Treść opublikowana przez vdm
-
Ceny paliwa marzec 2026
W zeszłym roku tankowałem na 3/4 baku pod koniec listopada, w grudniu przyszły mrozy ok -10* jak dobrze pamiętam i paliwo mi zamarzlo... przejechałem jakieś 500m i zaczął się dusić, po chwil zgasł. Holowanie do mechaniora, wymiana filtra paliwa, odpalenie w ciepłym warsztacie i szybko po Ropkę do pełna z Shella. w filtrze paliwa zrobila się galareta no i zonk. Paliwo z LUKOILa :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal dawaj w piz...u te opony, bo jeszcze sprzedaż Ese i będe musiał nowych szukać a tak na marginesie, to i mi tętno wzrosło na samą myśl posiadania takiej ładniutkiej Esy
-
[B6 AWX] - Sprzedane
wykręcałeś na parkingu pod blokiem, na przeciwko Kauflandu, ja jechałem 600-lecia i twoje fele odrazu mi się rzuciły w oczy
-
[ALL B5] Ćwierkający pasek klinowy
w 1,9 AVG można bez ściągania przodu wymienić pasek i napinacz , w AJM chyba też da radę
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Musti widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie: w moim mieście Kolor Felg zdradził odrazu że to twoja fura
-
Ceny paliwa marzec 2026
No to niezły koszmar, obudziłeś się zlany potem A tak chciałem zapytać czy ktoś się orientuje czy podwyżka akcyzy na ON dotyczy tylko Polski ponieważ mieliśmy zaniżoną w stosunku do wymaganej przez UE czy inne kraje też są zobowiązane do jej podwyższenia? Pytam bo juz teraz ON kosztuje w PL więcej niż Pb a podwyższenie akcyzy tylko zwiększy tę różnicę, na niekorzyść ON oczywiście. W innych krajach UE jeśli obowiązuje wyższa akcyza mimo tego ciągle ON jest tańszy( niewiele ale zawsze). Próbuję więc zrozumiec jak to jest, że dobijamy podatkami to tego poziomu jaki mają kraje UE a mimo wszystko ON będzie u nas droższy... do 2018 roku towary w Unii maja miec jednakowa cene akcyza na paliwa i fajki np bedzie podwyzszana stopniowo, aby spoleczenstwo nie doznalo jednorazowego szoku cenowego (wypowiedz pracownika MF dla radiowej trojki wczoraj wieczorem) i oczywiscie za tym idzie pytanie: a kiedy wyrownaja nam zarobki np z Niemcami? Kiedy wyrównają nam zarobki z Niemcami, to wiele firm zagranicznych zamknie swoje oddziały w Polsce. Zwyczajnie przestanie im się to opłacać... a narazie jesteśmy takimi małymi Chińczykami w Europie . Niestety na przykładzie ropy, w polsce wszystko jest od d...py strony, najpierw coś drożeje a później podciągają zarobki...
-
[B6 AWX] - Sprzedane
może przez te felgi?
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Jest dobrze zacnie wyposażona brakuje jeszcze quattro do szczęścia
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wymienisz je w najbliższym czasie
-
MW3
to i ja podam mój nick :gwizdanie: można mnie dopisać voodoodoom [PL] [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:20_________________________________________________i jak panowie gracie coś? :gwizdanie: który stopień już macie? nad jaką bronią pracujecie?
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
Siemasz miałem ten sam dylemat, zdecydowaliśmy jednak zostać w PL. Teraz nie żałuję... Większość naszych bliskich siedzi na wyspach i wcale kolorowo już tak tam nie jest Dobrze mają Ci, którzy wyjechali 4-5 lat temu, teraz rynek pracy w GB zapchany jest ludźmi z całego świata. Braciak, który tam siedzi dosyć długo (4lata), poiwedział "możesz tutaj przyjechać, ale znajdź sobię pierw pracę w PL i dopiero przyleć na gotowo, bo pełno jest ludzi szukających pracy tutaj na miejscu, a jak nic nie ma to wielki płacz i lament. Portugali znowu siedzi mojej kobiety siostra i powiedziała jedno "pracy zero dla młodych ludzi, ponad 30% bezrobocia" Decyzja należy do Ciebie, jeżeli nie masz nic do stracenia to spróbuj ... może Ci się uda.
-
[B5 AJM] Głośny klekot, dymi na biało, ciężko odpala, nierówna praca silnika
To samo mu powiedziałem, tylko on już wstawił go do mechanika, a wiadomo jacy są u nas mechanicy... na temat logów za wiele nie wiedzą Może ktoś się odezwie co miał/ma podobne objawy?[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 09:07_________________________________________________nikt nie ma podobnego problemu? [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:29_________________________________________________już wiadomo, tulejka korbowodu pękła...
-
[ALL] Moja czworka C.D. (RS4 B5)
RS4
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to lipa, bo właśnie ja mam lapka ale za to MW3 mi zaje...iście śmiga
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
panowie na jakim sprzęcie PC można jakoś w miarę pocisnąć w BF3? procek i3, 3GB ramu, GForce gt330 pociągnie BFa?
-
MW3
1200 dyskietek, wiesz ile się schodzi zrzucić na dysk i rozpakować hmmm.... wspomnienia, miałem Amige 600 - to były czasy żonglowania MK2 na 4 dyskietkach
-
MW3
wczoraj kupiłem, włączyłem instalację na noc , rano sprawdzam 8mb przed końcem coś się zwiesiło - "program nie odpowiada" i muszę od nowa zainstalować po pracy w weekend będzie rzeźnia gram na PC
-
[B5 AJM] Głośny klekot, dymi na biało, ciężko odpala, nierówna praca silnika
Witam Potrzebuje waszej pomocy, W kolegi AJMie pojawiły się 2 dni temu takie objawy: * bardzo głośno zaczął klepać... * dymi na biało i ewidentnie czuć gryzący zapach ropy... * ciężko zapala, jakby na 3 cylindrach chodził z początku i przy każdej kolejnej próbie odpalenia jest coraz gożej... Po zadaniu kilku pytań dowiedziałem się, że: * zalał pół-syntetyk mobila jakieś pół roku temu , ale po rozmowie ze mną szybko zmienił na fulla (jeździł może ze 2 miechy ) * zatankował na LUKOILu - i to właśnie po tym procederze pojawiły się problemy * po pierwszych objawach podjechał na SHELLa i dotankował do pełna V-Power dodając do paliwa specyfiku STP - nic to nie pomogło Na VAGu zero błędów, czyściutko Co to może być waszym zdaniem? Czy to pompki szlak trafił?
-
[INNE] Seat ibiza III 1.4Tdi
może Golf IV / Octavia 1,9 SDI - oszczędny i pojemny
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
ufo wylądowało to te dywaniki z biedronki tak napromieniowały auto, zę nocą świeci podłoga ...
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
co to q.... jest??? biały nie pasuje do auta, załóż zielone
-
[B5 ADR] Wysokie cisnienie układu chłodzenia.
ja niestety tak mialem...
-
[B5 AEB] Przekladka quattro
ciekawe czy ktoś jednak przespawał tą podłogę i zaszczepił tak oblegane w obecnych czasach, kultowe quattro
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
- [B6 BFB] Pytanie o zawieszenie (obniżenie)
tia, albo niech skręci sprężyny na śruby ... widziałem coś takiego na allegro wrzuć fotkę twojego auta z profilu, to coś się wymyśli - [B6 BFB] Pytanie o zawieszenie (obniżenie)