Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem Dzięki wielkie, będzie antyradar i CB na pokładzie, ale wole popytać bo trochę punktów premium już mam
  2. vdm odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Siema, Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm, stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary? Pozdrawiam
  3. Siema, Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm, stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary? Pozdrawiam
  4. moja ADP + GAZ paliła w mieście z klimą do 12l a na trasie min 8-9l gazu
  5. a w tych Z181XE 1,8 16V nie ma czasem problemu z przegrzewaniem komputera sterującego?
  6. vdm odpowiedział(a) na emay temat w Audi A4/S4 B6
    ładna seria, xenon, grzane d*py bezawaryjności
  7. Ja właśnie dzisiaj odbieram od gazownika i mam STAGa zakładanego
  8. podobno 2.2 to kiepskie silniki, mój mechanik stwierdził, że najgorszy silnik w oplu
  9. próbowałeś tym? http://zapiska.pl/
  10. tyle co o notlaufach
  11. Za nie wskazanie sprawcy, z urzędu jest kara do 500zł
  12. mam zestaw Stanley'a i złego słowa nie powiem, oczywiście kupowany w pewnym sklepie a nie na alledrogo. Polecam
  13. bez zdjęcia mogą Ci naskoczyć
  14. Musisz podpiąć VAGa, może coś podpowiedzieć, jak nie masz to podjedź na spota i napewno ktoś Ci pomoże. P.S. Filtr paliwa wymieniałeś?
  15. Dzisiaj furka wstawiona do gazownika będzie tanie upalanie
  16. Chlapacze wywale przebieg 206k km s-line jest niestety w cenie , a do tego muszą być fele 18', zawiecha z -30mm więc koszta się zwiększają drastycznie, a no i s-line lubią ginąć
  17. miałem odwrotną sytuację, założyłem 1BE od przedlifta i przód usiadł mi za mocno. Po oględzinach okazało się, że kołnierz amortyzatora 1BE z przedlifta na którym opiera się sprężyna jest głębszy niż ten od 1BA Polift. Przełożyliśmy kołnierze od amorków 1BA i wszystko było ok, przód zrównał się z tyłem. Ty masz pewnie amorki z płytkim kołnierzem i musisz założyć z głębokim (różnica między tymi kołnierzami w głębokości to o ile dobrze pamiętam ok. 3-4cm) a wtedy zrównasz przód z tyłem
  18. Do 1,9 dci moim zdaniem tylko fullsyntetyk
  19. panowie gdzie kupić kosmetyki dla początkującego myślę o takim zestawie na start, może być? Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner Ouik Clay Deep Crystal Paint Cleaner Deep Crystal Polish Deep Crystal Carnauba Wax ewentualnie co polecacie wywalić, zamienić, dodać do tego zestawu...? kolor auta to czarna perła, muszę trochę odświeżyć auto
  20. vdm odpowiedział(a) na Adrianek20 temat w 2.0
    a jaki jest rocznik twojego auta ?
  21. prawdopodobnie musisz wymienić na nowy, bo wystrzeliły w nim ładunki odpowiedzialne za napinanie pasów w trakcie uderzenia
  22. vdm odpowiedział(a) na Yassu temat w 1.9TDI
    moim zdaniem z 1,9TDI najlepszym wyborem jest AVF seria 131km skrzynia 6
  23. http://www.motor-talk.de/bilder/ausbau-motorabdeckung-1-6-alz-2007-g42172571/bild-8-i204204603.html http://www.ematik.ru/motors/?q=M219246 tu coś znalazłem
  24. jest KOX masz xenon w halo?
  25. vdm odpowiedział(a) na Yassu temat w 1.9TDI
    koszty utrzymania i awaryjność ta sama dla wszystkich 1,9TDI PD Programem możesz sobie podkręcić w okolice 135-140km BKE wyposażony w DPF będzie miał w kodach wyposażenia 7GG a bez DPFu 0GG i w obu wariantach były montowane w B7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.