Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. a wysyłka ile wyjdzie?
  2. vdm opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak w temacie, możecie podać mi numer włącznika DRL + CLH, który występował w B7? Jak cena jest tego w ASO? , bo pamiętam, że gdzieś widziałem na forum ale nie mogę znaleźć
  3. ja też założyłem, wszystko działa jak powinno. mam ori xenon
  4. Dobra, po przeanalizowaniu kilku stron tego wątku, wiem że nic nie wiem na weekendowe wypady warto będzie wydać 400 zł na coś takiego jak Teddy II + Sirio ML145? Co innego mogę w tej kasie kupić nowego, w miarę przyjemnego w użytkowaniu?
  5. Pomyśl o Bridgestone Potenza, zrobiłem 2 tyś km i wrażenia mega pozytywne W miarę ciche, bardzo dobre własności jezdne na suchym jak i mokrym podłożu, indeks prędkości 270km/h (osobiście sprawdziłem do 240km/h i bardzo pewnie czułem swoje auto), dosyć twardawe co dla mnie jest zaletą
  6. Popieram, bo nic innego nie wywalczysz... Jakiego auta dotyczy sprawa? Jaki silnik?
  7. Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam
  8. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W wawie jest za***iście
  9. Wstępnego klienta mam na twoje auto
  10. to ja bylem:) Ja chyba też Ciebie widziałem, w Ożarowie, B6tką jechalem i mrygnąłeś mi awaryjnymi.
  11. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogólnie byłem na Ukrainie 2 razy autem, tylko nie we Lwowie i tego się najbardziej obawiam . Hrywien trochę się zakupi co by ułatwić sobię podróż. Najbardziej obawiam się o auto, a w sieci o informacji o parkingach jest jedo wielkie g...o.
  12. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam bilety na Niemcy-Dania na Niedzielę Był ktoś z was we Lwowie na meczu? Chodzi mi jak z parkowaniem auta? Gdzie najbezpieczniej jest zaparkować auto? Jakieś uwagi szczególne? Ile godzin wcześniej być pod stadionem? Co mogę, a czego nie mogę wnieść na stadion? Pozdro
  13. Fajne autko i niezły wypas (halogeny, szyby el., climatronic, webasto) jak na 1,6 97 rok , miałem ADP z 95 roku i zaczęła się zabawa z Audi poźniej AVG, teraz BFB Powodzenia w użytkowaniu
  14. No dodam jesczę, że też zdążyłem wymienić termostat, który po roku padł. Mechanik stwierdził, że termostaty sypią się przy nadmiernym ciś nieniu w układzie - czyli przy padniętej uszczelce
  15. Układ chłodzenia musi mieć odpowiednie ciśnienie, tak więc po odkręceniu powinno lekko zejść ciśnienie. Bulgotanie przy porannym odpalaniu, najczęściej oznacza zapowietrzony układ chłodzenia, który najczęście jest spowodowany przedostawaniem się spalin do płynu chłodzącego - co oznacza padniętą uszczelkę głowicy, bądź uszkodzoną głowicę ja tak miałem. Na początku małe ubytki płynu przez zbiorniczek wyrównawczy, później wymiana kilku oringów które nie wytrzymały nadmiernego ciśnienia, no i ciągłe bulgotanie za deską rozdzielczą. Widoczne było malutkie uszkodzenie (dosłownie rysa) uszczelki pomiędzy 3 a 4 cylindrem
  16. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Najważniesza była obrona w meczu z Rosją i to ona spisała się wzorowo. Szczęsny czy Tytoń są świetnymi bramkarzami i nie mamy się co martwić. Będzi dobrze, wygramy 3:0. Błaszczykowski walnie jedną i Lewy dwie bramy
  17. "Wymieniono uszczelkę" - to znaczy planowano głowicę, sprawdzano szczelność, wymieniono uszczelkę, ewentualnie szlifowanie gniazd + kpl nowych zaworów, tak? pytam, bo masz objawy typowe dla padniętej uszczelki/głowicy. 1. nadmierne ciśnienie w układzie chłodzenia, powoduje ubytki płynu chłodzącego 2. utrudnione odpalanie 3. dymienie Sprawdź czy przewody od układu chłodzenia nie są za bardzo twarde, podwiąż butelkę pod zbiorniczkiem wyrównawczym, będziesz wiedział czy wywala płyn przez zbiorniczek.
  18. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Strefa kibica w Stolicy
  19. vdm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kto dzisiaj wybiera się do Strefy Kibica w Stolicy?
  20. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek, tylko smaka robisz i wqr... wypasem ze swojego auta
  21. chyba 8 pinowe jest podłączenie
  22. jest wszystko i śmiga ja należy, mam w swoim aucie a tu temat http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/
  23. kolega z forum sprzedaje po 49 zeta
  24. jak w temacie, jaki jest koszt malowania kpl. dokładek w b6 sedan? jeżeli ktoś z was to robił, napiszcie przybliżoną sumkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.