Treść opublikowana przez vdm
-
Po odłączeniu akumulatora nie działa gaz.
pewnie bezpiecznik
-
Jaki koszt malowania dokładek?
a wysyłka ile wyjdzie?
-
numer włacznika DRL + CLH
Jak w temacie, możecie podać mi numer włącznika DRL + CLH, który występował w B7? Jak cena jest tego w ASO? , bo pamiętam, że gdzieś widziałem na forum ale nie mogę znaleźć
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
ja też założyłem, wszystko działa jak powinno. mam ori xenon
-
Wybór CB radia :)
Dobra, po przeanalizowaniu kilku stron tego wątku, wiem że nic nie wiem na weekendowe wypady warto będzie wydać 400 zł na coś takiego jak Teddy II + Sirio ML145? Co innego mogę w tej kasie kupić nowego, w miarę przyjemnego w użytkowaniu?
-
Polecane opony letnie
Pomyśl o Bridgestone Potenza, zrobiłem 2 tyś km i wrażenia mega pozytywne W miarę ciche, bardzo dobre własności jezdne na suchym jak i mokrym podłożu, indeks prędkości 270km/h (osobiście sprawdziłem do 240km/h i bardzo pewnie czułem swoje auto), dosyć twardawe co dla mnie jest zaletą
-
Zle wymieniony rozrzad-co byscie zrobili
Popieram, bo nic innego nie wywalczysz... Jakiego auta dotyczy sprawa? Jaki silnik?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam
-
Piłka nożna
W wawie jest za***iście
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Wstępnego klienta mam na twoje auto
-
Spotkania na drodze
to ja bylem:) Ja chyba też Ciebie widziałem, w Ożarowie, B6tką jechalem i mrygnąłeś mi awaryjnymi.
-
Piłka nożna
Ogólnie byłem na Ukrainie 2 razy autem, tylko nie we Lwowie i tego się najbardziej obawiam . Hrywien trochę się zakupi co by ułatwić sobię podróż. Najbardziej obawiam się o auto, a w sieci o informacji o parkingach jest jedo wielkie g...o.
-
Piłka nożna
Mam bilety na Niemcy-Dania na Niedzielę Był ktoś z was we Lwowie na meczu? Chodzi mi jak z parkowaniem auta? Gdzie najbezpieczniej jest zaparkować auto? Jakieś uwagi szczególne? Ile godzin wcześniej być pod stadionem? Co mogę, a czego nie mogę wnieść na stadion? Pozdro
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Fajne autko i niezły wypas (halogeny, szyby el., climatronic, webasto) jak na 1,6 97 rok , miałem ADP z 95 roku i zaczęła się zabawa z Audi poźniej AVG, teraz BFB Powodzenia w użytkowaniu
-
Bulgotanie na podszybiu
No dodam jesczę, że też zdążyłem wymienić termostat, który po roku padł. Mechanik stwierdził, że termostaty sypią się przy nadmiernym ciś nieniu w układzie - czyli przy padniętej uszczelce
-
Bulgotanie na podszybiu
Układ chłodzenia musi mieć odpowiednie ciśnienie, tak więc po odkręceniu powinno lekko zejść ciśnienie. Bulgotanie przy porannym odpalaniu, najczęściej oznacza zapowietrzony układ chłodzenia, który najczęście jest spowodowany przedostawaniem się spalin do płynu chłodzącego - co oznacza padniętą uszczelkę głowicy, bądź uszkodzoną głowicę ja tak miałem. Na początku małe ubytki płynu przez zbiorniczek wyrównawczy, później wymiana kilku oringów które nie wytrzymały nadmiernego ciśnienia, no i ciągłe bulgotanie za deską rozdzielczą. Widoczne było malutkie uszkodzenie (dosłownie rysa) uszczelki pomiędzy 3 a 4 cylindrem
-
Piłka nożna
Najważniesza była obrona w meczu z Rosją i to ona spisała się wzorowo. Szczęsny czy Tytoń są świetnymi bramkarzami i nie mamy się co martwić. Będzi dobrze, wygramy 3:0. Błaszczykowski walnie jedną i Lewy dwie bramy
-
Płyn, efekt ping ponga po zgaszeniu auta ...
"Wymieniono uszczelkę" - to znaczy planowano głowicę, sprawdzano szczelność, wymieniono uszczelkę, ewentualnie szlifowanie gniazd + kpl nowych zaworów, tak? pytam, bo masz objawy typowe dla padniętej uszczelki/głowicy. 1. nadmierne ciśnienie w układzie chłodzenia, powoduje ubytki płynu chłodzącego 2. utrudnione odpalanie 3. dymienie Sprawdź czy przewody od układu chłodzenia nie są za bardzo twarde, podwiąż butelkę pod zbiorniczkiem wyrównawczym, będziesz wiedział czy wywala płyn przez zbiorniczek.
-
Piłka nożna
Strefa kibica w Stolicy
-
Piłka nożna
kto dzisiaj wybiera się do Strefy Kibica w Stolicy?
-
B6 DIVISION
jozek, tylko smaka robisz i wqr... wypasem ze swojego auta
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
chyba 8 pinowe jest podłączenie
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
jest wszystko i śmiga ja należy, mam w swoim aucie a tu temat http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
kolega z forum sprzedaje po 49 zeta
-
Jaki koszt malowania dokładek?
jak w temacie, jaki jest koszt malowania kpl. dokładek w b6 sedan? jeżeli ktoś z was to robił, napiszcie przybliżoną sumkę