sentyment do B5 w TDI
-
Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r
Piękne autko, z hardtopem robi przeciąg
-
Drogie czesci z wnetrza
Tapicerka 2din Kierownica z pakietu S Podswietlane kratki (pakiet swiatlo) Zegary z pelnym fisem Panel na 4 szyby elektryczne Itp
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika zielonego sedana b5 rej LOP... widzianego w bluecity Czesto tam widze jeszcze czarnego avanta b6 z ramkami klubowymi . Pozdro