Treść opublikowana przez vdm
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
Dostałem fotkę od SM z Wawy. Tego dnia moim samochodem kierowały 3 osoby. Na zdjęciu ogólnym z fotoradaru widać tylko zarys twarzy, ale powiększenie jest tragicznej jakości (kilka dużych PIXELI). W takiej sytuacji moja teściowa, powiedziała, że to ona prowadziła w tym momencie auto (równie dobrze mogłem i ja, i moja kobieta), a co za tym idzie, tak wypełniliśmy formularz dla SM. Wczoraj dostała pismo o podejżenie podania nieprawdy na formularzu i obowiązek stawienia się w ich siedzibie w celu wyjaśnienia... Podejrzenie powstało prawdopodobnie dlatego, że właścicielem auta jestem ja, a tu nagle prowadzi auto kobieta nie mająca nic wspólnego ze mną... nazwisko, adres itp. Jak ma się wytłumaczyc? Co oni mogą, a czego nie mogą zrobić w takiej sytuacji? Czy może poprosić o wyraźne zdjęcie w celu lepszej weryfikacji i ewentualnie podać innego kierowcę, bo tego dnia jeździliśmy w kilka osób po Wawie? Czy olać to i uprzeć się, że to ona prowadziła wtedy samochód?
-
[ALL B5] Xenon
załóż lampy soczewkowe, dopiero kombinuj z xenonami
-
[B5 AEB] Zmiana sprężyn na 1BE - potrzebna pomoc
Spokojnie można śmigać Komfort lepszy niż na 1BA tylko na krawężniki trzeba uważać
-
[B5 AEB] Zmiana sprężyn na 1BE - potrzebna pomoc
było w 95 1BE różowa/zielona przód, biała/biała/szara tył to są sprężyny od 1BE i podpasują do zwykłych amorków, ja tak mam śmiało zakładaj a tu znalazłem fotkę, jak to się prezentuje u mnie:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
kupiłeś model sprysków montowanych na pionowej części zderzaka jak w B7, one wychodzą do przodu a nie do góry, dlatego nie pasują
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego- duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym
uszczelka albo głowica poszła
-
[ALL] Dobra Nuta jako dzwonek MP3
Dwa dzwonki na których leciałem baaaaardzo długo
-
[B6 AGB] Spadający poziom płyny chłodzącego
U mnie przy uszkodzonej uszczelce pojawily się dodatkowe wycieki spowodowane nadmiernym ciśnieniem. 1. Był to krocieć wchodzący do głowicy - najpierw na łączeniu z głowicą, później na czujniku (dochodzi do niego bezpośrednio górny przewód z chłodnicy) 2. Przewód wychodzący z podgrzewacza płynu, później uszczelka pomiędzy podgrzewaczem a blokiem silnika (z tyłu silnika jest aluminiowy korpus do którego idą trzy przewody od świec, a do niego jest podłączony przewód prowadzący chyba do nagrzewnicy) Sprawdź te miejsca, ewentualnie głowica lub uszczelka powiedziała papa
-
[B6 AVF] Buczenie podczas jazdy >40km/h
w b5 200-250 zł z wymianą w b6 ?
-
Jaką myjkę wybrać???
właśnie o mycie auta mi chodzi... podjadę po pracy i zerkne co to za sprzęcicho, dowiedziałem się, że brakuje wymiennych końcówek do pistoletu, a za to cena spadła do 100 zł
-
Jaką myjkę wybrać???
jest używka za 150 zł i właśnie się zastanawiam co to za sprzęt...? szukałem w google i nic jakiś model mi znalazło w archiwum allegro http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-foma-powerwash-240-super-okazja-i1926156479.html
-
Jaką myjkę wybrać???
Miał ktoś styczność z myjką FOMA 780 140bar?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
tak kolego pasuja.róznica jest tylko czy masz 4 zegary czy 6?
-
MW3
lepszy jest od Cala? Bo na forum totalnie zdominował strefe gier...
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Czy do przedlifta i polifta pasują te same ramki? Chodzi mi dokladnie o ten model RSa
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Niekoniecznie, ja dwa razy robiłem test. Spalin nie było, nie dymił a uszczelka była do wymiany :gwizdanie: Twarde węże, wyrzucanie płynu po butowaniu to pewnik. miałem to samo
-
MW3
Jak panowie wam idzie? Dzisiaj po pracy wsiąde na MW3 bo miałem malutką przerwe, a troche botów trzeba rozwalić
-
[B5 AEB] Wypluło cały olej, napełnianie silnika + turbo olejem
Kilka razy przekręć zapłonem (pół obrotu silnika) tylko tak aby nie odpalił wtedy olej wypełni wystarczająco turbinkę
-
[B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
- [B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
Ale tu chodzi o temperature turbiny i jej smarowanie... wyłączając silnik odcinasz jej smarowanie, a po bardzo ostrym traktowaniu, wymaga trochę czasu poświęcić na schłodzenie- [B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
Tylko ma mniejsze obciążenie turbinka i ładniej jej gwizd słychać wywalaj jej ten knebel z r...ja- Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
miałem osramy NB - poźniej jakieś zwykłe h7 - tragedia teraz mam Philipsy X-treme 100% i mogę śmiało polecić wydaje mi się, że nawet lepiej świecą od Night Breakerów inna sprawa, moje soczewki się tylko do d...py nadają, miałem kase na Bixy od Gwertego, ale mandat muszę zapłacić z fotoradaru na Połczyńskiej- [B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
ale on ma chyba xenon, a przejść chce na bixa... tu jest tylko bixenon albo zwykle lampy, i tak jak pisze przedmowca jeszcze spryski- [B5 AHU] Jaka norma emisji spalin?
może tylko AJMy i ATJy w b5 miały EURO3- Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
ja miałem taką sytuację, wjechalem na pewien plac żeby zawrócić, gdzie na wjeździe stoi znak zakaz zatrzymywania się, podczas manewru zawracania z ciemni wyskakuje policjant (młody ambitny, chciał się wykazać) i macha tą swoją pałko-latarką (jak pan z flagą w F1) i zmusza mnie do zatrzymania. Odrazu wali tekstem, że mandat bo tu jest zakaz wjazdu... ja mu odpowiadam: ze tu jest tylko zakaz zatrzymywania się... i tak ze 2 min się sprzeczaliśmy, po czym udaliśmy się sprawdzić. Oczywiście miałem rację, ale pan Władza nie wiele myśląc powiedział, że mimo wszystko zatrzymałem się na tym placu i mandacik musi być... niestety nie miałem żadnego świadka i mandat dostałem - [B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?