Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. ... pamiętam jak oglądałem z zaciekawieniem TV, co się jeszcze wydarzy ... po chwili na żywo występuje jakiś dziennikarzyna spod Pentagonu: "prawdopodobnie uderzyła rakieta w pentagon" - te słowa zostały mi w pamięci do dziś ... później w TV już tylko prostowania oglądalem, że to samolot z pilotem zamachowcem... - nie wierze w te brednie!
  2. http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290#
  3. Właśnie wróciłem ze szkoły, włączam TV glamiąc kanapkę i zastanawiałem się co to za film dotarło do mnie, że to się dzieje naprawdę... że, widziałem początek kolejnej wojny...
  4. Ja tak miałem do niedawna... rano kopcił na biało, przy wyższych obrotach na czarno i łapał tryb awaryjny W moim przypadku doszło jeszcze powolne ubywanie płynu chłodniczego i twarde przewody układu chłodzenia. Po wymianie uszczelki pod głowicą, kpl zaworów ssących i wywaleniu kata, auto przestało kopcić (malutkiego dymka może puścić jeszcze ) i nie łapie trybu awaryjnego. Zawory ssące były w kiepskim stanie - pełno nagaru i oleju, który powodował kopcenie i syfienie turbinki. Przelot auta to 300000km na blacie...
  5. inne silniki mają napewno wady i usterki ale powstały one z powodu złej eksploatacji... ALT jest zrypanym na starcie silnikiem i zapewne jest to jeden z najgorszych silników w B6. Nie pompuj kasy w to auto, bo czym dłużej jeździsz, tym więcej na nim tracisz. Auto powinno sprawiać przyjemność z jazdy - a ty chyba tego nie doświadczyłeś...
  6. pierwszy przykładowy link z allegro http://allegro.pl/wentylator-klimatyzacji-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1767227812.html
  7. przednie napewno są od 1BE i będą napewno pasować, tylne nie jestem pewny na 100%, ale chyba są ok
  8. 300km zacne plany
  9. za 100 km będzie 300 tyś na blacie .. w realu nie mam pojęcia... dzisiaj jak się uda to zrobie logi i zobaczymy czy pacjent jest gotowy na szczepienie!
  10. zgłaszasz do swojego banku kradzież/zgubienie dowodu osobistego i oni wprowadzają do systemu blokadę na wzięcie kredytów, pożyczek... na policji nic nie załatwisz... oni to mają w du..ie tym się nie zajmują i wyślą cie tam gdzie wyrabiałeś dokumenty
  11. vdm odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    tak, tylko płyn będzie leciał na zbiorniczek wyrównawczy bo i tak masz w tym wypadku zamknięty obięg płynu przez termostat...
  12. vdm odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
  13. vdm odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    w tym kroćcu co zaznaczyleś na focie w AVG zamontowany jest jeszcze czujnik temp. cieczy. Mialem podobną sytuację bo właśnie na tym czujniku mi zaczęło wywalać płyn. Wymieniłem oring i wydawało się ok. Po dłuższym czasie okazało się, że tym razem wywala przez korek bezpieczeństwa a przyczyną nadmiernego ciśnienia winna jest uszczelka pod głowicą... Więc jeżeli wywaliło tobię ten przewód, to kontroluj czy przewody od chłodzenia nie są za twarde i czy nie ubywa tobie płynu z układu w innym miejscu...
  14. to wrzuć fotkę jak już zagoszczą na aucie...
  15. Czyli, uważacie że oprócz zwykłych podwyżek LPG nie szykuje się jakaś mega wielka podwyżka?
  16. Eeee... to chyba nie ja. W Poznaniu nie byłem od kilku lat. Jeśli już to TVN Turbo mogło mnie nagrać 2 tyg temu na zawodach skuterów wodnych w Rydzewie. Była ich ekipa z kamerą bo laska od nich (Alicja z Gadżeta) startowała w klasie Ladies. gość z mojej miejscowości startował tam chyba w amatorskich... i zajął chyba pierwsze miejsce Świetne auto...
  17. to nie widziałeś na zdjęciach co kupujesz...?
  18. ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: normalnie mam już tą fote jako tapetke na lapku w robocie
  19. sprawdź błędy na klimatroniku i napisz tutaj
  20. silnik 1,6 8v 105hp przebieg 32k km spalanie od 7,5 -9,5 l/100km mowa o instalacji sekwencyjnej na listwie OBD - cena instalacji + założenie powiedzmy gratis = ~2200 Jest to auto moich rodziców i ma służyć co najmniej 5 lat, jednak boją się oni tych prognoz z radia, telewizji, gazet... Dlatego te pytania kieruję do tak szerokiego grona zainteresowanych jakim jest to forum. Co myślicie o tych pogłoskach? czy dalej opłaca się zakładać instalację?
  21. proste pytanie: czy zakładać instalację LPG do golfa V 2007 rok? koszt instalacji ~2200 przebiegi ok 10-15k rocznie ...
  22. W dobie drożejących paliw, coraz częściej się słyszy o zwiększeniu akcyzy na LPG o nawet 400%! Co o tym myślicie: czy ma to sens? czy dojdzie to do skutku? jak zachowa się społeczeństwo? i w końcu czy opłaca się założyć na dzień dzisiejszy instalację LPG?
  23. cały czas, nawet teraz gram na nex'a servie only dd2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.