Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. ale on ma chyba xenon, a przejść chce na bixa...
  2. Witam, mam maly problem, jadąc ze stałą prędkością czuć czasem takie lekkie drgania przenoszące się na karoserie, a podczas przyspieszania tego efektu nie ma. Czy według was poduszki mówią papa? Sprzęglo wymieniałem 30tyś km temu i dwumas był w dobrym stanie, dlatego go raczej wykluczam...
  3. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    voodoodoom [PL] jak coś to odezwij się
  4. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki czas spędzony w grze na 79 lvl ? ~ Ja czekam, aż mi się znudzi BF3 to chyba odpalę tego Moderna z ciekawości.. dzisiaj sprawdzę i dam znać mam już 80 lvl współczynnik 1,16
  5. vdm odpowiedział(a) na Pandzior temat w Lifestyle i Hydepark
    we wszystkich Esach był xenon?
  6. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    79 lvl współczynnik killów/dedów 1.14 a jak wam leci NOOBy?
  7. i po tym stwierdzasz, że obecny przebieg jest prawdziwy?
  8. A pokazać Tobie jak wygląda mój HTC po pół roku posiadania? byś się rozczarował ... Moja kobieta ma Samsunka Galaxy S - nonstop w torebce z kluczami, kosmetykami i GOD jeden wie co jeszcze ona tam nosi... wygląda 100 razy lepiej niż mój HTC w którym nawet literka T z tylnej klapki odpadła...
  9. 1 WAVE II vs HTC desire Z - wygrywa HTC 2 HTC desire Z vs Galaxy S - wygrywa Galaxy S
  10. w czasach jak wymieniałem w swojej ex b5 przed liftem, to pasowała tylko od a4 b5, od paska nie wiem, od b6 na 100% nie podejdzie.
  11. duron 10w-40 - przelatane 10tyś km bez dolewki, obecny przebieg 309700km
  12. Połowy nie rozumiem co do mnie piszesz Ale domyślam się, ze do du...y jest ten M-Tech A jakiś komplet antena + radio do 500 zł możesz mi polecić?
  13. a czy ten odpowiednik UNIDENa - M-Tech LEGEND II jest coś warty?
  14. Kupiłem je, ale jeszcze czekają na montaż.
  15. Też tak uważam
  16. Mam dokładnie tą samą sytuację u siebie w firmie... Tylko na koniec roku, czyli wczoraj dyrektor generalny oświadczył, że dogania nas kryzys i trzeba zacisnąć pasa (nie będzie podwyżek, zmniejszanie dodatków socjalnych itp. ...) ale nową alfę 159 TBI na pełnym wypasie sobie kupił , kierownik działu sprzedaży nową mazdę 6 2.2 diesel też sobie kupił, oczywiście służbowe - ale tylko do ich dyspozycji ... Załogę zaczyna wszystko wqrwiać, cały rok 7 dni w tygodniu dopieprzają, ledwo się wyrabiamy z zamówieniami, mozna powiedzieć że najlepszy rok w historii firmy, atu qr...a gadanie że Kryzys!
  17. Siemasz Czy tzw. Kryzys wdarł się do zakładu pracy, w którym pracujecie? Co wasze firmy robią w tym kierunku? Pozdrawiam
  18. Dzisiaj tankowałem na Shellu w Sochaczewie ON po 5,52 Na Orlenie ropucha po 5,63
  19. Piękne auto
  20. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja teraz zaczynam pracować nad lekką bronią typu PM-9 Assault Rifles - są trochę za toporne i nie nadają się na wszystkie mapy
  21. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    na co konkretnie czekasz? ACR 6.8?
  22. MW3

    vdm odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam już odznakę experta "M4" i "MP9" Ogólnie, przesadzono trochę z możliwościami pistoletów maszynowych w ulepszeniu "Akimbo" - robi za dużą sieczkę za***ista sprawa z możliwością zastawiania "min talerzowych" Teraz czekam na odblokowanie Kałacha Lipa jest, że przy Atucie "Padlinożerca" uzupełnia Ci się tylko amunicja z podstawowej broni i zapasowej a granaty itp. nie. Ogólnie, MW3 wymiata Grajcie panowie, za jakiś czas może się ustawimy i coś pogramy
  23. Rozumiem, że tylko wymieniłeś uszczelkę...? Jeżeli tylko wymieniłeś uszczelkę to następnym razem pomyśl o planowaniu głowicy... to nie jest zwykła uszczelka pokrywy zaworów czy filtra oleju. Panują tam dużo większe siły, różnice temperatur,a powierzchnia na jakiej pracuje uszczelka, musi być idealnie przygotowana aby spełniała swoją rolę. Dodatkowo sprawdź czy czasem nie przegrzewasz silnika, bo może masz uszkodzony termostat, pompa wody się rozpadła i to też mogło spowodować wywalenie uszczelki... Czasem przy przegrzaniu silnika, następuje krzywienie się głowicy, bloku i zrobienie głowicy nie daje pozytywnych rezultatów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.