Treść opublikowana przez vdm
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Oprócz termostatu, poza normalnymi mankamentami 1.8T to spoko, nufka to nie jest narazie czekam na sprawę o przycierkę, dopiero później pomyśle o boooddddyyyy
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
tak, black classic marcin ty będziesz wiedział, jak sprawdzić wagiem czy termostat mam do wymiany czy tylko czujnik?
-
Logi temperatury
a w takiej sytuacji? temperatura max dochodzi do 75 st. na postoju a w trasie spada do ~55stopni raczej termostat?
-
Logi temperatury
i jak, poprawiło się po wymianie czujnika?
-
Prozba o nr. zaslepka plastikowa za termostatem ?
a masz moze nr tego czujnika?
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
coś takiego dostaniesz od gazownika <br /><br />
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Szkoda ze idzie ocieplenie, bo by sie jeszcze poszalalo
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
I dalej wq...wia
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
ku...wa kupiłeś na za***istym wypasie i będziesz mnie teraz popędzał ogarne to w przyszłym roku
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
co wsadzasz? STAGa, a reszty zabawek nie pamiętam mój dobry znajomy gazownik powiedział, że skomponuje mi dobre graty i będzie śmigać EDIT: Reduktor - KME Silver Zbiornik - BORNECH w kole Komputer - STAG300 Listwa wtryskowa - HANA zielone Wlew gazu w klapce paliwa Śmiga jak na benzynce ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 14:47 ---------- Przejechałem już ponad 20k km i furka ma się dobrze Pany, spytam w swoim wątku: 1. Jak wkładam 1BE to czy ksenony trzeba adaptować, czy tylko ustawić regulacją na kloszach? 2. Jaki mamy termostat, elektroniczny? jaka cena? 3. Jakie cewki są najlepsze (firma)? Pozdro
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja wlasnie wrocilem z wawy, probowalem pojechac na letnich do stolicy ale po 5min jazdy wrocilem do garazu i zmienilem kola na zimowe jazda niesamowita z quattro
-
Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa
opisujesz co i gdzie montowałeś?! myślisz, że na forum tylko uczciwi ludzie siedzą? - Twoja sprawa Patent dobry, przyznaję
-
Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa
a ja ci radzę usunąć tego posta
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja też
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
ja też już czekam na śnieg jak dziecko z podstawówki
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
jak masz opiłki w układzie, to podziękuj za robotę mechanikowi
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
potwierdzam, wchodzi tylko dokręcana
-
Audi contra Passat
a już miałem układać Tarota i odpalić kryształową kulę
-
Klubowe ramki na tablice
http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index21.html
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
czyżby moje Audi na 16" (lato)było jedyne w klubie ? hehe:grin: nie, ja też mam na 16"
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
O, nastepna 1.8TQ Ladna sztuka, sliczny kolor
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
Pierwsze co pomyslalem to pompa wody.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Red bull stratos
ciekawe czy pobił rekord najwyżej puszczonego bąką podczas lotu balonem?